Alverde

Ár:   695 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Bio narancsolajjal és bio kamilla kivonattal. Gyümölcsös illatú, és gyorsan szárad.

• Alapozó lakk: véd a köröm elszíneződése és töredezése ellen.
  • Fedőlakk: tökéletes fényes csillogást ad.

AkInImOd

2020. szeptember 9.

Kombináltan használom az Alverde körömápoló barackos olajával. Utóbbi számomra csodaszer. Ezt a narancsosat leértékelten vettem meg, potom 130 forintért. Az illata nagyon bejön, de hamar elillan. Szeretem benne, hogy gyorsan és láthatatlanra szárad. A lábamon jobban szeretem használni, mert a kezemen nekem is gyorsabban kopik. Addig, amíg nem lakkozom színesen, csak hagyom regenerálódni a körmeimet, addig teljesen megfelelő termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

lilielli

2020. május 10.

Hát, nem mindig előzi meg a töredezést, de én gyárba dolgozom-így érhető, hogy igénybe van véve a kezem. Olyan szereket is használunk mi a gyárban, amik szárítják a kezet- nem mindig használok kesztyűt munka közbe, de igyekszem majd ezt másképp tenni. Jó hogy nincs erős körömlakk szaga, hanem semleges, gyümölcsös. Nem túl szép összetevői vannak, de azért sokkal jobb, mint egy másik körömerősítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

kata07

2020. március 5.

Számomra egy nagy csalódás.Kicsit többet vártam. Alaplakként elmegy, de fedőlakként nem.Illata kellemes, de ezenkivül semmilyen pozitívuma nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

parblek

2019. november 15.

Alapozó lakknak tényleg rendben van, gyorsan szárad, de fedőlakknak soha többé. Vastag fehér réteg lett belőle miután hideg vízben áztattam a kezem, hogy a trend it up borzalmas körömbőr védőjét leszedjem. Nem is értem miért írták rá hogy fedőlakk is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

lupelupe

2019. július 21.

A kezemen nem, de a lábamon tökéletesen bevált, mint alaplakk. Nagyon tetszik, hogy nem büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Alice83

2019. április 26.

Megszerettem..először is nincs illata vagy alig érezhető narancs olaj max..könnyen szárad..nagyon fényes és két napig fennmarad, hozzáteszem nekem vannak márkás körömlakkjaim(selly hansen pl) amik 10 napot igérnek és 1 nap után már csúnyán kopotta hazású..ez a lakk igaz h két három nap alatt lekopik de olyan finoman h szinte csak a fényét vesziti el. .erősíti a körmöt de sajnos sárgítja ahogy minden erősítő általánan..ami nem teteszik h nagyon folyékony és gyorsan fogy..két zselélakkozás között amolyan pihenő időszakot( egy két hét) segíthet árvészelni mert bio, erősít és olcsó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Fairy0124

2019. április 25.

Valóban bemattul picit... De ezt betudom annak, hogy Alverde termék. Alaplakknak használom, szín nélkül, körömerősítésre. Illata szuper, lemosogatni nem fogom, úgysem látszik, ha kopik. Majd pár naponta újrakenegetem, az külön jó az illat miatt :D . Én élvezem,hogy nem büdös lakk szagú. Sajnálom, hogy nincsen színes Alverde lakk is :( ... Viszont... Utóbbi időben besárgul a körmömön nekem is. Így meg már annyira nincs kedvem használni, mert pont az lenne a lényeg, hogy a természetes körmöm még ápoltabb, rózsaszínesebb, fényesebb legyen, nem sárga :O ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

ktothkriszti94

2018. július 4.

Fedőlakknak borzalmas. Alapnak egész jó, kellemes illata van, jól fel lehet vinni rá a körömlakkot. A töredezést nem teljesen szünteti meg, de javít a helyzeten. Lemosni viszont nagyon nehéz, általában foltokban marad a körmön egy kicsi, ami külön szöszmötölést igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Anetty

2018. április 13.

Régen vettem, de még mindig alig hiányzik belőle, mert nem vált be. Pár nap után besárgulnak a körmeim tőle, és szinte semmit se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

nagyemese95

2017. december 2.

Ez a lakk 5 pont felét éri csak, mert pont a fele igaz annak, amit állítanak róla.
Kezdem a rosszabbik féllel: fedőlakként borzalmas, ha meg is szárad a két réteg normál lakk fölött, gyűrődik, minden beletapad 1 nap után is, ráncosodik, és nem látja el a feladatát.
Alaplakként viszont tökéletes, én csak ezt használom, mióta megvan, erősek maradnak tőle a körmeim, és kiválóan beletapad a szín, nem mellesleg az illata se rossz :) (csak alaplakként 5 csillagot érdemelne)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.