Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummmentes. Ápolés frissít. 24órás hatással.

Biott

2019. október 9.

A sok-sok negatív komment után nem tudom megállni, hogy ne írjam le. Szóval enyhe INCI-elemző tudással vágtam neki és találtam rá erre a termékre. Olcsó, így nem sok veszíteni valóm volt. Sajnos régóta küzdök a szagos, erőteljes izzadással. Nap végére mindig túl voltam 2-3 fújás dezon és a felsőm szennyes..
Szóval visszatérve, miután megvettem, láttam a KM-n a sok negativ tapasztalatot.. Aztán olvastam, hogy a "hagyományos" dezodorról leszokáskor még intenzivebbek lesznek a szagok, ami a tisztulás folyamata miatt van, 5-8 nap és elmulik. Kitartóan kenegettem magam egy héten át 2 óránként, nem törődve a büdimmel és az itteni kommentekkel, amikor megtörtént a csoda. ELMÚLT! Az izzadás mértéke enyhén csökkent csak, de a szag teljesen megszűnt! Mostmár csak reggel kenem be vele magam, a felesleges fehér foltot letörlöm pár perccel később és indulás. Este mikor hazaérek, még mindig nincs semmi szagom. Egyszerűen el vagyok ájulva, sosem gondoltam volna, hogy bármi is segíthet rajtam. Csillagos 5ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

floram94

2019. szeptember 23.

Az alverde termékcsalád eddig minden tagja bevált nekem, kivéve ezt a deot. Sajnos nem gátolta meg az izzadást/ kellemetlen illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

andrea7575

2019. szeptember 20.

Nagyon szerettem volna, de sajnos nem vált be. Minden különösebb izzadás, forróság nélkül is izzadtságszagom volt, alig vártam, hogy hazaérjek munkából és lezuhanyozzak, a kollegákat meg inkább elkerültem aznap :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

kanoc

2019. március 26.

Nekem bejön. Na jó nem olyan hatásos, mint az alumíniumsót tartalmazóak.
De ez is csak úgy működik, ha leszedem a golyót róla és beleteszek 1-2 kiskanál szódabikarbónát, különben nem hatásos. Viszont vettem egyszer fehér tetejűt, és abban a szódabikarbóna valamivel reakcióra lépett, utólag néztem, hogy volt benne alkohol is.
De ez alkoholmentes, jók az összetevői és szódabikarbónával működik, igaz többször kell egy nap használni.

Update: A szódabikarbóna kiütött, kipróbáltam anélkül, de anélkül smemit sem ér a deo. Csak szódabikarbónával kap 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Nekem bejön. Na jó nem olyan hatásos, mint az alumíniumsót tartalmazóak.

cukicsajszi

2018. november 24.

Egyszer elhasználtam, tetszett. Aztán mivel ritkán járok DM felé nem vettem újra. De mivel szerettem így most, hogy megláttam elhatároztam beszerzem újra. Tőlem 5 csillag.

Update: Azóta már többször elhasználtam. Én kimondottan szeretem az illatát. 😊És megnyugtat, hogy alumíniummentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Tvylvis

2018. október 5.

Amennyire bevált a fehér kupakos változat, annyira rossznak tartom ezt. A végén a kukában landolt. Nem vagyok egy izzadós típus, egy kis nedvesség sem zavar. A natúr deók ilyenek. Ami viszont fontos, hogy ne jó illatú maradjon a hónaljam, ha lehet, újrakenés nélkül. Na, ezzel már egy óra után, nem rekkenő hőségben és különösebb fizikai megterhelés nélkül is kellemetlen illatom volt. Próbálkoztam vele csak otthonra, de sehogy sem lettünk barátok. Kuka lett, maradok a fehér kupakosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

szabadkap

2018. szeptember 26.

Én teljesen elégedett vagyok vele.
Natúr/ vegán/ aluminium mentes. És mindezek mellett nagyon jó áron lehet beszerezni.
Számomra az is szempont volt, hogy üveg legyen, szeretnék minél kevesebb műanyagot használni.
Az illata valóban erős, de nem tart az erőssége olyan sokáig. Mivel alumínium mentes, többször kell egy nap használjam, az ereje nem tart ki egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Én teljesen elégedett vagyok vele.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Azt mindenkinek el kell fogadnia, hogy amelyik deoban nincs aluminium az nem fogja le magát a víz (verejték)vesztést. Szóval izzadunk, ami egy természetes dolog. Most váltottam át Fa dezodoromról, így tudom, hogy egy kis idő lesz mire átáll a testem erre, lehet ezt nem nyáron kellett vna xD de minimalizálni szeretném az aluminiumhasználatot az egészségem védelméért. Ennek valóban kicsit rovarirtó szaga van, mint amit ideírt valaki :D de én szeretem. Viszont őket nem értem. Ott vannak az üzletben és nem szagolgatják, fogdozzák meg amit vesznek?? Lehet ez csak nekem fura :D Na de a lényeg, hogy nem érzem magam büdösnek tőle, és a nyár végével az izzadás is csökkenni fog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kriptonhanna

2018. augusztus 11.

Kár, hogy vásárlás előtt nem olvastam az itteni véleményeket. Az illata nekem nagyon tetszik,viszont a hatás szinte nulla. Kb fél óra mire megszárad, aztán elmegy az illata,1 óra múlva büdös vagyok tőle. Nem izzadságszagú,hanem valami egyéb kellemetlen szagom lesz tőle. Itt olvastam, hogy szódabikarbónát hozzáadva jobb lesz. Hozzákevertem én is,így tényleg jobb,elhasználom. Máskülönben kidobtam volna. Többet nem veszek. A spriccelős vizimentás sokkal jobb,de az se 100%-os,viszont az alumentes opciónak jó. Ez pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jul

2018. július 25.

Fantasztikus natúrkozmetikum elérhető áron. Próbáltam több illatát is, de nekem ez a friss citromos vált be a legjobban. Felkenés után érdemes várni pár percet hogy a bőr beszívja, és ne maszatoljam össze a ruhát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.