Alverde

Ár:   1599 Ft (szettben)   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   1599 Ft (szettben)
Kiszerelés:   3 x 50 ml
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

A sarki szeder, levendula és cédrusfa illattal megalkotott fürdőolajok felejthetetlen fürdőélményt szerez a hideg, téli napokon. Jótékonyan ápolja a bőrt, és selymesen puha tapintást eredményez.

Blackxentric

2019. május 1.

Kiárusítva vettem meg a szettet 700 Ft-ért kb. Nagyon jó vásárt csináltam vele. Az illata kellemes, egy flakont legalább öt fürdésnél tudok használni. Nem lesz tőle olajos a kád sem. Nem tudom mennyire ápolja a bőröm, mert alapból sem száraz vagy problémás. Nekem bevált, ha lesz még ilyen szett akár más illatokkal biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Tvylvis

2019. április 23.

Levendula és cédrus.... nekem más nem is kell! Egyértelműen ez lett a kedvenc a három közül, és összességében egy nagyon jó kis kollekcióról van szó. Nagyon jó szett lett ez az Alverdétől, ahol - a tasakos fürdőtermékekkel ellentétben - az illat is érződik. Az olajmennyiség nagyon el lett találva, megfelelően ápol, de nem lesz az egész kád használhatatlanul olajos. Azt kell mondjam, hogy ki lehet hagyni a testápolót a fürdés után. Sajnálom, hogy ilyen kis kiszerelésű és limitált termék, szerintem bőven lenne hasonlóra igény az állandó kínálatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

szeliger

2018. december 15.

Szépen megfeleztem, úgy, ahogy az elő van írva. A flakont kinyitva intenzív, valóban levendulás az illat. Utána rögtön meg is lepődtem, mert nincs szűkítő a nyíláson, az erős illat miatt tartottam attól, hogy ezt óvatosan kell majd adagolni. Nem így van és ez ebben az esetben nagyon dicséretes, mert tényleg könnyen felezhető, elég csak meglöttyinteni. A vízben elegyedve a felszínen nagyon vékony, fehéres habszerű valamit képez. Az illat intenzitása sokat csökken, gyakorlatilag alig érezni a fürdő alatt, de lehet, hogy csak az orr szokja meg. (Mondjuk a l'Occitane levendulás tusfürdőjénél nem szokja meg az illatot az orrom, úgyhogy ezért mégis azt gondolom, hogy nem az én készülékemben van a hiba 🙂) A bőr felszíne tényleg jó puha, selymes és hidratált érzetű lesz a fürdő után, úgyhogy ez a része rendben vagyon és még csak az ára sem egy vagyon.
Kényeztető hideg téli napokra jó kis termék, főleg, ha az ember olyan fáradt, hogy szinte ki sem lát a szemén. Kicsit haloványan pislákolva, de azért öt csillagos termék ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol