Alverde

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Arcbőr tökéletesítő alapozó és korrektor őszibarack kivonattal, jojoba-és argán olajjal. Vegán termék.

Az INCI a korrektorra vonatkozik.

bogarka

2018. augusztus 16.

Hatalmas károkat okozott nekem ez termék, mérges vagyok rá. Megvettem, mert szépen fed, táplálta a problémás, ámde vízhiányos bőröm, és még jól is fedett viszonylag. A pár óra után zsírosbödön fejet is megbocsáatottam volna, hiszen nyíár van, elég a kevés smink, ez természetes, natúr, ugyan már. Használat közben egyre jobban tele lettem aknéval, gyulladt, mély, a bőröm megtelt mitesszerekkel. Sosem volt még nyáron ilyen ramaty állapotban. Kis kutatás után rájöttem hogy tele van komedogén összetevőve ez is meg az összes társa. Soha többet. Elköltöttemgyorsan bő 10.000et a bőrömre ( kozmetikumváltás, begurultam) , újabb két hét, és helyreállt a rend. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol