KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

Arctisztító gél porcelánvirág kivonattal

"Varázslatos nevét egyedülálló, illatos virágjának köszönheti, melynek fényes csillagformája a míves porcelánra emlékeztet. Értékes hatóanyagai miatt Ázsiában kifejezetten a nyugtató bőrápolás részeként, kipirosodásokra használják. Az innovatív gel-to-milk technológia, mely gél állapotban felvíve az arcon arctejjé változik, alaposan megtisztítja bőrét a környezeti szennyeződésektől és a sminktől."

Ár: 800 , Eladó: dizabella01
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, posta

AnnabellaK

2018. november 22.

Update: Látom van, akinek nagyon rossz tapasztalat volt a módszerem, úgyhogy nem merem javasolni, nehogy bajotok legyen. Annyival nem volt jobb az eredmény úgy sem. :( Én azért próbáltam így, mert vízzel nagyon lefolyt az egész (én 1 pumpálásnyit használtam, de több sem volt jó), másrészt valami blogon az olajos lemosót így ajánlották, bár biztos összetétel függő is. Nekem a pórusaimnak sem tett jót. Szerencsére elfogyott, ha lehetne sem venném úja.

Eredeti: Beletelt némi próbálgatásba, mire rájöttem, hogyan is használjam. Egy teljes pupálásnyit rakok száraz kézzel száraz arcra, bemaszírozom - csak óvatosan, mert elég sűrű ragacsos, de folyamatosan kicsit lágyul, talán a bőr melegétől. Egyébként így használva én érzek egy kis melegítő hatást is belőle. Aztán lemosáskor pedig fontos, hogy nem egyből nekiesni az öblítésnek, hanem egyszerre csak kevés vízzel maszírozva emulgeálni (ez az, mikor tejjé válik), és így apránként szedni le. Így nekem nem marad olajos érzet utána. A tisztító hatásával nem annyira vagyok megelégedve, esténként utána azért használok micellás vizet is, de legalább nem szárít (nekem még a sima víz is szárítja az arcomat). Én sminkelni nem nagyon szoktam, a (nem vízálló) spirált előtte sima vízzel szoktam leszedni, csak a szempilláimat vizezve. Ha a végén még maradt valami nyoma, akkor meg arckrémes vattával a maradékot.

Amit furcsállok az összetételén, hogy van benne víz, de nincs tartósítószer.

AnnabellaK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Amit furcsállok az összetételén, hogy van benne víz, de nincs tartósítószer.

szabadkap

2018. október 29.

Száraz bőrre szinte lehetetlen felvinni a terméket, viszont amint víz éri szép folyékony, bőrbarát lesz.
Nagyon elégedett vagyok vele, bár én smink lemosásra egyáltalán nem használtam, esténként vele mostam át az arcbőröm és nagyon kellemes érzést hagyott maga után. Nem szárítja a bőrt, hagy maga után egy hidratáló olajosabb réteget, de ez szemmel nem látszik meg a bőrön (szerencsére).
Újravenném, ha lehetne.. Kár, hogy limitált kiadás volt.

szabadkap
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Újravenném, ha lehetne.. Kár, hogy limitált kiadás volt.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Akármennyire is szerettem volna szeretni, egy eléggé elbaltázott formulával rendelkező termék. Rendkívül nehéz vele dolgozni, nem hatékony, nem ajénlom, pedig az összetevők és az ötlet csodás-

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Mona29

2018. augusztus 20.

Egy termék a pokolból! Annyira megörültem mikor megjelent, hogy mindjárt 3 flakonnal is vettem belőle limitált voltára való tekintettel... Most ürült ki az utolsó flakon, szóval eléggé alaposan leteszteltem.
Akkor kezdjük a tisztítással: még a legegyszerűbb, sárga Lovely-t spirált sem tudta eltávolítani, szépen ott maradt a panda folt a szemem alatt. Szerintem ez sokat mond. Próbáltam mindenhogyan: magában száraz bőrre, a leírás szerint nedves bőrre kenve, vattakoronggal, kézzel. De sehogyan sem volt jó. Sőt! Amikor száraz bőrre kentem, égette az arcomat. Nem melegítette, égette! Amikor pedig szembe került, iszonyatosan csípte, marta a szemet!
Maga a lemosó sűrű, géles, magában alig lehet az arcon eloszlatni. Viszont, amikor víz éri, azonnal könnyed, tejszerű állaga lesz, ami szerintem pont, hogy nem tapad az arcra.
Egy flakon nekem nem sokáig tartott, kb. 1-1,5 hónap alatt elfogyott, heti néhány alkalommal használva. Egy használathoz 2-3 pumpányi lemosót használtam, kevesebbel egyszerűen nem ment.
A kiszerelését sem szerettem. Lenyomás után valahogy mindig lassan jött vissza a pumpa. Engem ez zavart. A másik, hogy többször is bevittem magammal a flakont a zuhany alá és egy idő után azt vettem észre, hogy mintha belefolyna a víz, ahol a lemosóba beleér a pumpa vége, ott tejszerűvé vált a színe, jól látszott, hogy feloldódott.
Azt elfelejtettem mondani, hogy első lemosónak gondoltam venni, de használat közben szükséget is éreztem második, kíméletes és habzó lemosó alkalmazásának.
De száz szónak is egy a vége: ezt a terméket biztosan nem fogom sem újravenni, sem senki másnak ajánlani!

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

stenonis

2018. március 21.

Fel tudja lazítani a sminket és egész kellemes használni, utána jöhet (kell is) egy másik lemosó, szóval részemről eddig oké is, mármint olyan napokon, amikor nem viselek szemsminket. Mert azért csak kipróbáltam, hátha esetleg véletlenül le lehet simogatni vele a spirált meg egy pici szemceruzát, hát nem. Szörnyen mart és nem birkózott meg a feladattal. Sokáig elég lesz, na, nem bánom, hogy limitált.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

hessviky666

2018. február 3.

Száraz bőrre szoktam felvinni, bemasszírozom és utána lemosom. Utána habzó arctisztítót használok. Mivel csak korrektort használok, nekem azt leviszi. Valóban mézhez hasonlít az állaga és az illata is. Nem csodaszer, de a téli időszakban szépen táplálja az arcomat. Újra venni nem fogom, volt már jobb is.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Lencseee

2018. január 22.

Szornyen formulazott, olajos erzetet hagy a boron...olcso es rossz. (Pedig a DM sajat markas arctisztito olaja is olcso volt, de jo...azt megszuntettek (ha barki tudja az okat, irja meg, pliz!!!!)) Nekem nem okozott gondot, de erzekeny borre semmikeppen sem lehet jo. A szememet csipte!alig hittem, hogy kiuruljon....soha tobbe. Inkabb kicsit meg tegyetek hozza es egy jo aru, jol hasznalhato koreait rendeljetek.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Tvylvis

2018. január 22.

Ez szerintem egyszerűen rossz. Rettentően utálom az olyan lemosókat, ami nem csúszik a bőrön, hanem olyan érzést ad, mintha csak vízzel nyúznám a bőröm. Több pumpányi adag kell ahhoz, hogy úgy érezzem, jól siklik a bőrön, és vélhetően tisztít is valamit. Így mondjuk kb. 2 hét alatt elfogyott, de nem is sajnálom. Szembe kerülve csíp, erősen. Rendben, erre figyelmeztetnek a leírásban, de azért egy ilyen típusú lemosónál könnyen belemegy az ember szemébe. Csak azért kap két pontot, mert nem dobtam ki. Felejtős nagyon (bár nem fogom elfelejteni, annyira rossz termék a márkától).

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Makk Zsuzsó

2018. január 20.

Kíváncsiságból vettem meg, mert érdekelt, mit tud ez a változó állagú lemosó, van-e egyáltalán bármi értelme. Nos, nem kertelek: nincs.
Mikor kinyomom a flakonból, sűrű, áttetsző, mint a méz. Ám amint vizes bőrre kerül (ha a kezem volt előtte nedves, akkor már a kezemben), azonnal elfolyósodik. És valóban tej állagú lesz, de nem a kozmetikai értelemben használt "milk" (= hígabb krém), hanem ami a hűtőben van és megisszuk. Próbáltam nedves arcbőrre, próbáltam száraz arcbőrre úgy, hogy enyhén nedves kézzel masszíroztam, mindkét esetben az lett a végeredmény, hogy szanaszét csöpögött le azonnal, a könyökömön is folyt a lé, mint mikor egy jó érett őszibarackot eszik az ember.
Ja, és nem szed le semmit. Előszöt lemostam a sminket az Yves Rocher sensitiv lemosókrémjével, aztán ez, aztán a micellásvizes vatta. A vattán bizony volt alapozó. Teljesen hasznavehetetlen, se füle, se farka dolog ez az átalakulósdi, mert amivé átalakul, az gyakorlatilag nem alkalmas semmire.
Még csak nem is kiadós, mivel több pumpálásnyi kell egy sima, reggeli arcmosáshoz is, ahhoz pedig én drágállom. Viszont az illata tényleg jó.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Doridia

2018. január 16.

A korábbi, Balea-s olajos lemosóra kerestem alternatívát. Nem teljesen ugyanazt hozza de alapvetően nem rossz. Vízzel érintkezve valóban arclemosó tejjé alakul. Mivel a double cleansing híve vagyok, nem várom el tőle, hogy a teljes sminket, a színezett fényvédőt és minden mást lehozzon. Inkább csak fellazítja a szennyeződéseket és utána a második lemosóval tudom tisztára varázsolni az arcom. Amit vártam tőle azt megkaptam, de nem nőtt a szívemhez annyira, hogy biztosan újra vegyem.

Doridia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!