Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab
Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Alverde

Alverde Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Hajápolás

Alverde hajhab fehér tea és citromfű kivonattal

Luca33

2014. május 4.

Nos, használtam már párszor, kiárusításon vettem egy flakont.
Egy pumpálásnyi elég a hajamra (vállig érő, kicsit ritkított), és nem zsírosít, az első nap megemel szépen, de alvás után nem látni hatását. Nem rosszak az összetevők, bár sosem értettem az alverde termékekben, hogy miért kell mindet telerakni a "lolokkal" (citronellol, geranilol, linalol), főleg ha még parfüm is van benne.,,,
A termék erős 3-mas, gyenge négyesre hajlok, mert nagyon kevés "natúr" hajhab van a piacon.
Legyen 4es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Nos, használtam már párszor, kiárusításon vettem egy flakont.
Legyen 4es!

bridget

2014. február 3.

Nem igazán értem ezt a terméket... formázni nem tudott, viszont szép ragacsos lett tőle a hajam úgyhogy lehetett újramosni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

hempike1

2013. október 1.

Hamar zsírosodó hajjal nem kompatibilis, ezt már az elején kijelentem. Na majd valami lesz vele... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

opozi

2013. július 27.

Abszolút nem voltam megelégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Abszolút nem voltam megelégedve vele.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Szárította, fakította (nem festett) a hajamat. Az alkohol a második összetevő, nem is meglepő. Mivel alapból száraz típusú a hajam, nagyon nem tett neki jót. Még akkor használtam, mikor natúrkozmetikum mániában szenvedtem és azt hittem, milyen jót tesznek nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Fruzsi

2013. február 17.

Még csak egyszer használtam, de szerintem teljesen jó. Picit furcsa volt, hogy nem azt a műhabot kaptam, mint amit évekkel ezelőtt megszoktam a hagyományos kozmetikumoktól, így picit furcsa volt eloszlatni is a hajamon, de a hatásával teljesen meg voltam elégedve, szép frizurát tudtam készíteni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Meriel

2013. január 16.

Ritkán használom természetes göndör, erős szálú hajamra általában akkor, amikor már jópár napja hajmosás után vagyok. Ilyenkor ezzel a habbal kicsit tudok frissíteni a hullámokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

briu

2013. január 12.

Természetes cuccok között nem is találtam nagyon másfajta hajhabot, nekem nagyon bevált. Hullámos hajamra használom göndörítésre és dúsításra, szép rugalmas loknikat csinál. Illata kicsit fura volt eleinte, de az Alverdés illatok mindig megosztóak, de végül is megkedveltem. Azt nem vettem észre, hogy különösebben szárítaná vagy zsírosítaná a hajam. Külön tetszik, hogy sör van benne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

rikiki25

2012. december 18.

A hajvégeket valóban szárítja, viszont nagyon szépen göndöríti a hajat és tényleg sokkal dúsabbnak hat a vékony szálú gyenge hajam. Az összetevői jók, így nálam megérdemli az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

maci84

2012. október 5.

Tegnap próbáltam ki először. Nem vártam tőle sokat, de kellemesen csalódtam. Nagyon erős hajam van és általában úgy áll ahogy ő szeretné nem ahogy én, de ettől a kis habtól végre tudtam formálni (nyilván egy nem bio cukk még jobban beállítaná, de azokat nem használok) szépen kiegyenesítettem a göndör fürtyeimet és úgy is maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Sorbitol h 1 1