Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsi, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolók

A bio százszorszép kivonatot tartalmazó alverde védőkrém ápolja az érzékeny bababőrt és védelmet nyújt a hideg és a szél ellen. A méhviasz, sheavaj, árnika és körömvirág kivonat kombinációja ápolja és nyugtatja az arcot és a kezet.
Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és ásványi olaj alapú összetevőket. Méhviaszt tartalmaz. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítették az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó anyagokat.

gyurika.petra

2016. április 14.

A kezemre vettem, hátha ez segít a brutál szárazság ellen télen esőben, szélben. Az állaga teljesen kiakasztott. Elképzelhetetlen számomra, hogy a gyerekemet bevonjam ezzel! A kezemre meg sajnos szintén nem volt jó, mert gyakorlatilag semmihez nem lehet közel kerülni, ha használja az ember, a zsírossága miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

mozartkuglof

2014. szeptember 13.

Tényleg libazsíros az állaga először,és kell neki egy kis idő,amíg felszívódik.Viszont nem kisebb dolgot toltam vele végig,mint az orosz sztyeppét három héten keresztül,az pedig már elég jó tesztelőkörülmény,mert folyamatosan fúj a szél,és általában nincs valami meleg.Meggyőződésem,ha nem használom,sokkal rosszabb állapotban tértem volna vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

jégvirág

2013. november 28.

Friss: Úgy érzem, hogy a 3 csillag kevés, kap még 1 csillagot. Szóval, jó ez a krém, hiába ragacsos - olajos (pedig én utálom a ragacsos dolgokat), csak kintre kell használni hideg időben, ez nem benti krém. Arcra már nem kenem, csak kézre és olykor a számra, amikor megyek ki. Kint a hidegben, levegőn hamarabb beszívódik és eltűnik a ragacsosság. Tehát ez a krém tartja magát ahhoz, amire kitalálták. 5 csillagot viszont nem adok, mert hidratálhatna kicsit jobban is. Egyébként kedvelem a gyógynövényes illatát.

Esti arckrémnek használom, mert nagyon olajos és lassan szívódik be. Reggelre puha lesz tőle az arcom, de néha még egy-két helyen látni/érezni, hogy nem érkezett beszívódni, tehát nappali krémnek, sminkalapnak egyszerűen nem tudom elképzelni. Elég belőle amúgy kevés is, egy kisebb mennyiséget ugye könnyebb eldolgozni is. Kézkrémnek nem jó, mert ragacsos és nem is hidratál túlságosan.
Egyébként első használatkor nekem is sárga olaj folyt ki a tubusból, de azóta csak a krém jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

Rege

2013. október 1.

Első (be)nyomásra nagyon olajos, de most már homogén állagú. Én őszintén szólva azért vettem meg SOS, mert nyaraláson kikezdte a frissen borotvált bőrömet a szoros alsónemű a bikinivonalnál, dörzsölődött, viszketett és muszáj volt találnom egy olcsó, kisebb kiszerelésű gazdag ápoló krémet, a natúr babakozmetikum címke pedig kifejezetten csábító volt. Erre a célra kimondottan jó volt a zsíros állaga, szépen megnyugtatta a szőrtüszőket. Azóta ajakápolóként is kipróbáltam, s arra is bevált. A száraz arcbőrömet pedig este ezzel kenem be, hamarabb beszívódik, mint hittem. Összességében hasznos, sőt univerzális krém, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Szandus

2013. május 5.

Száraz területekre nagyon jó megakadályozza az újabb kiszáradást mivel olajos réteget hagy maga után és az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 5.

bandita

2013. március 10.

Tömény, szinte zselésen olajos kence. Már félve mondom ki a legtalálóbb hasonlatot: olyan, mint a libazsír :D
És most következzenek a pozitívumok:
Az INCI-t többszörösen átrágva, bizton állítom, hogy ALKOHOLMENTES. Lehet, hogy ez már felújított verzió, a tubusa is más. Nagyrészt fehér tubus, sárga, pattintós kupakkal. (az alkoholmentességen kívül más eltérést nem látok az INCI-n, de ezt jelzem az oldalon is)
Kiváló gyulladáscsökkentő, védő hatású kenőcs ez, éjszakai, nappali ajakápolóként is tökéletes.
Nem túl kellemes, de szerencsére enyhe illata van, íztelen.
Nem utoljára vásároltam, az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 10.

És most következzenek a pozitívumok:
Nem túl kellemes, de szerencsére enyhe illata van, íztelen.
Nem utoljára vásároltam, az biztos

2013. február 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet, sokoldalúan használható, például kicserepesedett kézre, arcra, de a kisfiam popsiját is ezzel kenem amikor kipirosodik pl. fogzástól (vagy akármitől), nagyon szlpen megszünteti a pirosságot. Az alkoholnak mint összetevőnek nem örülök (igazolt organikus gazdálkodásból származik, de nem tudom, ez jelent-e valamit amitől jobb a sima alkoholnál), és az illatanyagnak sem, bár a tubuson megcsillagozták a "parfum" összetevőt, és azt írják, hogy természetes illóolajokból származik, tehát itt valószínűleg nem a klasszikus piros összetevőről van szó. Mindenesetre ez a két összetevő sem tudja lerontani az értékelésemet, mert tényleg sokoldalúan használható védőkrém, 5-700 forint körül van (most éppen hosszan tartó akcióban van, így kedvezőbb az ára, de egyébként ha jól emlékszem 699 forint lenne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

blackhorse

2013. január 11.

Ez babáknak találták ki, a kipirosodott arcukra tökéletes! (És a kezemre is)
Aki negatívot írt, mind a saját arcán próbálta ki, szerintem nekünk felnőtteknek nem jó ennyire tömény olajat kenni az arcunkra. Szóval nekünk 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Ez babáknak találták ki, a kipirosodott arcukra tökéletes! (És a kezemre is)

liliom

2012. június 25.

Nekem nagyon tetszett az illata, a kislányomnak csúnyán pirosodik a hideg időben az arca a széltől, amióta használjuk, ez megszűnt. Tényleg elég zsíros, de gondolom annak is kell lennie, hogy a célnak megfeleljen. :)
Magamnak a kezemre szoktam használni, ha nagyon kiszárad, pár óra múlva csodás az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Alida

2012. június 10.

sajnálom, hogy előbb vettem meg, és csak ezután olvastam el a véleményeket. megtetszett, rendben lévő összetevők, helyes csomagolás, mindez baráti áron. éjszakára, kézkrémnek még talán elmegy, egyébként használhatatlan. egyetlen pozitívuma az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.