Alverde

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Olajmentes, átlátszó primer fűzfakéreg kivonattal és aloe vera levéllel. Extra gyorsan felszívódik és megfelelő nedvességgel látja el az arcbőrt. Vegán termék.

plotusmakeup

2019. június 18.

Sajnos se sminket nem teszi tartósabbá, se pedig szép alapot nem ad. Kicsit ragacsosnak érzem és nagyon erős alkohol szaga van. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

ipszilonze

2019. június 5.

Nekem primerként középszerű, van amelyik alapozómmal lehetetlen kombinálni, mert hámlik tőle, és a sminket sem fogja megfelelően. Viszont(!) Nyári arckrémnek tökéletes! Az arcom sokkal szebb tőle, kevésbé pirul ki, és puhább, valamint szűkebbek tőle a pórusok. Könnyű nappali arckrémnek 5* lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Black Fairy

2019. január 23.

Nem hidratál egyáltalán...sőt, szerintem be se szívódik a bőrömbe...akármilyen keveset próbálok felkenni belőle, megül a bőrömön, és elkezd lehámlani az arcomról bizonyos idő (fél óra kb) után, akkor is, ha nem érek hozzá...Ha megpróbálok sminket rátenni, akkor vagy felvitel közben görgetem le egy részét az arcomról, vagy sikerül az arcomra varázsolni (FOLTOSAN) az alapozót, és csak pár perc múlva kezd legörögni az egész...
Arról nem is beszélve, hogy eltömítette a pórusaimat, és vagy háromszor használtam összesen, és azóta nagyjából lehetetlen megszabadulnom az undok kis pattanásoktól, amiket okozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

varzso

2018. december 10.

Elsődlegesen a hidratálás miatt vettem meg, mert nagyon kényes a bőröm rájuk: vagy kipattogok tőlük, vagy nem hidratálnak eléggé. Erre a célra nekem kitűnően bevált, érzékeny és száraz bőrűeknek tudom ajánlani. Próbáltam már rá alapozót, BB krémet is kenni, azok viszont nem mutattak szépen rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

AnnaR

2018. október 17.

Nagyon érezni benne az aloe verat, ettől nagyon jó az állaga - könnyen lehet használni ráadásul egy géles, átlátszó anyagról van szó. Egy pöttynyi az egész arcomra elég és bár pici a tubus mégsem érzem úgy, hogy megloptak, mikor megvettem. Hidratál és mindkét matt alapozóm alá jó, mert hamar beszívódik és nem csillog a végeredmény, nem üt át a gyenge/közepes fedésen sem.
Tetszik, de nem tökéletes, egyik hibája a már korábbi kommentekben emlegetett folyóssága - figyelni kell, mikor lecsavarom a kupakot. A másik, hogy bár a száraz területeket hidratálja és tényleg jó alapot ad a sminknek, nem érzem, hogy sokkal tartósabb lenne tőle az alapozóm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

LiktorEszti

2018. október 7.

Nekem nagyon bejött, szépen hidratál, hamar beszívódik és a benne lévő aloe vera még pluszban is hozzájárul a szép bőrhöz. Bár maga a tubus elég kicsi, sokáig lehet használni, mert kevés is elég belőle egyszerre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Mofi

2018. május 25.

Először is én nem használok alapozót, csak korrektort a bőrhibáimra. Megvettem aztán párszor használtam, majd félretettem. Nemrég kezdtem újra használni úgy, hogy reggel a hidratálómhoz keverem, ami nekem egy sima aloe vera gél. Szebben ül így a bőrömön a korrektor, szemem alá is teszem, mert valahogy kisimítja a bőröm. Szóval szeretem, de nem venném újra mert vegülis fölösleges lépés, de szívesen fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

danesaliz

2018. május 7.

Sajnos le kell pontozzam. Nem tartja a sminkem, pár óra után olyan egész arcom, (nem csak a T-ben), minta tocsogna a zsírtól.
Ellenben jók az összetevői, kevés elég belőle és kedvező az ára is.
Update: az amúgy sem jó minőségű Trend it up 2in1 camou 020 alapozón nem tudott csak segíteni, viszont az Estee Lauder Double Wear Pebble alapozójával tökéletesen működött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Ellenben jók az összetevői, kevés elég belőle és kedvező az ára is.

Szuzka

2018. április 16.

Általában sikerül olyan termékeket vásárolnom amik beválnak.Az itteni vélemények alapján vásároltam meg,mert szerettem volna egy jó primert.
Hát,nem sikerült.Bármit kentem fölé kukacosodott,kezelhetetlen volt.A hajnali kapkodásban ez nekem nem opció! Soha nem dobtam még ki új terméket,de ez a kukában végezte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Snowflake96

2018. március 30.

Mikor vettem, még csak jó vélemények voltak róla, gondoltam megér egy próbát. Hát nagyon nem jött be, rosszabb ha használom, mintha nem. Nem csak hogy nem hidratálta a bőröm, de utána zavaróan húzódott is. A sminkem tartósságán se segít. Nagyon folyós alapozóval még úgy ahogy elment az előbb említetteket leszámítva, de egy picit sűrűbb állagú konkrétan "lehámlott" mikor hozzáértem az arcomhoz. Ilyen még nem volt soha (csak egy szörnyű primeres niveás arckrémmel még régen), így biztos emiatt volt.
Esetleg zsíros bőrre jó lehet, mert mattította a bőrömet és nekik talán szárítani nem fog. Nyáron lehet kap még egy utolsó esélyt, hátha akkor számomra is használható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol