Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Fixálja a hajat és természetes csillogást kölcsönöz neki. Egész nap természetes és rugalmas tartást kölcsönöz a hajnak anélkül, hogy összeragadna. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó lótuszvirág kivonat és a lila rizs természetes csillogással, tartással és vitalitással látja el a hajat, mely kifésülés után is természetes és bársonyos tapintású marad.

Lilien3

2019. szeptember 25.

Vékony szálú hajra teljesen megfelelő viszont furcsa szaga van, szinte büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Vékony szálú hajra teljesen megfelelő viszont furcsa szaga van, szinte büdös.

Destiny95

2019. április 13.

Már régóta megvan, a fejem tetején felálló babahajakat szoktam vele lesimítani, vagy ha behullámosítom a hajam, akkor ezzel teszem tartósabbá. Nem szeretem a hagyományos hajlakkokat, mert szerintem nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, illetve baromira ragadnak és könnyen lesz mű hatása a hajon.
De ezzel a hajlakkal tök természetes marad a hajam, nem látszik, hogy fixálva lenne bármivel (mondjuk nem szoktam sokat használni belőle), szóval a hétköznapokra pont jó tartósságot ad a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

HNReni

2019. január 22.

Az illata nagyon jó. A tartása kevésbé, nekem 2-3 óra múlva ugyanúgy áll a hajam, mint formázás elött. Ami még feltűnt,hogy nagyon sok az alkohol benne. Nálam sajnos így csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Szintia

2018. szeptember 10.

Évek óta ezt használom. Kompromisszum, mert bár nem fixál olyan intenzíven, natúr, környezetbarát, szilikonmentes, ami nekem fontos. Sokáig elég. Könnyen kitudom fésülni, nem ragad, sőt SLS mentes samponnal is kitudom mosni a hajamból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Naturbella

2017. június 30.

Tartása miatt megadnám az 5 *-ot neki, mert erős, teszi a dolgát. Viszon az "illata".. hát, szerintem nagyon-nagyon erős! Túlzás. Emiatt alig vártam, hogy végre elfogyjon és kidobhassam a flakont. Ezért 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

little.shana

2017. február 25.

Nagyon finom illata volt, nem ragadt tőle a hajam, a hatása nem erős, de a közepest megüti. Én szerettem használni, ahhoz képest, hogy natúr szerintem nagyon jó, de hajlakk kategóriában nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Sorea

2017. február 16.

Sokat vaciláltam milyen fajta hajlakkot kéne vennem a fenékig érő (szögegyenes) hajamra, mivel nagyon figyelek rá, hogy kímélő termékeket használjak. Na de a lényeg az, hogy be göndörítettem a hajam és nyilván utána be is fújtam vele, és még másnap is gyönyörűen tartotta a loknikat. Szóval én teljesen megvagyok vele elégedve, 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

temjud

2016. december 29.

Nem rossz normál hajon alkalmazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Nem rossz normál hajon alkalmazva.

beracska

2016. szeptember 8.

Azért vettem meg, mert tetszett a kiszerelése (a pumpás környezetbarát). Az illata nagyon csajos, édes, de nekem tetszik.
Mondjuk nagyon ritkán használom, hétköznapi alap frizurát fixál, de nem tudom egy alkalmibb hajat mennyire tartana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

verka01

2016. augusztus 8.

Az illata jó, az én vékony szálú hajamnak ad egy kis tartást is, igaz nem tart sokáig. Amit nem szeretek benne, hogy nagyon zsírosítja a hajamat. Ennyit nem ér az a pár óráig tartó hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.