Alverde

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Limitált kiadás

Mousse texturájú arcpirosító.

10 Sweet Apricot és 20 Pink Cupcake árnyalatokban elérhető

legallybrunette

2017. október 21.

Kiárusítás (ami hazugság volt, mert az eredeti árán adták ömlesztve) plusz 50%-os kuponnal vettem, így talán megérte.
Nem találtam olyan stiftes pirosítót, aminek a színe tetszett volna, ezért neszesszerbe hajítani, csak úgy gyorsan felkenhető pirosítónak megvettem a Pink Cupcake-et. Ha az embernek van lehetősége kezet mosni, akkor higiénikusan lehet napközben is használni, nem kell hozzá ecset, pici helyet foglal csak.
Tartóssága valóban nem nagy szám, de legalább nem az a mindenhová szétkenődő habocska, hanem jól ujjhegyre vehető, sűrű krém, aminek mégis könnyű az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

juditunk

2017. június 19.

A színe nagyon megtetszett ezért vettem meg. (sweet apricot)
Nekem kicsit macerás felvinni, de biztos én vagyok a béna... Viszont nem h. a nap végéig nem marad a helyén, a feléig sem, 1-2 óra nem több...
De azért az illata csodás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

A színe nagyon megtetszett ezért vettem meg. (sweet apricot)
De azért az illata csodás :)

gioia

2017. június 16.

Krémpirosítót vadászok már egy ideje, amelyik nem ez a zsíros rúzsos állagú, hanem könnyedebb és valóban természetes hatást kelt az orcákon. Kicsit filóztam, hogy melyik árnyalatot vegyem meg, végül a Pink Cupcake jött velem és nem is bántam meg. Üde, friss tőle az arcom és szépen el lehet dolgozni. Kellőképp pigmentált és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Azért vagyok kénytelen levonni egy pontocskát, mert sajna a nap végére már semmi se látszik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

algoritmus

2017. május 26.

Nagyon cukin néz ugyan ki, az ára sem rettenetes, sõt natúrkozmetikus is. Csak sajnos köze sincs a mousse állaghoz. Ez egy olvadó krémpirosító, senki se számítson habos állagra. A két szín közül a Sweet Apricot árnyalatot teszteltem, de sietve kicsit. Semmi különös, krémesen eloszlik, tartósságáról nem tudok beszámolni. Kicsit olyan, ez a termék, mintha meg sem történt volna :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol