Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: dbogi, az összetevőket feltöltötte: ItsmeAnnie, Módosítva: 2019. május 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Bőrtípus:   Kombinált

Krémes textúrájú, közepes fedést és matt hatást adó korrektor.

2 színben kapható

Stargazer

2020. február 2.

Elég fehér bőrű vagyok, ráadásul idén nyáron bárányhimlő miatt kerülnöm kellett napot, így télen a szokásosnál jobban kifakultam. Olyan korrektort kerestem, ami még ilyen körülmények között is képes elfedni a bőrhibákat, és ez az árnyalat abszolút jó erre. Kicsit furcsa, keményebb állagú és jól el kell dolgozni, hogy ne maradjanak fehér foltok utána a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Annai

2019. június 30.

A legjobb korrektor amit eddig használtam. Kontúrozáshoz is használom. Jól fed, nem maszatos, púderrel is jól kombinálható. Nálam bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

kék lány

2019. március 25.

Ez egy katasztrófa!!! 1. Csak két színben létezik - figyelembe véve, hogy milyen sokféle bőrszín létezik, ez elég gáz! Én elég világos bőrű vagyok, de ebből mindkettő túl világos! 2. Nem tapad, ezáltal nem fed semmit! 3. Nem kell hegyezni??? Ja, nem, az elején. Aztán használat közben szépen kezd tompulni, míg végül teljesen kerek lesz a felszíne, így pedig már ugyebár nem lehet pontszerűen felvinni, csakis nagy felüleletre. Azaz hiába akarok csak egy pici pontot (pl. kinyomott pattanás helyét) lefedni, nem megy, mert nagykörmömnyi részre jut belőle, és nagyon ronda lesz, mert beleül a ráncokba, illetve fölöslegesen kerül olyan helyekre, ahova nem kéne, akkora felületre, amekkorára nem kéne. Na, ilyenkor kellene hegyezni - de ezt hogy??? Nagyon félresikerült valami, nem is értem a koncepciót mögötte (ja, kellett egy L'Oreal-utánzat!). Utálom, és visszasírom a ceruzás, hegyezhető változatát. Annál jobb nem is lesz soha, úgy fedett, mint az állat, és jók voltak a színei. Nulla csillag, csak annyit nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. március 20.

A 2017 november 30-i véleményem:
Megújult a coverstick, már nem fa és hegyezős, hanem csavaros, műanyagos. Én ezt eddig észre sem vettem, most azonban igen. 2 színben van, bézs és naturelle, utóbbit vettem, ez szép világos. Hát ez tökéletes! Egyszerűen a legjobb, a legjobban tapadó, kellően krémes, ám szilárd, nem mázgálódó, szép színű, szépen alkalmazható, kitűnő kis cucc! Van többféle fedő kencém a kis pirosságok, foltok vagy szem alatti rész feljavítására. Ez mind közül a legjobbnak ígérkezik. Örülök, hogy észrevettem az új állványon, mert szerencsére nem az ember bokájának magasságába rakták le a cipőnk karimájához, hanem szem (SZEM) magasságába. 999 Ft, az ára is jó; nagyon megéri, ajánlom. Szépen elfedi, amit el akarunk fedni vagy tompítani. Nagyon jól bepaskolható és igazodik a környezetéhez. Csak pozitívumokat lehet sorolni erről az igen hasznos ceruzáról. Örülök, hogy nem kell hegyezgetni. *5-ös!

Megjegyzem, volt még utánam is néhány eligazító hozzászólás. A termék megítéléséhez mindegyik segít. Elég régóta létezik ez a változat. Érdemes áthozni őket ide.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 20.

A 2017 november 30-i véleményem:

dbogi

2019. március 15.

01 Naturelle színben van meg. Én szem alatti területre használom alapvetően. Jól passzol a sárgás tónusú, világos bőrszínemhez. A textúrája nekem nagyon tetszik, krémes állagú, jól eldolgozható. A fedése is jó. Legalábbis reggel felvitelkor... Koradélutánra viszont mintha kezdene eltűnni az arcomról. Pedig fixáló púdert is használok. Alapvetően nincsenek nagyon sötét karikáim, reggel tökéletesen eltünteti őket, viszont délutánra újra kezdenek előbukkanni. Azoknak ajánlanám, akik nagyon halvány karikákkal rendelkeznek, csak egy kis frissítésre vágynak. Nekem pattanásaim elvétve vannak csak, így azokon még nem tudtam tesztelni. Alapvetően nem rossz termék, de mivel nekem egy munkanapot sem bír ki, ezért 3*.

Frissítés: úgy néz ki sikerült kitapasztalni, így már kibír egy napot. Így számomra 4*. Viszont ami roppant bosszantó, hogy a kupakja nem akar a helyén maradni..Úgyhogy táskában történő szállítását nem javaslom, vagy valami extra rögzítéssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Hidratálók: Lanolin