Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Tengeri só és lime illatú lábfürdősó napraforgóolajjal és bio kasvirág kivonattal. Puha bőrt varázsol és gondoskodik az otthoni spa élményről.

Tvylvis

2018. június 10.

A lila tasak miatt állandóan az volt bennem, hogy ez levendulás. Kicsit meglepett, hogy mégsem :-). Ennek ellenére tökéletes arra, hogy feldobjon egy pedikűrt. Finom illat, némi ápoló hatás. Nem gondolom, hogy ettől lesz puhább a tappancsom, de a lelkemnek nagyon jót tesz. Ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Neubauter

2018. május 22.

Szeretem, a nyari melegben jol esik ez a citrusos illat, szepen puhitja a bort is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nicolett022

2018. május 8.

Magamtól biztos nem vettem volna meg, ajándékba kaptam még pár hónapja, de csak most kerítettem rá sort. Sokkal puhább nem lett a lábam, viszont teljesen felfrissítette, egy nehéz, rohangálós nap után nagyon jól tud esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

kismadár

2018. február 9.

Kicsit kevésnek találom ezt az adagot két alkalomra, inkább olyan másfél alkalomra elegendő. Az illata kellemes, bár én sokkal inkább limeosra számítottam, ez picit édeskés valamitől. A hatása olyan semmilyen, nem vettem észre, hogy nagyon puhította volna a lábam. Egy próbát megért, rossz nem volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kristinafarkas93

2018. január 27.

Jó kis lábfürdő, 2 adagra is elég volt. Puhit, kellemes az illata, és néha kell egy kis wellnes💙

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Helene

2017. június 29.

A városban való mászkálás során megfájdult a lábam. Gondoltam veszek egy ilyen lábfürdőt. Kellemes citrusos illatja van. 15-20 percig áztattam lában benne, és utána teljesen felfrissült lábam, nem éreztem sajgónak a lábam, és finom puha bőrt eredményezett. Az biztos hogy máskor is fogok venni ilyet. Hozzá tudnék szokni ehhez a luxushoz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

eniko04

2017. június 9.

Ugyanolyan jó, mint a narancsos-gyömbéres :) Frissít, puhít a benne lévő olajnak hála és nagyon finom illata van. Igazi otthoni spa élmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

szeliger

2017. június 7.

Hatalmas luxus pénztárca kímélő áron. Kellemes citrusos illata van, könnyen feloldódik a vízben, nálunk a lányommal közös program:) Negyedórás lazítás, hát én erre rá fogok szokni. Nagyszerűen puhítja a láb bőrét, azért még utána jó alaposan bekenegetem, átmasszírozom és pamutzokni a lábakra, így aztán nyilván a krém (egyébként az is Alverde, bio-lime és echinacea) is besegít. Mindegy, mert még három nap múlva is sokkal puhább, selymesebb a lábam bőre, pedig szandált hordtam az elmúlt napokban. Tökéletes termék, jól használható, biztos, hogy kipróbálom a narancsos párját is, valószínűleg sokszor újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

natasa

2017. június 3.

Kellemes kis fürdősó a lábaknak. Egy tasak 2 alkalommal elég. Citrusos illata van, szépen puhítja, ápolja a lábaimat. Tényleg puhít, teljesen megéri. Ki fogom próbálni a narancsos változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

cooleva

2017. május 24.

Ez is szuper!:-) Picit visszafogottabb, mint a narancsos, de igazi kikapcsot nyújt a lábikóknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!