Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sminkkorrigáló stift

A gyengéd bőrhidratáló formula azonnal eltávolítja az elkenődött szempillaspirált, szemceruzát vagy rúzst.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nessa

2021. január 27.

Ajándékba kaptam, de nagyon nagy hasznát veszem. Rendesen töröl, nem büdös és sokáig használható. Húgom szólt több hónapnyi használat után húgom vette észre hogy több fej is van benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Mia0602

2020. november 8.

Sminkhibák korrigálására használom három hónapja. Sajnos csak most olvasom, hogy többen is használat után letörlik és tovább használható (tiszta) marad a fej. Ma akartam cserélni, de sajnos az utolsó 2 beszáradt. Lehet, hogy én voltam figyelmetlen és nem jól zártam vissza. Még egyszer biztos újraveszem, mert a funkcióját 100% ban ellátja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 8.

Helllaa

2017. december 28.

Remekül korrigálja a sminkhibákat. A hegyet arctisztító kendővel letörlöm használat után, így mindig tiszta. Kb 3 hete használom naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

MulBria

2016. június 17.

Glamour napokon sikerült 50%-os kedvezménnyel beszereznem. Nagyon elégedett vagyok vele. Elég nedves, tökéletesen eltávolítja a szemhéjra kent szempilla spirált. Abszolút jól korrigálható a tusvonal alakja. A felkent rúzs is javítható a száj szélén. Érdemes minden használat után vatta koronghoz vagy papír zsebkendőhöz érinteni az aplikátort, hogy következő használatkor ne maszatoljon. Sokkal alkalmasabbnak tartom, mint a fülpiszkálókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Kac

2016. május 15.

Nagyon szeretem,valóban elég nedves,szóval én pl.az elrontott tusvonal kiigazítása után kozmetikai, szemsmunkhez való vattapálcikával áttörlöm a helyét,így ha ottmaradt festék, azt is le tudom törölni. Ami szerintem nagyon jó még benne,hogy habár van hozzá 3 pótfej,használat után le lehet róla törölni a sminket,szóval az enyém a mai napig érintetlennek látszik,pedig kb.naponta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

marryjane

2016. február 10.

Izgalmasan hangzott elsőre, főleg, hogy először azt hittem korrektor, de nem. Korrigálja az elbaltázott sminket, mert hát megesik, hogy a szempilla festék felragad a szemhéjunkra, vagy a tussal rosszul húzzuk ki a szemünk, na meg a rúzs balesetek...
A csomagolása egyszerű filctoll szerű, ami praktikus. Első látásra nem vett le a lábamról, de tisztaságot sugall és ez tökéletes a funkciójához.
Ferdén vágott hegye egyik oldala domború, míg másik oldala egyenes, így könnyen tud idomulni a bőrünkhöz. Nedves ugye a hegye ennek köszönhetően távolítja el a sminket.
A vízálló termékekkel nem igazán birkózik meg, de a sima szemhéjtust és spirált könnyedén leszedi. Nem rossz dolog, de nem győzött meg arról, hogy nélkülözhetetlen lenne (én ugye vízálló szemsminket használok, lehet azért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

hvcs

2015. január 18.

Igen. Sajnos csak az elmaszatolt smink további elmaszatolására volt alkalmas :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.