Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Hajformázók

Tökéletes tartást biztosít anélkül, hogy károsítaná a hajat. A bio-almavíz, narancsvirág kivonat és homoktövis kivonat nem szárítja a hajat. Haja könnyen kifésülhetővé válik. Friss narancsos illattal.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Nem tartalmaz ásványi olaj alapú összetevőket.

Ellenőrzött, természetes kozmetikum.

Skye

2014. január 28.

Szerintem jó, nem "ropogós" a haj tőle és nagyon finom illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Szerintem jó, nem "ropogós" a haj tőle és nagyon finom illata van

Luca33

2014. január 26.

Decemberben fazont váltottam, úgyhogy szükségessé vált némi hajzselé beszerzése. Csak ezt találtam hirtelen natúr kozmetikumként , és az elég nagy kiszerelés miatt meg is vettem. Az illata szerintem remek, erős fűszeres narancsra emlékeztet, nem tart szinte semeddig, de jobb is így. Tépett frizurámhoz a hajvégeket szoktam formázni vele, arra teljesen jó. Nem vettem észre, hogy peregne, de nem is sziklaszilárd a tartása, nem vizes a hatása, és lehet utána fésülni is(bár ennél a hajnál ez nem annyira gyakori). Mivel korábban sosem használtam hajzselét, a tartósságáról nem tudok pontos leírást adni, egy napig tuti bírja, a második nap végét már nem. Szóval a hármas fokozat nem hazudhat akkorát. Babnyi mennyiséget szoktam csak használni. Eddig négyes, kíváncsian várom más véleményét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Nagy gyümölcsű afrikai szantálfakéreg. Kivonata parazita és gombaölő tulajdonságokkal rendelkezik. Fertőtlenítő tulajdonságú. Pálmaolajjal keverve használják a kozmetikában. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó.