Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sosann, Módosítva: 2020. július 24.

Kategória:   Sminkek szájra

• Mézillatú szájfény
  • Ultra fényes ajkakat varázsol
  • Bio akácmézzel
  • Ápolja és védi az ajkakat a kiszáradástól

GoldenJasmine

2020. július 25.

Illatra, ízre nagyon kellemes, és amellett, hogy szép, természetes fényt ad az ajkaknak, hidratálásnak sem utolsó. Nagy előnye, hogy a legtöbb szájfénnyel ellentétben egyáltalán nem ragad. Nagy tartósságot senki ne várjon tőle (nem is ezért vettem meg).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Sosann

2020. július 16.

Nem rég vettem meg, főleg az íze miatt. Nem mézes, de kellemes édes íze van, csak úgy mint a párjának, ami gyümölcsös íze lévén "Berry" névre hallgat. Sokszor megjártam már Alverdés termékekkel, de valahogy mindig elcsábulok ha új terméket látok, és ez esetben nem is sikerült akkorát csalódnom mint szoktam. Szájfénynek talán nem mondanom, inkább egy lazább ajakápolónak, ami azért ad egy kis csillogást. A mézes egyáltalán nem pigmentált, ami nem is baj, mert talán nem is szeretnék sárga ajkakat, a gyümölcsös azonban egy pici rózsaszín színt hordoz magában, alig észrevehetően.
A mézes a kicsit kevésbé hidratáló, mint a gyümölcsös, így szerintem inkább az fogom használni.
Összességében ha nem lenne jó illata/íze, akkor biztos hogy nagyon csalódott lennék, de mivel ez a két dolog nekem sokat nyom a véleményemen, ezért igazából egész elégedett vagyok és szerintem fogom is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Honey