Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 6.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Értékes növényi olaj tartalmával segít megvédeni az ajkak érzékeny bőrét a kiszáradástól. Intenzív ápolást és puhaság érzetet nyújt.

Kellemes, melengető illattal; bio édesgyökér és bio gyapot kivonattal.

starlight

2019. november 3.

Csalodàs, a màrka koromviràgos ajakàpoloja kategoriàkkal jobb nàla. Nem érzem, hogy hidratàlna, mintha kissé szàritana is. A minimàlis hidratàlàs amit nyujt az elillan pàr perc alatt. A leiràs alapjàn egy tàplàlo ajakàpolora gondoltam, foleg, hogy télre ajànljàk, de nekem nyàrra is kevés lenne. Elhasznàlni sincs kedvem, egy gyenge kettest érdemel csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Letti2

2019. szeptember 21.

Kellemes az illata, és mindennapi használatra megfelel. Egy komolyabban kiszáradt szájra nem elég, de ennyi pénzért nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Lina1105

2019. augusztus 31.

Az illata nagyon nem jött be, konkrétan az émelygés fogott el, akárhányszor felkentem, így a hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni. A fura fehér réteg csak hab volt a tortán. Alverde ezzel nagyon mellé nyúlt nálam, pedig alapvetően szeretem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Wandamaci

2019. augusztus 29.

Nagyon szeretem. Kellemes az állaga, kevés is elég és sokkal ritkábban kell használnom, nem szárad ki a szám, nem is érzékeny. Az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

rcsennge

2019. június 17.

Nagyon ritkán dobok ki bármit. De ezzel megtettem. Borzalmas! Hiába a jó illat és a szép csomagolás, az én számon szétvált, és olyan sápadtá tett, mintha épp elájulni készülnék. Azon kívül pedig nem hogy nem hidratálja az ajkaim, de konkrétan szárítja őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Mano1234

2019. június 2.

Még télen vettem, sajnos nem néztem meg a véleményeket előtte. Szörnyű fehér réteget hagy az ajkakon,ami a száraz részeket mégjobban kiemeli, ami miatt leginkább éjszakára lehetne használni, de ahhoz kevés, nem puhít eléggé. Nem tudtam elhasználni, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Vkriszta

2019. május 24.

Ápol, krémes,tényleg elszínezi az ajkakat,de nem rossz akkor ha nincs rongyosra száradva a szám. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Pecci

2019. május 17.

A száraz, nagyon cserepes ajkaimat szépen rendbehozza, jól hidratál és a más márkákkal ellentétben, engem nem szárít. Az állaga testesebb, az illata édeskés, talán gyümölcsösnek mondanám. Én egy rétegben szoktam felvinni, és nem hagy réteget így, nem színezi az ajkakat. Ár-árték arányban kiváló termék, jó teljesítménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

lucisunderground

2019. május 16.

Ápolt ugyan,de csúnya réteget hagyott a számon.Nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Ápolt ugyan,de csúnya réteget hagyott a számon.Nem újra vevős.

javi

2019. április 21.

Meguntam a körömvirágosat, ezért vettem meg ezt. Éjszakára használom, mert amúgy nem mutat szépen ez a fehér-gyöngyházfényű "ajakápoló". Jobban kiszárította a számat, mint amilyen előtte volt. Az illata a régi cukorka-nyakláncra elmékeztet, ez az egy jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!