Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Samponok

A bio mályva és bio szeder kivonatot tartalmazó, szappanmentes receptúra kíméletesen megtisztítja a hajat és a fejbőrt. A tengeri sót és betaint tartalmazó formula regenerálja és ápolja a hajat.

gmaresz

2019. november 16.

Nagyon jó kis sampon, szolid illata van, nagy kiszerelés, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon jó kis sampon, szolid illata van, nagy kiszerelés, könnyű lemosni.

Stella9

2019. november 13.

Az illata nagyon tetszik, de borzalmas, mennyire kiszárítja a hajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Az illata nagyon tetszik, de borzalmas, mennyire kiszárítja a hajat!

Odinnaf

2019. október 3.

Nekem nem vált be. Az illata jó, de elég sok kell belőle egy hajmosáshoz, és nekem gyorsabban zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

pirosmogyoros

2019. szeptember 29.

Ár-érték arányban rendben van a termék. Nekem bejön az illata is. Ahogyan előttem is írták, kicsit több kell belőle, mint a hagyományos samponokból, de minden natúrkozmetikumnál ezt tapasztalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

lilielli

2019. május 16.

Nem olyan rossz ez a sampon. Még a 3. nap reggel sem tűnik zsírosnak a hajam tőle. De most valamiért akármit csinálok a vörös, festett, göndör hajammal, mindig száraz. Olívaolajat teszek rá, meg több hajpakolást- akkor is száraz. Mondjuk most növesztem, majd egy éve nem vágattam belőle- lehet ezért száraz. Vagy ettől a sampontól- megszokhatta a hajam. Kb. 6 hete voltam festetni fodrásznál, de már megint nagyon igényli- a festést és vágást is. Hiába, ha növesztem is, legalább évente 1-szer vágatni kell. És sok hajápoló krémet, hajvégápolót, stb. kell rá használni. Ezt fogom tenni- elmegyek rövid időn belül hajat vágatni- de lehet, ettől a sampontól akkor is száraz lesz a hajam. Inkább egy időre félreteszem, és később a fodrászolás után meglátjuk... mert azért, amiért pénzt fizettem, azt el fogom használni- még kb. félig van. Kap egy erős 3-ast, mert az elején még tökjó volt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

francais

2019. január 19.

Zsírosít és nem lehet rendesen kimosni. A dm es sajátmárkás termékeknek egyre rosszabb a minősége...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Lilienneee

2019. január 10.

Mindegyik sampontol inkabb szaraz a helyem, na ez pont az ellentete: zsirosodik tole, mar masnap ugy nez ki, mint amit meg kell mosni :/ szeretem az alverde termékeket, de ebben csalodtam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Mano1234

2018. szeptember 17.

Nem igazán vált be sajnos, az én hajam gyorsabban zsírosodik tőle, gyakrabban kell mosnom. Az állaga kicsit sűrű, nehezebb eloszlatni, de jól habzik egy kicsit több vízzel.
Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

pilleriin

2018. szeptember 8.

Az új csomagolásút vásároltam meg még júniusban. Kiadós nagyon, nem kell belőle nagy mennyiség. Gyümölcsös illatú és habzik. Családilag használjuk, mindenkinek vékony szálú haja van. Hosszú hajra hajbalzsam vagy kifésülést könnyítő spray nélkül tilos használni. Szívesen újravenném, ki tudom 1 napot tolni vele a hajmosást. Nagy csodákat nem szabad várni tőle, de amire kell, arra kiválóan megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

veresbianka12

2018. szeptember 3.

Nagyon jó illata van, szuper jól tisztít, jó áron is van. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Nagyon jó illata van, szuper jól tisztít, jó áron is van. Szeretem.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!