Alverde

Ár:   1599 Ft (szettben)   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   1599 Ft (szettben)
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Az eukaliptusz és rózsa illattal megalkotott fürdőolaj felejthetetlen fürdőélményt szerez a hideg, téli napokon. Jótékonyan ápolja a bőrt, és selymesen puha tapintást eredményez.

50 ml fürdőolaj két használatra elegendő.

Blackxentric

2019. május 1.

Kiárusítva vettem meg a szettet 700 Ft-ért kb. Nagyon jó vásárt csináltam vele. Az eukaliptusz illatát imádom, ebben pedig konkrétan csak azt érzem, a rózsát egyáltalán nem. Illata megfelelően intenzív, az utasítással ellentétben én legalább ötször tudom ezt használni, mert kevés is elég nekem belőle. Nem lesz tőle olajos a kád sem. Nem tudom mennyire ápolja a bőröm, mert alapból sem száraz vagy problémás. Nekem bevált, ha lesz még ilyen szett akár más illatokkal biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Tvylvis

2019. április 14.

Nagyon jó szett lett ez az Alverdétől, ahol - a tasakos fürdőtermékekkel ellentétben - az illat is érződik. A rózsát én sem érzem egyáltalán, de az eukaliptusz nagyon kellemesen és intenzíven érződik a vízben is. Az olajmennyiség nagyon el lett találva, megfelelően ápol, de nem lesz az egész kád használhatatlanul olajos. Azt kell mondjam, hogy ki lehet hagyni a testápolót a fürdés után. Sajnálom, hogy ilyen kis kiszerelésű és limitált termék, szerintem bőven lenne hasonlóra igény az állandó kínálatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

szeliger

2019. március 5.

Talán ez tetszett legjobban a három közül, bár mindegyikkel elégedett voltam. Az illat pont megfelelő, nem fullasztóan intenzív, ugyanakkor jól érezhető, inkább az eukaliptusz dominál benne, a rózsára magamtól rá nem jöttem volna. Egyébként a többihez hasonlóan viselkedik, jól adagolható a kis flakonból. A víz felszínén vékony kis fehéres réteget képez, ahogy ereszti rá az ember a kádba a vizet. A bőr finom, puha a fürdő után, láthatóan hagy egy kis filmréteget, a vízcseppek kis gömbökben állnak a bőrön. Szerettem, remélem, hogy jövőre is lesz hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol