Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A bio sheavajat és bio kamillát tartalmazó testápoló megnyugtatja, intenzíven ápolja és bársonyossá varázsolja a babák bőrét. A száraz bőrre kifejlesztett receptúra kényezteti az érzékeny bababőrt fürdés után, valamint ápolja a babapopsi bőrét a pelenkacserénél. A bio napraforgóolajat, bio szójaolajat tartalmazó formula úgy hat, mint egy gyengéd masszázs. Támogatja a bőr védelmi funkcióját. A gél állagú receptúra cseppmentes használatot tesz lehetővé, így tökéletes utazás során is.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú összetevőket. Vegán.

Fehereszti

2020. július 17.

Jó kis cucc. Nagyon szeretem! Most éppen a saját lábamra kentem, mert kicsit bepirosodtak a szőrtüszőim borotválás után, jó érzés, kellemesen nyugtatja habár picit tömény és zsíros állagú. Bár igazából a lábszáram mindig száraz nagyon, úgyhogy nem ártott neki sőt! A babám popsijára is szoktam kenni ha a tömör krémeket már nem akarom, oda is tök jó. A babám bőre szerencsére nem igényel ilyesmit de ha száraz bőre lenne simán rákenném a kis testére is. Érdemes kipróbálni 😊 de amúgy főleg télen lehet szerintem szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

citromkrem

2019. július 7.

Nagyon tetszik az gél állagú olaj :) Főleg az arckrémembe szoktam keverni, néha a testápolóba, télen, amikor nem árt eggy kis plusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

writa

2019. március 14.

Nagyon tetszik, száraz bőrre egy csoda. Önmagában is használom arcra, de a szokásos hidratáló krémembe keverve talán még jobb. Tényleg cseppmentes formula, nem kell bűvészkedni vele, mint az olajokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract