Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   4,7 g

• Turmalinporral
  • Minősített natúrkozmetikum
  • Nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket, illatanyagmentes
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Alverde Arcpirosító 01 Apricot és 03 Pretty Terra
Ár: 700,- / db , Eladó: Chayenne
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: --, fizetés: személyesen Bp Göd vagy Dunakeszi illetve posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

utasiszilvi

2022. január 31.

Nálam a pirosító alapdarab, és ez már évek óta nagy kedvenc. Nagyon jól pigmentált, tényleg csak egy pici kell belőle ahhoz, hogy már látványos eredménye legyen. Ár-érték arányban is nagyon jó. Valamiért mindig leejtem és darabokra töröm, szóval már nem tudom hanyadikat is veszem meg valójában, de mindenkinek szívből ajánlom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

LadyDeath

2021. október 4.

Nagyon szeretem, pigmentált, építhető, jól eldolgozható és tartós, szóval minden jó elmondható róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

k001

2021. augusztus 18.

Erősen pigmentált, elégedett vagyok vele. A 4-es berry dream árnyalatot vettem meg, az előző mellől hamarabb öregedtem ki, és már nem illik hozzám a színe mint ahogy elfogyott volna, olyan kevés kell belőle (szavatosság, tudom, tudom :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Nadragulya

2021. augusztus 1.

Szeretem, szép színe van, és tényleg kevés kell belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Szeretem, szép színe van, és tényleg kevés kell belőle, így sokáig elég.

rokarege

2021. május 6.

Gyönyörű pigmentált színe van. Nagyon pici elég a Hófehérke arcbőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Gyönyörű pigmentált színe van. Nagyon pici elég a Hófehérke arcbőrömre.

Mira84

2021. április 28.

Imádom őket, több színt is megvettem. Nem drága és az a összetevők sem problémásak számomra. Sajnálom, hogy már nem tudom őket féláron venni glamourral, de így sem vészesek szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Dyana91

2021. február 22.

Évek óta ezt a pirosítót használom és nagyon elégedett vagyok vele.Nem komedogén, a színei természetesek,kevés is elég belőle.Ha elfogy mindig ilyet veszek,csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Judy1

2021. január 22.

Az összes többi pirosítóm elbújhat mellette! :D Iszonyatosan pigmentált, és nagyon tartós, délután is látható az arcomon! Óvatosan kell vele bánni, mert könnyen lesz sok. :D Végre megtaláltam a legjobb pirosítót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Imádom pirosító :)
Teszi a dolgát, gyönyörű szín, és borzasztóan tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Imádom pirosító :)
Teszi a dolgát, gyönyörű szín, és borzasztóan tartós!

AVoracsek

2020. október 19.

A mai napig ezt használom és elégedett vagyok vele. Nem okoz bőrirritációt, sokáig tart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.