Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 24.

3 árnyalatban kapható: 10 Graphit Grey, 20 Vivid Purple, 30 Warm Maroon

Kiszerelés: 7 g

draculina

2019. január 8.

20-as szín volt meg belőle, de nagyon rossz termék. Egyrészt csípte a szemem, másrészt alig lehetett ecsettel felvinni, harmadrészt kettőt pislogtam és elkenődött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Rosas

2018. november 6.

Ajándékba kaptam a 20-as árnyalatot, és nagyon szerettem volna szeretni. Egyrészt nem igazán szeretek feketét haszálni a sminkemhez, inkább mindenből sötétbarnát, másrészt zöldes szememmel mindig is kacérkodtam a lila sminkekkel, annak ellenére, hogy alapjáraton a natúr vonalat kedvelem.
Háát számomra használhatatlan... ennél többet nehéz is lenne mondani. Próbáltam többféle ecsettel így-úgy felapplikálni... szárazon, nedvesítve... A végeredmény sose lett szép, pedig évekig nem volt sminkem tusvonal nélkül, azért gyűjtöttem egy kis tapasztalatot... Ráadásul... felvive nem is hat lilának...
Ajándékot valahogy sosincs szívem kidobni, úgyhogy 3-4 havonta a kezembe akad és este, tét nélkül megpróbálok vele valamit alkotni, hátha csak én voltam béna, de utcára egyszer se mentem még ki vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

SzL

2017. december 29.

20 Vivid Purple árnyalatot vettem meg egyszer. És hatalmas nagy csalódás. Jó persze nem azt vártam, hogy olyan lila legyen, hogy 20 méterről lássák. De azért valami színe legyen. De ez kb nem is fog. Semennyire. Próbálgattam vagy 2-3x itthon, de semmi színe. Lehet én fogtam ki pont egy selejteset vagy én nem tudom.
De így semmi véleményt nem tudok a tartósságáról, arról hogy mennyire könnyen lehet vele dolgozni. Számomra csak pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

deezsina

2017. augusztus 14.

Nem értem a negatív véleményeket, én nagyon szeretem ezt a terméket. Relatíve gyorsan beszáradt ezért újra kellett nedvesíteni minden használatnál, de ezután a külön megvásárolandó ecsettel nagyon szépen lehetett vele dolgozni. Tök olcsó, és nálam tartós is volt, az ára is szuper. Mondjuk kezdő tus használó vagyok, csak nagyonvékony vonalat húzok a pillák tövébe, szóval látványosabb minták esetéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Dudu195

2017. január 9.

30 warm maroon- Nagyon nehéz felkenni és nehezen szárad. Ha felkenem állandóan elmaszatolódik és mire beérek a suliba/munkahelyre kb az első utam a mosdóba visz és kénytelen vagyok az ujjammal szinte az egészet letörölni. Tényleg csak gyakorlásra jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

illesbb

2016. november 2.

30 Warm Maroon árnyalatban van meg. Még a nyáron vettem Horvátországba a kiárusításos polcról. Olcsó volt, de kb annyit se ér. Felvinni nem lenne annyira nehéz és még a pigmentáltságával is ki lennék békülve, de nem szárad meg egyáltalán. Akármennyit várok, akkor sem. Nem tudom, hogy mire fogom elhasználni, mert óriás mennyiség, az egész szemhéjra meg nekem sötét szín. Maximum gyakorlásra elhasználom, vagy legalábbis használok belőle, mert szerintem nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

dori1993

2016. augusztus 28.

A minap vettem meg a lila változatot 99 Ft-ért, hát, ennél többet semmiképp nem is ér...olyan, mintha enyhén lila, foltos vazelint kennék a szemhéjamra, nem szárad meg rendesen, akármeddig várok, és csak elrontja a smink többi részét. Tényleg nem egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

czeale13

(!)
2016. július 28.

Örülök hogy csak 250Ft. volt az akcios kosárban. Tòbbet nem is ér. Egyszerűen használhatatlan :(
A színe meg semmivel nem hasonlít a ráírt színre

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

A színe meg semmivel nem hasonlít a ráírt színre

edsze

2016. július 6.

Akciósan 250 Ft-ért vettem... örülök, hogy nem került többe... használhatatlan, nem lehet kenni, és nem tudom mivel felvinni.. az ecseten sem állt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

szeretlek

2016. május 10.

Ez kérem szemhéjtus? Kikérem a szó használatát! Ez egy minősíthetetlen, kenődős, krémes, ecsetelnyelős, puha, maszatolós vmi, de bizonyosan nem szemhéjtus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.