Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 6.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Értékes növényi olaj tartalmával segít megvédeni az ajkak érzékeny bőrét a kiszáradástól. Intenzív ápolást és puhaság érzetet nyújt.

Kellemes, melengető illattal; bio édesgyökér és bio gyapot kivonattal.

2 db Alverde It's Cold Outside Ajakápoló - új, bontatlan
Ár: 500Ft/2db , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

anillam

2021. március 25.

Az enyhe fénye tetszik, az illata elmegy. Sajnos egyátalán nem érzem, hogy hidratálna, nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Niki1213

2021. január 22.

Sajnos kettő darabot is kidobtam a kukába. Mivel nem agybafőbe kenem, emiatt nem használtam el. Pár hónap pihentető után amikor nem használtam, elővettem megint és konkrétan megavasodott. Rettenetes szaga és ragadós állaga volt. És ezt sikerült kétszer is eljátszanom. Mindkettő kuka.
Nekem nagy csalódás ez a széria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Nekem nagy csalódás ez a széria.

Gabriell

2020. augusztus 3.

Én nem tudom, hogy miért, de az én ajkaimat nem hidratálja, sőt ki is merem jelenteni, hogy szárítja. Az illata kellemes, de van egy enyhe selyemfénye, ami nem néz ki túl szépen cserepes ajkakon. A körömvirágos változat jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Victory33

2020. július 27.

Nekem nagyon bejön, az illata és a hidratálás is. Én nyáron használom, mert a nagy melegben a rúzs és a színezett ajakápolók elmaszatolódnak, de ennek van egy enyhén fémes ragyogása, ami jól áll. Tetszik, hogy nem ragad, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Kicsicsajbi

2020. május 30.

Kár, hogy csak limitált kiadás, mert ez valami fantasztikus 🤗
Imádom az illatát és ha este bekenem az ajkam vele, reggelre pihe-puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Kár, hogy csak limitált kiadás, mert ez valami fantasztikus 🤗
Imádom az illatát és ha este bekenem az ajkam vele, reggelre pihe-puha lesz.

Charmingrose

2020. április 15.

Uhhh, nagyon mellényúltam ezzel a "cuccal". Pedig még gondoltam is rá, hogy el kellene olvasni a véleményeket itt, de lusta voltam a DM közepén a telómért kotorászni. Tényleg iszonyú darabos az ajkakon, és szerintem is mű illata van... Ezt a drapp és csillogó koncepciót nem is értem, nagyon furcsa, és valóban hullaszínt ad az ajkaknak. Én is bedőltem a színes-szagos csomagolásnak és a leírásnak a papírján. Egyszer kentem fel, így a hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni nagyon, de nem is érdekes, mert az illatát nem bírja az orrom elviselni...Megy a kukába sajnos.... Maradok a jól bevált körömvirágos változatnál, és soha többet nem is kísérletezek más Alverdés ajakbalzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Csutak

2020. március 14.

Táskábadobós ajakápolónak vettem és annak tökéletesen meg is felel. Finom illatú, megfelelően ápolja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

incifinci28

2020. március 8.

ajándékba kaptam, de biztos, hogy sosem veszem újra. kellemes az állaga, illata de ennyit tud, semmit nem hidratál, réteget hagy az ajkakon és kissé szárít is, többet vártam ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

berill99

2020. március 5.

Nekem mindig nagyon szarazak az ajkaim illetve natha miatt mindig kipirosodik a szam feletti resz, ezert vasaroltam meg a termeket, hat a kipirosodott reszeknel nem igazan segitett, apolni az ajkaimat apolja de vannak sokkal jobb lip balmok is ennel. Az arahoz kepest nem rossz, ennyiert ne varjon az ember nagy durranast. Az illata edeskes, szamomra kellemes, viszont nagyon zavaronak talalom ,azt ,hogy televan kicsi csillamokkal illetve ,hogy szinezett (vagyis valami olyasmi) ami nagyon csunyan nez ki felkenve, es ezt nem tuntettek fel a csomagolason. Nem szeretnem kidobni ugyhogy probalom elhasznalni de semmikeppen sem vennem ujra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Kikki84

2019. december 29.

Nagyon szeretem, az illatát is, nekem a hidratáltásg is megfelelő, amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Nagyon szeretem, az illatát is, nekem a hidratáltásg is megfelelő, amit nyújt.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract