Alverde

Ár:   259 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. november 19.

Kategória:   Fürdőtermékek

Glutén- és laktózmentes. Vegán.

Kiszerelés: 80 g

magichand

2015. november 19.

Hiányoltam az intenzívebb illatot, illetve a bőrömre gyakorolt bárminemű hatását. Nem vettem többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Queen

2015. július 27.

Kibontva szörnyen erősvolt,de a vizben kellemesen aromás.A bőrünket nem száritotta és szárazon is érzik picit.sztem sok alkalomra elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

lumiukko

2014. december 9.

Nem igazán jött be. Szerintem 1 zacskónyi mennyiség nagyon kevés, minimum kétszer ennyi kéne bele. Az illata sem varázsolt el, nem az az erőteljes narancs illat, inkább egy lagymatag mandarin, a vaníliából meg kb csak egy édes kis valami érződik, de ezt meg vaníliának csúfolni túlzás. A kádban már ez a kevéske illat se érződik. Viszont tényleg nem szárít, sőt, ápol is, selymes utána a bőr, de szerintem ilyeneket az illatorgia miatt veszünk elsősorban, így ez nem túlságosan vigasztal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

monika.t

2014. december 8.

Többet vártam tőle. Az illata is elég gyengécske és nagyon lassan oldódott fel. Pozitívuma, hogy nem szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

hbscale

2014. július 24.

Kipróbáltam párszor, semmi panaszt nem tudok rá mondani. Az illata is rendben van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

Bernyke207

2014. május 6.

Már az illata is rögtön magával ragadott, olyannyira, hogy az üres tasakot a fürdőszobában hagytam, illatosító gyanánt. Bár a vízben feloldódva már nem olyan intenzív az illata, engem meggyőzőtt. Kellemes érzést hagyott maga után a bőrömön. Nem kellett pluszban szappannal megfürdenem, és testápolót sem kellett használnom. Ráadásul az eddig vásárolt fürdősokkal, és fürdőgolyókkal szemben, ez egyáltalán nem csípte a bőrömet. Biztos, hogy mindig fogok otthon tartani 1-1 tasakot. Alig várom, hogy kipróbáljam a makadámdiós változatát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0