Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sminkkorrigáló stift

A gyengéd bőrhidratáló formula azonnal eltávolítja az elkenődött szempillaspirált, szemceruzát vagy rúzst.

Helllaa

2017. december 28.

Remekül korrigálja a sminkhibákat. A hegyet arctisztító kendővel letörlöm használat után, így mindig tiszta. Kb 3 hete használom naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

MulBria

2016. június 17.

Glamour napokon sikerült 50%-os kedvezménnyel beszereznem. Nagyon elégedett vagyok vele. Elég nedves, tökéletesen eltávolítja a szemhéjra kent szempilla spirált. Abszolút jól korrigálható a tusvonal alakja. A felkent rúzs is javítható a száj szélén. Érdemes minden használat után vatta koronghoz vagy papír zsebkendőhöz érinteni az aplikátort, hogy következő használatkor ne maszatoljon. Sokkal alkalmasabbnak tartom, mint a fülpiszkálókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Kac

2016. május 15.

Nagyon szeretem,valóban elég nedves,szóval én pl.az elrontott tusvonal kiigazítása után kozmetikai, szemsmunkhez való vattapálcikával áttörlöm a helyét,így ha ottmaradt festék, azt is le tudom törölni. Ami szerintem nagyon jó még benne,hogy habár van hozzá 3 pótfej,használat után le lehet róla törölni a sminket,szóval az enyém a mai napig érintetlennek látszik,pedig kb.naponta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

marryjane

2016. február 10.

Izgalmasan hangzott elsőre, főleg, hogy először azt hittem korrektor, de nem. Korrigálja az elbaltázott sminket, mert hát megesik, hogy a szempilla festék felragad a szemhéjunkra, vagy a tussal rosszul húzzuk ki a szemünk, na meg a rúzs balesetek...
A csomagolása egyszerű filctoll szerű, ami praktikus. Első látásra nem vett le a lábamról, de tisztaságot sugall és ez tökéletes a funkciójához.
Ferdén vágott hegye egyik oldala domború, míg másik oldala egyenes, így könnyen tud idomulni a bőrünkhöz. Nedves ugye a hegye ennek köszönhetően távolítja el a sminket.
A vízálló termékekkel nem igazán birkózik meg, de a sima szemhéjtust és spirált könnyedén leszedi. Nem rossz dolog, de nem győzött meg arról, hogy nélkülözhetetlen lenne (én ugye vízálló szemsminket használok, lehet azért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

hvcs

2015. január 18.

Igen. Sajnos csak az elmaszatolt smink további elmaszatolására volt alkalmas :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.