Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2011. június 26.

Kategória:   Testápolók

francais

2014. március 4.

Rágógumi illata van! gyantázáshoz használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Rágógumi illata van! gyantázáshoz használom!

sky

2014. február 4.

Abszolút kedvenc, én vizes bőrre kenem és utána törülközöm, imádom az illatát, jól bezárja a bőrömbe a nedvességet is. Nagyon száraz a bőröm, így nálam pillanatok alatt felszívódik, ha pedig nem megyek sehová, hétvégi szeánszként még egy adag testvajjal is átfutok a bőrömön és két-három napig nem kell kencéznem. Kiadós, egy - egy végtagra pár csepp elég, pedig magasra nőttem. Többször újravettem, bár mostanság nem látom a polcokon :o(.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Masszázsolajként használtam, akárcsak a vadrózsásat. Mindkettő nagyon szuper erre a célra, de ennek jobban tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

wisteria

2012. szeptember 20.

Nekem az illatával van problémám. Amikor bekenem magam vele, nagyon kellemes, ilyenkor szeretem. Határozottan tartós az illat, mert még reggel is intenzíven érezni lehet, de ilyenkor már másmilyen, olyan idősödő dámás illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

ircsi

2012. február 24.

Már több flakonnal is elhasználtam belőle. Vettem ajándékba is. Azt vettem észre, hogy aki ezt megelőzően paraffinos testápolót használt, annak bizony ettől száradni fog a bőre. Körülbelül egy-két hét mire a bőr "rájön", hogy nem kap paraffint (a paraffin vékony filmréteget hagy a bőrön és ezért érezzük az azonnali puhaságot viszont mivel kőolajszármazék, így valójában sosem támogatja a bőrt) és szépen elkezd látványosan is "dolgozni" a növényi olaj (felszívódik). Valóban türelemjáték de utána már elég csak hetente kétszer-háromszor használni. Tényleg puha lesz tőle a bőr. Nekem bevált. Mondjuk néha nem árt váltani, mert hozzászokik ehhez is a bőr egy idő után. Pl. Alverde babaolaj, hatását tekintve ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

jkrisztie2

2011. december 6.

Nekem az illata, a hatása is tetszik, sokáig elég lesz szerintem. Mint minden Alverde termékkel, ezzel is maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Gyorgyi999

2011. október 21.

A hatásával teljesen meg voltam elégedve, de az illata valahogy nem igazán tetszik. Ráadásul olyan erős, hogy a ruhán, amit felveszek miután bekentem vele magam is több napig érzem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

Fruzsi

2011. október 8.

Nagy csalódás volt számomra ez az olaj. Isteni illata van - az üvegben, de miután felkenem pár perc után már érezni sem lehet. Arról nem is beszélve, hogy a bőrömnek sem tett jót, mintha szárította volna. Ráadásul alig párszor használtam, de már hiányzik az üveg fele. Bánom, hogy megvettem, nagyon nem érte meg. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

GeoNautic

2011. július 28.

Nekem is van belőle, szeretem az illatát, de azt hiszem, nem tudok mit kezdeni a kiszerelésével. Bár néhány helyen kifejezetten száraz a bőröm, az olajat nem szívja be, ha órák múlva végighúzom a kezem az adott területen, még mindig ragacsos, így meg bajosan használható (vigyáznom kell, hogy ne érjen ruhához, ilyesmi). Kipróbáltam, hogy vizes bőrbe masszírozom, de nekem így sem működik sajnos, pedig tényleg jó kis atmoszférát tud teremteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

nikike78

2011. július 27.

Az illata fantasztikus, nagyon különleges, karakteres illat, ami a bőrön szépen meglágyul. Szerintem valakinek vagy nagyon tetszik, vagy utálja. Szép összetevők. És a hatása is ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol