Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

evasimonyi

2020. január 7.

kb 2 eve megvan ez a pirosito es meg mindig alig fogyott.
Eroteljesen pigmentalt, nagyon keves is eleg belole, es gyonyoru szine van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

kb 2 eve megvan ez a pirosito es meg mindig alig fogyott.
Eroteljesen pigmentalt, nagyon keves is eleg belole, es gyonyoru szine van.

artemiszkde

2019. december 18.

Lehet, hogy rossz színt választottam a bőrömhöz (01 Apricot), de annyira természetes, hogy rajtam alig látszik. Tartóssága rendben van, de nekem sokat kellett felvinni ahhoz, hogy észrevehető legyen. A jobban pigmentált pirosítók nekem jobban bejönnek. Feltettem eladásra.

Update: nem eladó! :-) Csak nem hagyott nyugodni és elkezdtem használni. Megszerettem ezt a színt és azt, hogy még soha ilyen tartós pirosítóm nem volt, ami nagy szó, mert az én zsíros bőrömről a nap végére minden eltűnik. Na, ez nem. Örülök, hogy nem sikerült eladnom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.

humankind

2019. november 17.

életem első pirosítója volt 5 éve. azóta már nem használom (és nem is kéne, mivel tuti lejárt), de nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

micujs66

2019. október 2.

Nagyon tetszik a bőrömön a színe, olyan természetes pirosságot idéz elő rajta. Nem szárítja a bőröm, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

AnnaLAKK

2019. szeptember 15.

Nagyon szépen pigmentált pirosító, amiből már kevés is elég. A matt pirosítom mellé kerestem egy enyhén csillogós pirosítót nyárra és alkalmakra. A termék színkódját nem látom feltüntetve, de egy rózsás árnyalatot választottam. A terméknek van egy szép rózsás alapszíne és ha felkened akkor egy enyhe pezsgő színű csillogást vettem észre, ami nem tolakodó inkább egészséges ragyogásnak mondanám. Nekem nagyon tetszik, ha meg nem unom mire elfogy akkor biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Audry1

2019. szeptember 14.

Amikor megvettem éppen kifogyott egy nagyon erős, tartós pirosítóm. Azért szeretem az erőset, mert kevés is elég belőle, így sokáig is elég. Nos, erre esett végül látatlanban a választásom, ennek már jó pár éve. Sokat használom, mégis 2-3 éve egy dobozt használok (és ez nem túlzás). Imádom! Nagyon tartós és szép is a színe.
Az összetevői még egy hatalmas plusz pont! Amint elfogy biztosan csak ilyet fogok venni és betárazok belőle, nehogy bevonják. Az 5 csillag mindenképpen jár! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nicole07

2019. július 1.

Sokadszorra veszem újra, nem irritál és nekem tartós! :) nem porol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Sokadszorra veszem újra, nem irritál és nekem tartós! :) nem porol

rcsennge

2019. június 17.

A 03-as, Pretty Terra árnyalat és a 08-as Berry Dream árnyalat van meg nekem belőle.
Előbbit tavasszal és nyáron használom, utóbbit pedig ősszel és télen - mindkettő nagyon természetesnek hat rajtam, mert sötét tél típus vagyok. Fel lehet vinni nagyon lightosan, de szépen lehet építeni is (de csak óvatosan, bohóc hatás elkerülendő!).
1 éve használom őket, de szerintem a lejárati idő előtt egyik sem fog elfogyni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

lucisunderground

2019. május 22.

Szépek az INCI-k.Jó áron van és szépen pigmentált ,természetes hatást nyújt.Apricot árnyalatot vettem.Nagyon szeretem és mindig újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

hambi

2019. május 17.

Az itteni vélemények alapján szereztem be. A Pretty Terra árnyalatot válaszottam és elégedett vagyok vele. Szépen mutat, tetszik, hogy matt, tartós. Zoeva Luxe Cheek Finish brush-sal viszem fel.
Mostanában úgy érzem, hogy pirosító nélkül nemis igazán teljes egy smink. Pedig azelött nem sürün használtam.
Szóval ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Szóval ajánlom :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.