Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Puhít és hidratál.

Morci

2015. április 1.

A hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert csak egyszer sikerült használnom. És ami miatt elajándékoztam, az a borzalmas szaga, illetve a nehezen kenhető állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

babyface

2014. március 9.

tavaly a komplett lábápolási szettem az alverdétől szereztem be mivel a lábvaj annyira bejött. bevallom nem sűrűn pedikűrözöm nem azért mert igénytelen vagyok csak egyszerűen nincs rá szükségem olyan gyakorisággal mint esetleg másoknak. ezért ehhez a krémhez is viszonylag ritkán nyúltam csak a nagy generál végén kentem be a keményebb részeket. a múltkor elszörnyedve tapasztaltam hogy csak olaj távozik a tubusból, aminek borzasztó szaga volt... próbáltam összerázni hiába.. sajnos a kukában landolt. nem tudom mi történhetett vele valószínű hogy megromlott, de azért egy év alatt megfelelő tárolás mellett ez luxus...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

saethara

2013. szeptember 23.

A bőrkeményedést azért nem tünteti el, de már három használat után puhább és simább lett tőle a sarkam. Az illata teljesen megfelel. Pedikűrözni úgyis muszáj havonta egyszer, szóval kell ennél több 700 forintért? : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

KataaBabaa

2013. április 2.

Az túlzás hogy bőrkeményedés eltávolító, sajnos a heti pedikűrt nem lehet vele megúszni, de azt azért meg kell neki hagyni, hogy szépen hidratálja a lábat, ha az megfelelően karba van tartva. Viszonylag hamar beszívódik, frissít. Csak azért vonok le csillagot, mert nem szeretem ha megtévesztő dolgokkal etetik a csomagoláson a népet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

encimokus

2013. február 1.

Nagy változást nem vettem észre a talpamon. Ledörzsölés után használom, de reggelre ugyanolyan smirgli marad a talpam. Ahogy kenem, furán vizes állagú, büdös is, többször nem fogom megvenni. Összetevők miatt egy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

diamia

2012. október 23.

A bőrkeményedést nem távolítja el, de ha ledörzsölés után használom, akkor jó puhán tartja. Az illata nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

trianka

2012. szeptember 12.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Véletlenül találtam rá, amikor valójában valami másért mentem, és mivel a nyár folyamán elég jelentős bőrkeményedések alakultak ki a lábamon, gondoltam nem veszítek semmit, ha kipróbálom. Jó döntés volt, egy hét után, napi kétszeri használattal szépen elmúltak a bőrkeményedések, és puhább lett a lábam, mint általában. Az egyetlen hátránya, hogy a szagát először valami förtelmesnek éreztem, de pár nap alatt hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Poison

2012. augusztus 2.

Nagyon makacs bőrkeményedéseim voltak a lábaimon a sok magassarkú miatt. Mindent megpróbáltam, semmi nem használt ellenük, így a drasztikus megoldások felé kezdtem kacsintgatni, amikor az egyik DM újságban anyukám meglátta ezt a krémet. Mivel elképesztően olcsó, úgy gondoltam legalább egy kicsit hidratálja a lábaimat, ha sokat nem is használ, de egy próbát megér.
Életem legjobb döntése volt, hogy kipróbáltam. A bőrkeményedések szépen fokozatosan "lehámlottak" a lábaimról. Igaz, ehhez én naponta kétszer használtam a krémet nagyjából két hétig, (a tubus 90%át felhasználtam) és nem ritkán esténként vastagabban is felvittem a problémás területre, úgy mint egy pakolást.
Nekem nagyon sokat segített, örülök, hogy adtam neki egy esélyt és megszépültek tőle a lábaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

zsu044

2012. július 22.

A "bőrkeményedés eltávolító krém" elnevezés egy kicsit erős.. maradjunk annyiban, hogy egy gazdag, testvajhoz hasonló krém. Az illatát én kifejezetten szeretem, esténként használom, nappalra nem, mert "kiesnék" a szandálomból, mivel nem szívja be 100%-osan a bőröm. Összességében jó, de ha amúgy is zsírosabb testápolót használsz feleslegesnek tartom a külön lábkrémet, mert nem nyújt többet egy jó Alverdés testvajnál vagy testápolónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 22.

Pixie83.

2012. július 11.

Egy hete használom, esténként. Úgy érzem, van hatása. Könnyen beszívódik, és a kellemetlen illata is eltűnik (merthogy enyhén szólva büdös, de ez az egyetlen bűne).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Hidratálók: Lanolin, Polyglycerin-3 , Glycerin