Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Samponok

A bio mályva és bio szeder kivonatot tartalmazó, szappanmentes receptúra kíméletesen megtisztítja a hajat és a fejbőrt. A tengeri sót és betaint tartalmazó formula regenerálja és ápolja a hajat.

francais

2019. január 19.

Zsírosít és nem lehet rendesen kimosni. A dm es sajátmárkás termékeknek egyre rosszabb a minősége...

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Lilienneee

2019. január 10.

Mindegyik sampontol inkabb szaraz a helyem, na ez pont az ellentete: zsirosodik tole, mar masnap ugy nez ki, mint amit meg kell mosni :/ szeretem az alverde termékeket, de ebben csalodtam...

Lilienneee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Mano1234

2018. szeptember 17.

Nem igazán vált be sajnos, az én hajam gyorsabban zsírosodik tőle, gyakrabban kell mosnom. Az állaga kicsit sűrű, nehezebb eloszlatni, de jól habzik egy kicsit több vízzel.
Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kár érte, mert az illata finom, a kiszerelés is gazdaságos.

pilleriin

2018. szeptember 8.

Az új csomagolásút vásároltam meg még júniusban. Kiadós nagyon, nem kell belőle nagy mennyiség. Gyümölcsös illatú és habzik. Családilag használjuk, mindenkinek vékony szálú haja van. Hosszú hajra hajbalzsam vagy kifésülést könnyítő spray nélkül tilos használni. Szívesen újravenném, ki tudom 1 napot tolni vele a hajmosást. Nagy csodákat nem szabad várni tőle, de amire kell, arra kiválóan megfelel.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

veresbianka12

2018. szeptember 3.

Nagyon jó illata van, szuper jól tisztít, jó áron is van. Szeretem.

veresbianka12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Nagyon jó illata van, szuper jól tisztít, jó áron is van. Szeretem.

Baagnes

2018. augusztus 28.

Tulajdonkeppen az ara miatt vettem meg. A Bioderma viszketo fejborre valo samponja helyett kerestem valamit, ami vagy arban baratibb vagy legalabb nem zsirositja olyan gyorsan a hajamat. Ez mindket teren nagyon jol teljesitett, abszolut elegedett vagyok vele. Nem zsirosit, kicsit jobban habzik mint a Bioderma, de kevesbe mint egy normal sampon. A hajam szep fenyes tole, jo allagu. En csak ajanlani tudom. Nekem meg az illata is bejon.

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

lolkabolka

2018. augusztus 22.

Jó, szeretem, a hajam ugyan annyit bír ezzel a samponnal mint a nem natur samponokkal, maradok ennél.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

devababa

2018. május 21.

Kislanyomnak vettem, mivel en szamponszappannal mosok hajat. Kellemes szedres friss, majdnem citrusos illattal. Szepen lehet vele hajat mosni. Utana puha marad a haj. Csupa pozitivum, egyeduli negativuma, hogy eleg sokat kell belole tenni, hogy habos legyen es hosszu hajon ez nem igazan elony. Igy tulajdonkeppen, az hogy sok van a flakonban nem sokat er, ha tobbet kell belole hasznlani. Illata tetszik, ara jo es jok az alapanyagai.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Vanesszaeszter

2018. április 22.

Kétes érzéseket vált ki belőlem ez a sampon, hiszen a csomagolás nagyon tetszik, jó nagy a kiszerelés, és tetszik az összetétele, valamint hogy szappanmentes! De valamiért utáltam:D utáltam az illatát, ami nekem nem a sima alverde illat, hanem ilyen romlott üdítő szag:D:D valamint tényleg nagyon sok kell belőle, mert nem lehet rendesen szétoszlatni. A hajam állapotán szerintem javított, hiszen nem látszott meg több nap után sem, hogy nem frissen mosott. Viszont használat után sem éreztem tisztának a hajam tőle. Bio sampont kedvelőknek ajánlom, de újra abszolút nem szeretném venni.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

buzasannamari

2018. április 19.

Samponnal kapcsolatos véleményeket soha nem azért olvasok, hogy irányadó legyen, mert mindenki másképp reagál ugyanarra a samponra. Pont ebben az esetben is ezt látom.
Nekem nagyon bevált, bár az igaz, hogy kicsit több kell belőle, mint a nem bio termékekből. Egyáltalán nem zsírosít és nem is szárít. Gyakorlatilag addig bírom hajmosás nélkül, ameddig akarom :)))) Magyarul: csak a tisztítás miatt kell hajat mosnom, nem a zsírosodás miatt. Már a második flakont használom, tehát hosszú távú használat után írok.

buzasannamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!