Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szilviab, az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2017. március 8.

Kategória:   Samponok

ttttt

2016. április 21.

Kisfiam ekcémás bőrére csak ez vált be igazán, hiába vettem meg a sokkal drágább tusfürdőket, egy idő után mintha hozzá szokott volna a bőre és újra kezdődött minden. Nagyon szeretem, samponként is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

MademoiselleSumire

2016. február 15.

Samponként használom vékony szálú, közepesen dús,hullámos hajamra(2C-3A). A legjobb sampon, amit valaha használtam. Kétszer samponozok vele, aztán Latte hajpakolást használok. Puha és definiált tincseim lesznek tőle, és nagyon dúsnak hat tőle a frizurám!
Plusz nagyon kellemes, visszafogott, nyugtató illata van! Közel sem alkoholos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Plusz nagyon kellemes, visszafogott, nyugtató illata van! Közel sem alkoholos.

hopihe11

2015. július 5.

Kellemes illat, jó összetevők, jó ár. Verhetetlen. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Kellemes illat, jó összetevők, jó ár. Verhetetlen. Nem irritál.

andi123

2015. június 18.

Én évek óta ezzel fürdetem a kisfiamat. Mi nagyon szeretjük és egyáltalán nem szárítja a bőrét. Mindig ezt veszem, meg hajmosásra is tökéletes, arról nem is beszélve, hogy SLS mentes, ami nálam alap a kozmetikumok vásárlásánál. Mellesleg az ára is elfogadható, ha valaki nem tud beruházni állandóan Weleda termékekre azok helyett ez egy jó választás. Bár a Weleda baby körömvirágos ápoló tej az nagyon kiváló a Weleda termékek közül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

LenAdam

2015. május 4.

Kuponnal vásároltam meg először. Teljes áron nem vettem volna meg. Az összetevők és a kedvezőbb ár miatt döntöttem mellette. Alkalomszerűen mosdatom ezzel a gyermekeimet. Nekem nem sikerült még felhabosítani, ami nem akkora gond testre, de hajra kicsit macerás. Eddig egyszer próbáltam a kislányomnál hajmosásra. Azóta már újravásároltam, szintén kuponnal, mert utazásnál jó, hogy nem kell külön fürdetőt és sampont vinni plusz én is tudom használni (csak a hajamra nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Zaynab

2015. március 15.

A kép megtévesztő, mivel az alverde baby fürdető már egy ideje egyáltalán nem így néz ki.
Én is megvettem a kicsi kiszerelést, pont amiatt hogy végigprobálom az összes gyerekkozmetikumot a bőröm miatt, de már az első vagy második használat után az egyik vállamon pattanás és viszketés jelent meg. Mivel ezek a termék használata után jelentkeztek kb. fél nappal, így arra gondoltam hogy ettől lehet. Még próbálkoztam egy kicsit ezzel fürdeni, de feladtam és végül másra elhasználtam a kicsi flakon tartalmát.
Azóta áttértem a babylove ultra sensitive waschlotion-re és a babydream extra sensitive wachlotion 2in1-re.
mind a kettőt ajánlom ehelyett a termék helyett. jobbak mint ez és nincsen alkoholos szaguk sem, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

stenonis

2015. január 4.

Vettem egy kis kiszerelést az utazós neszesszerembe, már többször használtam, nem egy rossz termék, csak nem olyan kíméletes, mint amilyennek lennie kéne. Főleg arclemosóként használom, a full szemsminket is leviszi, ami részben persze jó, de szárítja a zsíros bőrömet, szóval babára nem kenném, a saját fejbőrömre sem mertem még, de elvagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Viku23

2015. január 2.

Nekem még nincs babám, így másra használom. :) Én a sminkecseteimet tisztítom vele, és nagyon jó arra is! Nem lesz durva utána az ecset, ugyan olyan puha lesz mint volt. A legjobban annak örültem, hogy az alapozós szivacsomból is teljesen kimosta, így nem kell lecserélnem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Realgirl

2014. november 25.

Nagyon szerettem ezt a fürdetőt, de a legutóbbi három felbontás után néhány nappal megromlott, az erjedt gyümölcshöz hasonló szaga lett! Jeleztem is a drogériának, mert egyébként nagyon szeretem és jó lenne újra használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 25.

klemi-hella

2014. november 23.

Két hónapja kezdtem el használni,nem habzik nagyon ez tetszik és az is,hogy kellemes az illata,a kisebbik lányom kedveli,amikor mosom vele.Tubus helyett lehetne valami más formában,pl.pumpás.A minőségével elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract