Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 1000 , Eladó: tkittti
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

rokarege

2021. május 6.

Gyönyörű pigmentált színe van. Nagyon pici elég a Hófehérke arcbőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Gyönyörű pigmentált színe van. Nagyon pici elég a Hófehérke arcbőrömre.

Mira84

2021. április 28.

Imádom őket, több színt is megvettem. Nem drága és az a összetevők sem problémásak számomra. Sajnálom, hogy már nem tudom őket féláron venni glamourral, de így sem vészesek szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Dyana91

2021. február 22.

Évek óta ezt a pirosítót használom és nagyon elégedett vagyok vele.Nem komedogén, a színei természetesek,kevés is elég belőle.Ha elfogy mindig ilyet veszek,csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Judy1

2021. január 22.

Az összes többi pirosítóm elbújhat mellette! :D Iszonyatosan pigmentált, és nagyon tartós, délután is látható az arcomon! Óvatosan kell vele bánni, mert könnyen lesz sok. :D Végre megtaláltam a legjobb pirosítót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Imádom pirosító :)
Teszi a dolgát, gyönyörű szín, és borzasztóan tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Imádom pirosító :)
Teszi a dolgát, gyönyörű szín, és borzasztóan tartós!

AVoracsek

2020. október 19.

A mai napig ezt használom és elégedett vagyok vele. Nem okoz bőrirritációt, sokáig tart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Jasmine

2020. október 17.

Szép színt ad az arcomnak, természetes hatású, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Szép színt ad az arcomnak, természetes hatású, viszonylag tartós.

Bozizu

2020. július 7.

Érdekes módon nekem nem vált be. Vagy régi volt a termék, vagy rosszul vittem fel, de olyan gyengén pigmentált volt, hogy föladtam egy idő után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

mshoney

2020. június 29.

Nagyon szeretem, hogy sokáig elég, mert erősen pigmentált. Ez a második pirosítóm, az elsőre nem is térnék vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Yummy

2020. április 21.

Imádom! Sokáig elég volt (tuti lejárt és úgy használtam már tovább sajna) és nagyon szép színe van. 01-apricot volt az enyém. Pigmentált, tartós, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.