Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. április 4.

Kategória:   Tusfürdők

Tisztít és frissít.

sailorluna

2018. augusztus 6.

az illata csodás volt, de sajnos nagyon viszkettem tőle, kiszárította a bőrömet. most ránézve az összetevőire nem is csodálom, hiszen alkoholt és szulfátot is tartalmaz. gyorsan elfogyott, nehezebben habzott, mint más tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

saaaallii

2018. január 1.

Szomorú, hogy egy minőségi bio termékeket gyártó cég megengedi magának, hogy SLS legyen a tusfürdőbe. Ugyanis a sodium-coco-sulfate ugyanaz min a sodium laurly sulfate...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 1.

szilvia.bano

2015. december 1.

Finom illata van, intenzívebb mint a grépfrút-bambuszos változatnak. Nagyon sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt, mert szerintem ez volt az egyik az legjobb az Alverde tusfürdők közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Natúrmániás

2014. október 23.

Nem szeretem a ribizlis termékeket, olyan gyerekgyógyszer szaguk van, legalábbis én olyannak érzem, de EZ a tusfürdő más. Az illata finom, friss, tiszta érzést ad a bőrnek, és nem szárítja az amúgy extra száraz testem. Picit kevesebbet habzik, mint egy átlag tusfürdő, de ez nekem nem gond. Ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

diamia

2014. május 1.

Ugyanolyan jó, mint általában az Alverde tusfürdők. A feketeribizli illata miatt dierkt nyárra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

stenonis

2014. április 9.

Isteni illata van tényleg, valódi édes gyümi illat. Nem szárít, bár nem is hidratál igazán, a habzása átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

szilvike94

2014. március 21.

Ez a 2. Alverde tusfürdőm. Fantasztikus az illata! Szerelem! Kár, hogy limitált! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

hbscale

2014. február 24.

Jól habzik (hajmosásra használom), de nekem túl édes - egyébként nem mű, kellemes - az illata. Nem vettem észre, hogy szárítana. Az INCI-je jó. Az illata miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 24.

eveartstar

2014. január 6.

Igazi feketeribizli illat mindenféle mellékzönge nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

Igazi feketeribizli illat mindenféle mellékzönge nélkül.

Holdfény

2013. október 23.

Életem legfelejthetetlenebb illata, egyszerűen szerelmes vagyok belé! :-D Mivel tusfürdők között az élmezőnybe lépett, csakis 5 lehet :-D Imádom!!! Fantasztikus!!!

U.i.: Mindjárt panaszt teszek a limited edition felirat miatt... :-DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

U.i.: Mindjárt panaszt teszek a limited edition felirat miatt... :-DD

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.