Alverde

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Olajmentes, átlátszó primer fűzfakéreg kivonattal és aloe vera levéllel. Extra gyorsan felszívódik és megfelelő nedvességgel látja el az arcbőrt. Vegán termék.

annamihaly

2021. január 6.

minden csak nem hydro és nem primer, nem hogy nem hidratál de még szárít is, illetve amint megszáradt szépen morzsolhatod le az arcodról

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

xndpt

2020. szeptember 3.

Az én bőrömre nem volt jó sajnos. Ragacsos, nem szívódik be és nem érzem úgy, hogy hidratálna, pedig elvileg ez lenne a funkciója. Megfigyeltem amúgy, hogy ezek a gél állagú hidratálók nem szoktak nálam beválni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

babszem81

2020. július 18.

Imádom az átlátszó cuccokat! Kis mennyiség is erősen hidratál, jó érzés a bőrömnek. Tetszik az állaga, de kinyitáskor figyelni kell, mert kiszökik a tubusból. Önmagában használom, az illata is tetszik. Alapozót ritkán használok, így nem tudom, hogyan működik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

cshrs

2020. június 14.

Nagyon vizes állagú és számomra nem a legkellemesebb illatú primer. Felvitel után enyhén ragacsos érzetet hagy, vagyis jó alapnak ígérkezik, ám nem tudom pontosan, hogy mennyire lesz tőle tartósabb a sminkem. A nagy részét már elhasználtam úgy megszokásból, de már elég régóta megvan, szóval inkább elengedem és próbálkozok mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

vmarti

2020. április 22.

Nagyon jól hidratál és nagyon szép alapot ad a sminknek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Nagyon jól hidratál és nagyon szép alapot ad a sminknek:)

plotusmakeup

2019. június 18.

Sajnos se sminket nem teszi tartósabbá, se pedig szép alapot nem ad. Kicsit ragacsosnak érzem és nagyon erős alkohol szaga van. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

ipszilonze

2019. június 5.

Nekem primerként középszerű, van amelyik alapozómmal lehetetlen kombinálni, mert hámlik tőle, és a sminket sem fogja megfelelően. Viszont(!) Nyári arckrémnek tökéletes! Az arcom sokkal szebb tőle, kevésbé pirul ki, és puhább, valamint szűkebbek tőle a pórusok. Könnyű nappali arckrémnek 5* lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Black Fairy

2019. január 23.

Nem hidratál egyáltalán...sőt, szerintem be se szívódik a bőrömbe...akármilyen keveset próbálok felkenni belőle, megül a bőrömön, és elkezd lehámlani az arcomról bizonyos idő (fél óra kb) után, akkor is, ha nem érek hozzá...Ha megpróbálok sminket rátenni, akkor vagy felvitel közben görgetem le egy részét az arcomról, vagy sikerül az arcomra varázsolni (FOLTOSAN) az alapozót, és csak pár perc múlva kezd legörögni az egész...
Arról nem is beszélve, hogy eltömítette a pórusaimat, és vagy háromszor használtam összesen, és azóta nagyjából lehetetlen megszabadulnom az undok kis pattanásoktól, amiket okozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

varzso

2018. december 10.

Elsődlegesen a hidratálás miatt vettem meg, mert nagyon kényes a bőröm rájuk: vagy kipattogok tőlük, vagy nem hidratálnak eléggé. Erre a célra nekem kitűnően bevált, érzékeny és száraz bőrűeknek tudom ajánlani. Próbáltam már rá alapozót, BB krémet is kenni, azok viszont nem mutattak szépen rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

AnnaR

2018. október 17.

Nagyon érezni benne az aloe verat, ettől nagyon jó az állaga - könnyen lehet használni ráadásul egy géles, átlátszó anyagról van szó. Egy pöttynyi az egész arcomra elég és bár pici a tubus mégsem érzem úgy, hogy megloptak, mikor megvettem. Hidratál és mindkét matt alapozóm alá jó, mert hamar beszívódik és nem csillog a végeredmény, nem üt át a gyenge/közepes fedésen sem.
Tetszik, de nem tökéletes, egyik hibája a már korábbi kommentekben emlegetett folyóssága - figyelni kell, mikor lecsavarom a kupakot. A másik, hogy bár a száraz területeket hidratálja és tényleg jó alapot ad a sminknek, nem érzem, hogy sokkal tartósabb lenne tőle az alapozóm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.