Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 500 Ft , Eladó: andi990
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 , Eladó: bagolylilith
Állapot: Sosem használt, teljesen új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxpost, Postán maradó ajánlott küldemény
rcsennge

2019. június 17.

A 03-as, Pretty Terra árnyalat és a 08-as Berry Dream árnyalat van meg nekem belőle.
Előbbit tavasszal és nyáron használom, utóbbit pedig ősszel és télen - mindkettő nagyon természetesnek hat rajtam, mert sötét tél típus vagyok. Fel lehet vinni nagyon lightosan, de szépen lehet építeni is (de csak óvatosan, bohóc hatás elkerülendő!).
1 éve használom őket, de szerintem a lejárati idő előtt egyik sem fog elfogyni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

lucisunderground

2019. május 22.

Szépek az INCI-k.Jó áron van és szépen pigmentált ,természetes hatást nyújt.Apricot árnyalatot vettem.Nagyon szeretem és mindig újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

hambi

2019. május 17.

Az itteni vélemények alapján szereztem be. A Pretty Terra árnyalatot válaszottam és elégedett vagyok vele. Szépen mutat, tetszik, hogy matt, tartós. Zoeva Luxe Cheek Finish brush-sal viszem fel.
Mostanában úgy érzem, hogy pirosító nélkül nemis igazán teljes egy smink. Pedig azelött nem sürün használtam.
Szóval ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Szóval ajánlom :)

Silvy97

2019. április 9.

Nagyon szeretem, jól pigmentált, tartós.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Nagyon szeretem, jól pigmentált, tartós.:)

arimer

2019. március 21.

Tökéletes, más pirositokat ki sem probalok mar, szép, pigmentàlt, konnyu dolgozni vele. Maradok ennél

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

bolvesz

2019. március 11.

Én nagyon szerettem ezt a pirosítót. Egy gondom volt vele megromlott mielőtt elhasználtam volna. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

mpetra95

2019. február 28.

A 03-as, Pretty Terra van meg. Nagyon szeretem ezt a színt, pedig sötétnek tűnik a hófehér arcomhoz. Nagyon kevés is elég belőle (egy-egy ecsetvonás kb. a tégelyből). Nagyon tartós, ha 8:00-tól 20:00-ig vagyok az egyetemen is látom még az esti lemosáskor a vattakorongon. BB krémre használom. Árban verhetetlen, pláne, hogy ilyen lassan fogy. Az illata is szerelem :D Egyedüli negatívuma, hogy könnyen törik, ha koppan a padlón, de egy kis alkohol és visszanyomkodás megoldja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Mati

2019. február 18.

azép, természetes színt ad a bőrnek, nem csillog, nagyon klassz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

azép, természetes színt ad a bőrnek, nem csillog, nagyon klassz

zsazsa9

2019. február 17.

Abszolút kedvenc pirosítóm! 1-2 próbálkozásom volt már mellette egyéb termékekkel, de mindig visszatértem, úgyhogy marad! :) Eléggé pigmentált, de mégis szépen el lehet dolgozni. Természetes, matt színe van, nem hivalkodó. Reggel alapozó fölé, púder alá teszem, és még a 12 órás műszakomból hazaérve is látom az arcomon. Gazdaságos, nem porzik túlságosan, sokáig elég, és az ára is tök jó. Mi kell még? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

lolkabolka

2018. december 17.

Több darabot elhasználtam. Összességében elégedett vagyok vele. Megfelelően tartós, természetes színt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.