Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. november 19.

Kategória:   Fürdőtermékek

Glutén- és laktózmentes, vegán. Burkina Faso-ból származó shea vajjal.

Kiszerelés: 80 g

orsikimi

2016. május 2.

Kettőt vettem, még csak az egyiket használtam el, de alig várom a következőt, úgyhogy biztosan veszek még. A 80 gramm szerintem nagyon jó árban kapható. Kissé zsíros/olajos lesz a bőr miközben a vízben vagy(a benne levő olivaolaj miatt), de szárazon már semmi, szóval nagyon jó.
(Ha továbbra is beválik, visszajövök 5 csillagot adni.) :)

update: nagyon jó volt, de azóta se vettem újra. Nem is tudom ha lehet még kapni. Remélem igen.
Sokkal jobb, mint a Balea-s fürdősók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

(Ha továbbra is beválik, visszajövök 5 csillagot adni.) :)

Sokkal jobb, mint a Balea-s fürdősók!

Dike01

2016. január 14.

2x sikerült vennem azóta sem látom sehol pedig olyan kis kellemes volt , külön tetszett ,hogy enyhe az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

quika

2015. február 26.

Gyakorlatilag a nagy semmi. Nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Gyakorlatilag a nagy semmi. Nulla.

Luppuss

2014. december 3.

Lehetne több a zacskóban, mert egy fürdéshez ez valóban kevés. Amúgy a bőrömnek jól esett, és finom az illata, de 2-t bele kell keverni a vízbe. A mennyiség miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

hbscale

2014. július 24.

Különösebb hatást, illatot nem éreztem, de lehet, hogy a mennyiséggel volt baj (víz vagy fürdősó). Adok még neki esélyt ! Szerk.: Nagyobb mennyiségben a fürdővízbe téve hatásosabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

Shennny

2014. május 26.

Semmilyen illatot vagy hatást nem éreztem! Számomra csalódás volt, pedig rajongója vagyok az alverde termékeknek! Vízből egy félig, mégcsak nemis teljesen töltött kádnyiba raktam, és egyszerűen nemvolt illata! Pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

mihrek

2014. február 4.

Nagyon jó, örültem, hogy a finom testvajnak most már lett fürdősó testvérkéje is :) Én meg voltam vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate