Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 9.

Áttetsző púder.

AmethystGhost

2014. november 26.

Hát ezzel befürödtem. Színtelen púdert kerestem, örültem, hogy találtam, ráadásul nem is drágán, erre otthon kiderül, hogy van színe. Sőt, kifejezetten sötét a fehér bőrömhöz. Ekkora csalódást... Nem értem, minek írják rá, hogy transzparens, ha egyszer nem az, sőt, ilyen sötét? -.-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Villango

2014. október 31.

Lentebbi kérdésemre senki nem válaszolt :( így meg kellett vennem eme segítség nélkül, de az égiek velem voltak.
Mindentől de mindentől kipattogok, a bőröm színére se alapozót se púdert nem találok soha. Na mármost. Van egy catrice all matt plus alapozóm, ami talán talán illeszkedik a bőrömhöz úgy ahogy, de az alá felkent fényvédő miatt nagyon csillog a bőröm....plussz e drogériás alapozó nem is tartós.
Tartós alapozóban megint megfelelő színt nem találok, és csakis azért nem érzem magam rosszul ettől, mert ez a púder fixálja nekem és valamennyire bemattosítja az arcom hosszú órákra.
Én IMÁDOM. Szép összetevők, baráti ár, nincs patti, csak egy nagyon egészségesen fénylő bőr, és egy tartós 2000.- -os alapozó. Ezt ma fedeztem fel, mármint hogy együtt iylen jól működnek.
Nyugodtan használják sárgásabb bőrűek is.
Ecsettel kell használni ah az ember szép munkát akar vele végezni, és aki azt hiszi hogy ettől színt kap vagy egységesebb lesz az arcszíne, az téved. Az alapozót teszi tartósabbá, és a diszkógömb feelinget enyhíti. Ennyit csinál.
Én nem vettem észre csillámokat benne, nem totál matt a bőröm tőle, hanem szép bőrfényű. Szuper, úgy ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Nyugodtan használják sárgásabb bőrűek is.

ivy

2014. október 22.

Csak és kizárólag a folyékony alapozó fixálására használom, extra mattítást nem várok töle csak, hogy ne másszon el az alapozó. Erre egyelöre megfelelö. Nincs extra szine, és ennek örülök, mert nem is volt kedvem még ebben is színeket keresgélni. Nem találtam benne csillámokat. Hála az égnek!

UPd.: Adnék még egy csillagot ha lehetne.

Eddig azért nem voltam jóban a púderekkel mert nagyon beleültek a ráncocskáimba, vagy rettentő vastagnak éreztem bőrömön, vagy diszkógömbszerűen csillogtam tőlük, vagy őszi falevél szárazságúra mattította szárította a bőrömet.
Ez a terméke nem. Nagyon kellemes viselet, szépen egységesíti a bőrt. Az első púder, egész életem során, ami azt teszi amit várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

UPd.: Adnék még egy csillagot ha lehetne.

ANDREAA

2014. augusztus 3.

Mivel kivonták az a forgalomból az elődjét, így megvettem ezt a transzparens púdert, mert olyan szépek az összetevői, ráadásul sokmindenkitől pozitív véleményt hallottam/olvastam. Kicsit tartottam attól, hogy a rózsaszínes beütés miatt látszani fog az alapozóm felett, de szerencsére nem így történt, mert valahogy tényleg nem módosít az alapozó/BB krém színén, ellenben szép egységes és valóban matt lett az arcom, sokáig ilyen is marad, de egyszerűen nem is értem, hogy hogy lehet elszúrni egy ilyen klassz mattító finom kis púderrel a csillámokkal. Minek bele? Szerintem egy púderben, főleg, ha az transzparens, nincs létjogosultsága a csillámoknak.. nem azt mondom, hogy diszkógömb ragyogása van az arcomnak, de engem baromira zavar, hogy látszik az arcomon akár természetes fényben nézegetem, akár lámpaféynél. Csillám legyen a highlighterben meg a pirosítóban/btonzosítóban, de a púderben nem! Olyan csalódott vagyok..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

martinkitty

2013. december 6.

Nem ajánlom. Rajtam lisztes, kb. két órát bír. Ez nem (jó) púder

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Nem ajánlom. Rajtam lisztes, kb. két órát bír. Ez nem (jó) púder

CatLynn

2013. december 2.

Nekem ez nagyon nem jött be... Felkenve olyan, mint ha semmit sem raktam volna az arcomra. Nem vártam tőle fedést, hiszen nem az a dolga, de se nem lett tőle egységesebb a bőröm, se nem lett egészségesebb hatású, selyemfényű, semmi. Egyedüli pozitívuma, hogy fixálja az alapozót, de azt bármilyen másik púder is tudja. Viszont a szárazabb részeknél nagyon megült, főleg körülötte, mintha "körberajzolta" volna, hogy mindenki lássa, hogy ott van egy bőrhibám. Mattítani nálam abszolút nem mattított, legalábbis mire beértem munkába, legtöbbször már átfényesedett. A dobozát nagyon utálom, abszolút nem praktikus. Amit pedig abszolút nem értek, hogy rosszabb lett tőle a bőröm állapota. Összetevői alapján ez eléggé érthetetlen számomra, de mivel csak ezt cseréltem le a rutinomban, másra nem tudom fogni... Mivel nem drága, natúr, szép összetevőkkel bír, 2 csillagot kap, kipróbáltam, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Milka

2013. november 11.

gyönyörűen fixál, de a mattító hatás nálam mindössze 1-2 óra, viszont extrém-zsíros az orromon a bőr, tehát ezt csak a sorstársaim vegyék figyelembe :) vacilláltam közte és a manhattan között, / ami dupla mennyiség, viszont elég csúnya összetevőkkel bír - de a mattító hatását rengetegen dícsérik / végül tekintettel a rozáceámra inkább mellette döntöttem. néhány pillanatnyi / fejjel-lefelé / rázogatás után megfelelő mennyiség kerül a puffnijára, ami szerintem igenis használható, de ecsettel is működőképes. láthatatlan, mégis szebbé teszi az összhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

jessy1210

2013. november 6.

BB krémhez használom a púdert, hogy kicsit fixálja a dolgot, és erre alkalmas is, igaz, hogy nem 8-10 órás intervallumban:) De tetszik, nincs maszk hatás, és nem is csomósodik, nem szárítja a bőrömet. Viszont a tégely kezeléséhez én tök béna vagyok:( Állandó jelleggel jut a mosdókagylóba is... tehát ezért és a tartóssága miatt a 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

katacita

2013. október 27.

Most már végre megtanultam kezelni ezt a porpúdert, ecsetet használok hozzá, mert a kis puffocska szerintem nem alkalmas semmire. Nekem sajna elég hamar átfénylik, kb 2 óra múlva púderezhetek újra, még olajmentes hiperszuper alapozó mellett is. A mennyiségekkel viszont vigyázni kell, mert ha túl sokat rakok fel, akkor nagyon meglátszik a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Lotheg

2013. június 1.

Kinéztem itt a másik transzparens púdert, hogy annak egészen jó összetevői vannak (mármint pattanások szempontjából), de a dm-ben nem az volt, ugyan transzparens rá volt írva, de színesnek nézett ki kívülről, meg ki tudja ha másik milyen az összetétele aztán mi lesz itt a bőrömmel, itthon megnéztem megnyugodtam, hogy transzparens és majdnem ugyanaz az összetétele. Tényleg transzparens, bár nekem rózsaszínes a bőrtónusom... :) Nem pattogtam ki tőle, pár órára szépen mattit, nincs lisztes hatás és érzés, szép pihi-puhi bőr marad utána. Nem is szárítja ki, nem viszketek tőle. Egyedül a csomagolással van problémám, nem hurcibálható mindenhova... Vagyis én elviszem, ha elutazok valahova, mert én a fóliát nem szedtem még le róla, csak a műanyagot szoktam leszedni, így nem borul ki, viszont napközben így nem igazán javítható a smink ... mert kicsit macerás. De amíg jobb megoldást nem találok addig így hagyom, mert a másikból mindenhonnan folyt ki a púder... :I

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate