Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummmentes. Ápolés frissít. 24órás hatással.

b480

2024. április 20.

Alumínium mentes deot kerestem, szinte mindent végigpróbáltam, nálam ez lett a kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 20.

ylexe

2023. március 12.

Közepes teljesítmény jóindulattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 12.

Közepes teljesítmény jóindulattal.

racheldawes

2022. május 30.

Évek óta a kamillás-aloe verás verziót használtam, ezért nagyon megijedtem, mikor sehol sem találtam az üzletek polcain. Így gondoltam, kipróbálom ezt a változatot (csak alumínium-mentes termékek jönnek számításba). Nem ijesztettek el a vélemények, mert az előbbi deónál sem a pozitív tapasztalatok vannak többségben. Bár az illata annyira nem tetszik (kicsit a szúnyogirtóra emlékeztet), mint a kamillásnak, azonban az összes többi területen jobban teljesít: nem annyira híg, és habár az illata nagyon gyorsan elillan, teljesen megszünteti az esetlegesen felmerülő kellemetlen szagokat, csak a "természetes bőr" illat marad utána. Úgy érzem, még az izzadságot is hatékonyabban szorítja vissza. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, be is tárazok belőle, mielőtt véletlenül kivonnák a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 30.

kék lány

2022. április 18.

Az illata miatt vettem meg,mert régen volt egy ugyanilyen illatú, szintén alumíniummentes dezodorom, és imádtam az illatát - sajnos nem teljesített jól, mint ahogy ez sem! (Sőt nekem eddig egy alumíniummentes sem.) Az illata álom, imádom, de ennyi. Semmi más pozitívuma nincs. A rossz tapasztalatok miatt egy olyan napon próbáltam ki, amikor nem kellett mennem sehova - jobb is, mert izzadságszagom volt! O. K., hogy ez nem izzadásgátló, de akkor ennek az illatával kellene kompenzálni - nem teszi! Durván lehetett érezni. Úgy értem, határozottan érezhető volt az izzadságszag. Én ezt nem engedhetem meg magamnak! A munkahelyem is olyan, hogy sok ember között mozgok, és azon kívül is. Nem bűzölöghetek. A fehérség, ami az alumíniumosoknál eltűnik, miután megszáradtak, marad. Félnék, hogy a ruháimon is meglátszana. Szóval nem bizalomgerjesztő.

Azt hiszem, itt állok le az alumíniummentesekkel. Nekem nem vált be egyik sem, sem a 6000 Ft-os "top" biomárka, sem a 700 Ft-os drogériás. Illetve egyetlenegy talán jó volt (dr. Organic teafás), de annak meg annyira erős az illata, hogy lehetetlen mellette parfümöt használni. Biopárti vagyok nagyon, de számomra az alumíniumosokból nincs kiút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

pilleriin

2021. december 21.

Félve próbáltam ki az itteni vélemények miatt. Egy hétig reggel és este is használtam, semmi hatást nem vettem észre, de nem adtam fel. Milyen jól tettem! Már csak reggel használom. Hagyok időt a száradásra, és így jó. Szőrtelenítés után pokolian fáj a használata, szóval csak óvatosan! És december van. De így tökéletesen teljesít egyelőre. Az alumíniumsós termékek borzasztó viszketést okoztak, ezért váltottam, úgy tűnik megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Januaria

2021. október 1.

Szerintem ez egy nagyon kellemes, természet-illatú, hatékony golyós dezodor, az aloés-kamillás társával együtt, annak az illata mondjuk kicsit jobban tetszik, de ez is finom szagú.Tényleg, egyáltalán nincs büdös izzadságszag a nap végére (meleg nyári napokon sem), még ha a verejtékezést nem is szünteti meg teljesen (ami nem baj, távozzon, aminek távoznia kell). Érdemes használat után megvárni, amíg megszárad. Nekem nagyon bevált, természetes, mentes, jó áron, a jövőben is ezt veszem ha elérhető!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 1.

lillat

2020. április 10.

Illata nagyon jó, de nem igazán működik. Nem szerettem meg, és mindemellett befogja a ruhát is.:/ A jó illat sem tudja felvinni 3 csillagra, alacsony hatásfokú sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

HDorina

2019. november 4.

Nagyon kellemes, frissítő illata van. Nyárra ideális. A natúr kozmetika miatt választottam az Alverdét, az izzadásgátlásban nem volt rosszabb egy másik típusú dezodorral szemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Biott

2019. október 9.

A sok-sok negatív komment után nem tudom megállni, hogy ne írjam le. Szóval enyhe INCI-elemző tudással vágtam neki és találtam rá erre a termékre. Olcsó, így nem sok veszíteni valóm volt. Sajnos régóta küzdök a szagos, erőteljes izzadással. Nap végére mindig túl voltam 2-3 fújás dezon és a felsőm szennyes..
Szóval visszatérve, miután megvettem, láttam a KM-n a sok negativ tapasztalatot.. Aztán olvastam, hogy a "hagyományos" dezodorról leszokáskor még intenzivebbek lesznek a szagok, ami a tisztulás folyamata miatt van, 5-8 nap és elmulik. Kitartóan kenegettem magam egy héten át 2 óránként, nem törődve a büdimmel és az itteni kommentekkel, amikor megtörtént a csoda. ELMÚLT! Az izzadás mértéke enyhén csökkent csak, de a szag teljesen megszűnt! Mostmár csak reggel kenem be vele magam, a felesleges fehér foltot letörlöm pár perccel később és indulás. Este mikor hazaérek, még mindig nincs semmi szagom. Egyszerűen el vagyok ájulva, sosem gondoltam volna, hogy bármi is segíthet rajtam. Csillagos 5ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

floram94

2019. szeptember 23.

Az alverde termékcsalád eddig minden tagja bevált nekem, kivéve ezt a deot. Sajnos nem gátolta meg az izzadást/ kellemetlen illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Glycerin

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.