Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Hajápolás

Vitalizáló és hajerősítő sampon sörrel minden hajtípusra.

Az ellenőrzött ökológiai  gazdálkodásból származó rozmaring- és hamamelisz kivonatot tartalmazó receptúra frissítő és élénkítő hatású. A sör erősíti a haj szerkezetét, a bio zsályakivonat megelőzi a korpaképződést. A földközi-tengeri só stimulálja a fejbőrt és serkenti a vérellátottságát. Mindennapos használatra alkalmas.

Nem tartalmaz szilikont, szintetikus tartósítószert, mesterséges illatanyagot, színezéket, valamint állati eredetű összetevőket.

winnie

2014. február 11.

Nagyjából egy hónapja vettem meg ezt a sampont, direkt az itteni kommentek hatására. Első használat után katasztrófa volt, nagyon matt és szálkás lett tőle a hajam, majd másnap reggelre a töve olyan volt, mintha zsírosbödönbe mártottam volna. Elkeseredtem rendesen, de nem adtam fel. Ezek után elkezdtem balzsammal használni, de a zsírosodás még mindig egy nap alatt bekövetkezett. Egy- másfél hét után ismét elhagytam a balzsamot és nem tudom, hogy miért, de egyre szebb lett a hajam. Mostanra sikerült a hajmosást kitolni 2-3 napra és a szálkásodás is elmúlt. A hajam erősen hullámos, ettől a sampontól ez a "wavy" hatás jobban kijön, én személy szerint erősebbnek is érzem. Ha nehezen is, de jóban lettünk, ötösre vizsgázott.

update: Sajnos borzalmasan kiszárította a hajam mire elfogyott az egész flakon és olyan matt, egészségtelen kinézete volt, hogy rossz volt ránézni. A kezdeti teljesítmény teljesen az ellenkezőjére váltott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

Villango

2013. augusztus 9.

Párom használja, és nagyon szereti. Egy rövid fiús hajon nagyon elrontani nem lehet sokmindent :) igy ódákat nem zeng róla, de alverde párti. Szóval rövid hajra bevált. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

katarakta

2013. április 21.

Egy hónapja vettem a sok pozitív vélemény hatására.Gondoltam többször tesztelem mielőtt írok róla.Vékony szálú hajam van,aminek a töve zsírosodik,szőkére festett.Sajnos elég sok sampont próbáltam már,de mindegyik hamar zsírosította.Rettenetesen örültem,mert ez még a harmadik alkalom után is kiválóan teljesített,szépen állt a hajam,nem lapult le,nem nehezedett el,nem volt zsíros,és még a negyedik(!) napon is ki mertem menni az utcára.Gondoltam is,h.az egekig fogom magasztalni,hogy vegyétek,vigyétek.De tegnap újból megmostam vele a hajam,és sajnos bekorpásodott tőle a fejbőröm,pedig az én hajam nem volt korpás sosem!!!!Úgyhogy sajnos megtört a varázs,kereshetek újabb sampont.Nem tudom mi váltotta ki mindezt,de elkeserített.Így csak 3 csillagot kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Amoena0121

2013. április 20.

Pikkelysömör miatt váltottam az Alterra sampon/tusi+Koffeines kombóra,és nekem teljesen bevált. Kicsit gyorsabban fogy mint egy átlag sampon mert elég folyós,és minimum 2x de inkább 3x kell megmosni vele a hajat,hogy úgy érezd teljesen kimostad a koszt, de végül is megéri,mert nem irritál.Nem érzem,hogy jobban nőne a hajam tőle,és nekem balzsamot is kell használnom hozzá,mert különben csikorgós marad.De az mindent megér,hogy iszonyat fincsi az illata (engem a Johnson búzacsírás babasamponjára emlékeztet) ,és sokkal szebb a fejbőröm mióta ezeket használom a buksimra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

d-i_n-a

2013. április 7.

Nekem az új változatú van meg...annak fekete a kupakja is..és rá is van írva, hogy új illat és új recept....én imádom...raktam bele kis argán olajat..és szerintem nagyon jó..kevés is kell belőle pedig derékig érő hajam van...az illata is mesés....nagyon jól táplálja a hajamat...csak úgy csúszik utána a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Nimrod

2013. április 7.

Nekem borzasztóan száraz lett a hajam tőle. A hajvégeim kiszálkásodtak és túlságosan "felfújja" a hajam. Hiába használok bármilyen balzsamot és hajápolót utána, akkor is száraz marad. Sorra befürdök az összes alverde samponnal. Gondoltam ez más lehet, mert mindenki annyira áradozott róla, de megint csalódnom kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Babec

2013. április 2.

Csak egy kis komment.. Tavaly augusztus óta használom egy kis kihagyással. Szuperül tisztít, bár nem tetszik, hogy száll a hajam utána. Ezt ellensúlyozandó, remek fényt ad.
Viszont nem tudom, hogy hozzá köthető-e, de azóta figyeltem fel a jelenségre, mióta használom - rengeteg új hajszálam növöget, úgyhogy ma ismét újravettem :))
Emellett korpát sem érzékeltem újabban, bár ahhoz kellett pár hónap.
Jah és lány vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Emellett korpát sem érzékeltem újabban, bár ahhoz kellett pár hónap.
Jah és lány vagyok :)

SuperHiro

2013. március 30.

Eddig ez a legjobb natúr samponom! A zsírosodásra hajlamos hajamra tökéletes, jól habzik, rendesen tisztít, az illata fura, de nem marad meg. Szerintem megtaláltam a samponomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

noriika7

2013. március 29.

A páromtól nyúltam le próbára. :) Nagyon tetszett a végeredmény. :) A második használat után már megnyugtatta a fejbőrömet és szépen csillog is tőle a hajam. :) Még a második napon is olyan, mintha frissen mostam volna, pedig amúgy gyorsan zsírosodik. Az illata tényleg nem férfias és sokáig megmarad. Beszerzek egyet magamnak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

annika

2013. március 28.

nagyon jó! :) és nem is férfias az illata, kifejezetten bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

nagyon jó! :) és nem is férfias az illata, kifejezetten bejön.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Zinc PCA

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.