Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Egyéb

Ápolja a szempillákat.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Az itteni vélemények alapján értettem félre a termék pontos célját - nem mintha a szűkszavú termékismertető magán a csomagoláson annyira elmagyarázná, hogy ezt bizony nem a szempilla növesztése miatt kenjük fel, hanem az erősítésére. Ezt pedig 100%-ban hozza! Heti 6 éjszaka használom, sokkal erősebbek a szempilláim, hosszabbak és vastagabbak, ami miatt rájöttem, hogy sok helyen "hiányos" a szempillavonalam. Ezért megvettem a vékony, ecsetes, szempillanövesztőjét is pár napja. Ha az is olyan remekül beválik, mint ez a kefés, akkor még fotózásra se fogok soha többet műszempillát használni. A mindennapokban pedig a régi gyakorlat a szempillagöndörítővel már most is nevetségesen feleslegessé vált.
Arra érdemes csak odafigyelni, hogy ha bármi festék marad a pillákon, az azonnal meglátszik ezen a kefén is, és gonodolom gyorsabban romlik vagy csomósodik majd benne a keverék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

GNóri

2015. augusztus 17.

Nem szempillanövesztő céllal vettem meg, hanem azért, mert a mindennapos szempillaspirálozás néha tönkre vágja a szempilláimat, és itt-ott letörnek. Nem tudom, hogy növesztett-e a pilláimon, mert szerencsére alapból hosszúak, viszont az kijelenthető, hogy amióta használom, nem törtek le. Tehát van hatása, és így nyugodt a lelkem, hogy tettem valamit az ügy érdekében. Használni úgy érdemes, hogy nem csak a szempillákat kenjük be, hanem kicsit beledörzsöljük a tövébe is, viszont így néha csípi a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Edit87

2014. február 18.

Még valamikor 2hónapja vettem meg este szoktam vele lefekvés előtt kenegetni a szempilláim, azóta úgy veszem észre dúsabb és talán hosszabb is a szempillám. Ha kifogy azt hiszem ricinusolajjal töltöm fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Theresia

2014. január 3.

Az itteni véleményeket olvasva keresgéltem sokáig a dm-ben, főleg, hogy többen írták, hogy 600 Ft-ba kerül, gondoltam, ennyit megér. Viszont akkor nem találtam (magát a terméket sem, nem hogy leárazva), hanem pár hete bukkantam rá a leárazott termékek között, úgyhogy végül lecsaptam rá én is.
Majdnem napi szinten használom (egy-egy alkalommal maradt ki) kb. 2 hete, és lesem a pilláimat, hogy történik-e valami változás. És igen! :) Nem gondoltam volna, hogy ennyire gyorsan fog hatni, de sűrűbbnek tűnnek a pilláim, és nálam is elkezdett egy új sorban (a jelenlegi szempilláim felett) egy-két új szál kinőni. :) Amit viszont nem tudok, honnan fogom tudni, hogy mikor fogy el, ugyanis átlátszó, szóval esténként, amikor felkenem, 2-3-szor átmegyek a szempilláimon, mert azt is nehéz figyelni, hogy most már van-e rajtuk valami egyáltalán.
600 Ft-ért teljesen megérte, de ilyet már nem látok, csak koffeineset, az viszont már 1200 Ft körül van. Nem tudom, ha abban is csak 6 ml van, akkor azért az elég sokba kerül már. Ennyi pénzért 5 csillag, többért meg jobban megéri az összetevőket (ricinusolaj, jojobaolaj, olívaolaj) megvenni, és jóval több, mint 6 ml-t ki lehet hozni belőlük. Csak akkor veszem újra, ha találok még leakciózva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

szaboka79

2013. november 25.

Itteni (nem isteni!) sugallatra vettem, eddig okés, még csak két hete használom és várom, hogy kinőjön tőle még egy sor szempillám... :P Majd update-elek! :)

Update: Semmit nem ér... :( -2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Update: Semmit nem ér... :( -2*

noxibaba

2013. október 27.

Két hete használom már folyamatosan... Nem vártam tőle csodát, csak egy kis erősítést... De eddig nem tapasztaltam semmit. - Nekem is a fehér kupakos van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

natasha

2013. október 10.

Na de gyerekek.....Ezt nem vártam volna az Alverdétől. :( Ennyi parfümöt még a jó isten se látott belepréselni a kis üvegcsébe. Ez borzalmas.
4 euróért vettem,Krémmániától jött az ihlet,hogy a sok kencémhez még hiányzik egy szempillaápoló bigyula. Felkentem,először még semmit nem tapasztaltam,csak egy alkoholos illatot de nem volt zavaró. Felkentem sokadszorra és baromira viszketett a szemem,éjszaka is arra keltem hogy viszket mint az őrült,de csak a jobb szemem. Másnap láttam h csinált két kis ráncocskát a jobb alsó szemhéjamnál. Hát abba is hagytam. Szemöldökömre elhasználom. De számomra csalódás,pedig az összetevők jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

orsolyanovak

2013. szeptember 29.

Még csak 1,5 hete használom, de eddig nagyon szeretem. Próbálkoztam régebben a ricinusolajjal, de nekem az csípte a szememet és ezzel kényelmesebb is a felvitel. Hát ezzel szerencsére nincs ilyen problémám és 600Ft-ért vettem akciósan, bár az enyémnek fehér a kupakja, de ugyanez a termék. Valószínűleg a szempillagöndörítő miatt a jobb szemhéjam szélénél eléggé elgyengültek a szempilláim és már érezhető némi javulás ezen a téren. Bizakodó vagyok a termékkel kapcsolatban. Nagyon ritkán spirálozom, de ezt napi szinten használom. Ha akciós lesz (már láttam többfélét is) akkor feltankolok belőlük :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

skincare

2013. május 19.

Nem ezt akartam megvenni, de mellényúltam az állványon és ez landolt a kosárban. Csak otthon vettem észre, hogy ez nem az amit szerettem volna, és csalódott is voltam. Aztán kipróbáltam és megszerettem. Főként hétvégén használom nappal, ha nem megyek sehova (éjjelre azért nem teszem fel, mert ha álmos vagyok sokat könnyezem és belemegy minden a szemembe).
Az egész heti spirálozás, tisztítás után, kifejezetten jót tesz, hogy egész nap puha a pillám és regenerálja. Szívesen használom és elégedett is vagyok vele, de az tény kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

whyteangel

2013. május 6.

Ricinus olajjal kenem a szempilláimat, ami segített is, de nem szeretem sem az állagát, sem a szagát, ezért beruháztam egy ilyen szempillaápolóra is, az akciós kosárkában kuporgott. A szempilláim továbbra is szépek, puhák, hosszúak, de mivel a ricinussal felváltva használom, így nem tudom 100%-ig biztosan állítani, hogy ez neki köszönhető.
Ami biztos: a ricinus olajhoz képest
- könnyebb a felvitele a spirálnak köszönhetően
- kellemesebb az illata
- kevesebb olaj kerül a szemek alá

Felváltva használva őket, szép eredményt lehet elérni, önmagában nem biztos, hogy elég lenne, de jó néha könnyen "letudni" az esti szempillaápolást, így 3 csillagot azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Ami biztos: a ricinus olajhoz képest
- könnyebb a felvitele a spirálnak köszönhetően