Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Testápolók

• Táplálja, frissíti és élénkíti a bőrt
  • Őrölt kávéval és tengeri sóval

pacsipacsi

2020. március 4.

Közepes. Volt már kellemesebb is, de nem tudom rosszre értékelni sem, hiszen teszi a dolgát, és lehet csak én vagyok kényes.... :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

zsazsa

2020. január 4.

Kicsit jobban vártam a kávéillatot, más kávés radírjaimnál jobban éreztem. Igazából ez nem von le az értékéből, nagyon jól, erősen radíroz. én ezeket az erős szemcsés radírokat kedvelem testradírként. Az olajos utóérzet nálam plusz pont, én szeretem, ha egy bőrradír hagy maga után egy hidratáló réteget is. Óvatosan törölközve valóban nem kell utána testápoló. Elég sok kávés radírt kipróbáltam már, de nem ez lett a kedvenc, így 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

3366

2019. október 17.

Úr Isten, ez a legjobb dolog, ami történhet a bőröddel, ha használod! Olyan pihe puha lesz utána, hogy még testápolózni sem kell!

Ráadásul én az ajkamat is átdörzsöltem vele, mert folyamatosan matt rúzsokat használok és teljesen kiszárad a szám. Tökéletes lett utána, így biztosan rendszeresíteni fogom a heti rutinomban. 💆‍♀️

Az illata jó erős “kávézacc”-al hajaz, de nem kell megijedni, nem válik az ember kétlábon járó kávésbögrévé a használata után. ☕😜

Először azt hittem, hogy ezt a tégelyt kb. 5 alkalom alatt el is fogom használni, de végül nem is kell belőle olyan sokat felkenni, simán megéri az árát!

Én csak ajánlani tudom és egymillió százalék, hogy újra veszem! 😉🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Én csak ajánlani tudom és egymillió százalék, hogy újra veszem! 😉🥰

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.