Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Sokoldalú púder: kissé sárgás színével egyenletes és lágy arcszínt biztosít. Elrejti az enyhe vörösséget és mattítja a bőrt. Vegán termék.

Pocok96

2019. április 1.

Ugyan csak baking-hez vettem én is, de én a T-vonalamat is szoktam nem csak a szemem alatt. Ez az első baking púderem, így nincs hasonlítási alapom, de én szeretem használni. Ha egy kicsit túlzásba estem a kontúrral, vagy a pirosítóval, akkor ezzel szoktam kicsit átmenni, így lágyítva a színeken/vonalokon. A baking-hez a saját kis puffát használom, de az arcom többi részén is szoktam hasznáni, mint "sima" púdert, ott ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

ferenczifanni

2019. január 9.

Bakinghez vettem szem alá és az arckontúr alsó vonalának tisztázásához, teszi a dolgát, de nem szabad sokáig fent hagyni, mert képes szárítani. A puff, ami hozzájár természetesen használhatatlan, száraz szivaccsal szoktam felvinni és úgy nagyon szép. Betonmatt finisht eredményez, amit én mostanában nem kedvelek, ezért használom csak a szem alatti korrektor fixálásához és a kontúr alá az állvonalhoz, de végül is, amire való ez a termék, azt hozza, ezért max pontot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil