Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. október 10.

Kategória:   Tusfürdők

Borsmenta kivonattal.

Dorotea09

2019. november 12.

A férjem használja tusolásra és/vagy hajmosásra is. Könnyen felvihető, kellemes az illata, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Naturelle

2013. július 30.

Eredetileg a barátomnak vettem, aztán egyszer sampon nélkül maradtunk, és ez került a kezem ügyébe. Azóta szinte csak ezzel mosok hajat. Sokkal jobb szerintem, mint az összes Alverdés sampon, jó puha lesz tőle a hajam :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Juliet

2013. március 30.

Nekünk édesgyökér és marokkói mentás változatban van meg, ami limitált kiadású.
A párom is szereti, de én is néha ezzel tusolok, mert imádom az illatát. Nem szárítja a bőrünket, még az én szárazabb bőrömet sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Nekünk édesgyökér és marokkói mentás változatban van meg, ami limitált kiadású.

killdy

2013. január 18.

Isteni az illata, de a Férjem az állagával nem volt megelégedve. Szerinte túl híg, és megkért, ne is vegyek neki többet ilyet. Én adnék rá 5 csillagot is, de a férjem véleménye alapján csak 3-ast adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate