Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marta.gobolos, Módosítva: 2013. január 5.

Kategória:   Samponok

A dúsabb és simább hajért. Minden hajtípusra.

A samponban lévő illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

reka.mocsanyi

2013. január 5.

én ezelőtt is szilikonmentes sampont használtam (J&J), de ez százszor jobb. Nem szárítja a fejbőrömet, szép fényes a hajam és nem is zsírosodik. 2-3szor szoktam átmosni a hajam (attól függően hogy használok-e előtte ricinus olajat, amúgy szépen kiszedi azt is) és utána nem is használok mást. Az állaga szerintem nagyon undi, zselészerű és a szaga sem tetszik, de még ennek volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

béengé

2012. november 25.

Ezt a sampont néztem ki magamnak,viszont a boltokban nem ezzel a csomagolással kapható. Az érdekelne,hogy az összetevőkben tényleg van SLS? A többi alverde samponban nincsen,és ha jól tudom,ez a sehr gut minősítést kapta.Köszönöm a segítséget!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

cunuuu

2012. október 25.

Sokkal puhább, könnyebben kezelhetőbb, fényesebb tőle a hajam. Megéri az árát, ilyet eddig egyik samponom sem tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

Imola5

2012. július 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon tetszik. Azóta már a második flakonnal használom. Nem is fogom leváltani :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

pityepotya

2012. július 16.

a csomagolás már nem ilyen, illetve az összetevőkben is van egy minimális különbség, az olea europaea (olive) extract után így jönnek sorba: lawsonia inermis extract, citrus aurantifolia extract, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, alcohol, citrus medica limonum oil, citrus grandis oil, parfum, limonene
ma vettem, majd írok véleményt is :)

update: szeretem ezt a sampont! nagyon kellemes citrusos illata van, krémes állaga (a zöldkávésat próbáltam még ki, de az ehhez képes nagyon híg, folyós). nekem nem kell utána balzsam. eleinte nehezen tudtam kifésülni a hajam, de már hozzászokott a szilikonmentességhez. nem tudom, hogy ettől a szilikonmentességtől, vagy mástól, de kevésbé lassan zsírosodik a hajam. sajnos még így is mindennapos a hajmosás, de legalább reggelente nem zsíros a hajam, ha nem figyelnék erre kényszeresen, akkor lehet, hogy kétnaponta is elég lenne hajat mosnom. de ezt még semelyik másik samponnal nem sikerült elérnem.
az elején kevésnek tűnt ez a mennyiség, de 2,5 hétre elég volt még mindennapos hajmosás mellett is.

razizisister: én nem vettem észre dúsító hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

ma vettem, majd írok véleményt is :)

razizisister: én nem vettem észre dúsító hatást.

Hedör

2012. július 15.

Legjobb Alverde sampon gyakori hajmosásra. Eddig én semmilyen samponnal nem tudtam csökkenteni a mosások számát. De ettől friss, tiszta, fényes, puha és dús lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Franciska

2012. április 11.

Szeretem ezt a sampont, ennél csak a sárgabarackosat kedvelem jobban. Én is az összetevők miatt választottam, bár szívesen venném, ha a parfümöt elhagynák belőle, még így is az egyik legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Lilla16

2012. március 4.

Ezt és a sárgabarackosat szoktam főleg használni, mindkettőt szeretem, ettől kicsit szárazabb lesz a hajam és nem nehezül el. Az összetevők szerintem még mindig jobbak mint az átlag samponokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

ircsi

2012. február 24.

Sokat veszem ezt a sampont. Amit észrevettem azonban, hogy nem kellene mindig balzsamot is használnom, mert azzal már nehézzé válik a hajam és könnyen zsírosodik is. Önmagában csak a sampon tökéletes. Nem kell semmilyen volumennövelő utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

Theresia

2012. január 14.

Nem rossz, bár az én zsíros hajamra nem igazán jött be, sűrűbben kellett vele hajat mosnom, mint egy átlagos samponnal. De ez legalább natúr. :) És amikor frissen mosott volt a hajam, szépen csillogott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Henna, melyet már az ókorban is a bőr, haj és gyapjú festésére használtak. A henna  a hajnak vöröses árnyalatot ad.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.