Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Isu69, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó bőrnyugtató Aloe Vera gélt tartalmazó dezodor gyengéden ápolja az érzékeny vagy borotvált bőrt alkohol és alumínium-klorid nélkül. A bambuszrostokat, bio rizskivonatot és szilícium ásványokat tartalmazó természetes receptúra gondoskodik a kellemesen száraz bőrérzetről, és 24 órás védelmet nyújt.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Makk Zsuzsó

2018. július 22.

Önmagában nem sokat ér, ezért szoktam még fújni fölé valami spray-t is (alusat, alumenteset, bármi jó). Úgy már azért ki lehet tolni a hatóidőt. Strandoláskor használom, elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

cirmoska

2017. március 29.

Korábbi véleményemet meg kell változtatnom sajnos. Elejében még jó volt, de most büdösebb vagyok tőle, mint nélküle. Most a Mülleres saját márkás vált be egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Nanilia

2017. február 17.

Nem rossz. Alapvetően a golyós dezodoroknak van egyfajta használati tortúrája, ami legalább 3 perces száradással jár és nekem erre nincs időm reggel. Hétvégén ok. Elnyomja a kellemetlen szagokat és kicsit hidratál is. Az illata sem rossz. Kipróbaltam, nem bántam meg de nem az igazi mèg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

buzavirag

2016. december 29.

Ez borzasztó! Még annak idején vettem, mikor kísérleteztem az alumínium mentes dezodorokkal. Az illata a páromnak nem tetszett, szerinte öregasszony szaga van, ezek után már én is ilyennek éreztem. Nagyon nehezen szárad, ragad, pedig keveset kentem fel belőle. Hatása nincs, ugyanúgy büdösödtem, a ruháimat összefogta. Felturbóztam egy kis szódabikarbónával, de így sem hozta a kellő eredményt. Kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Ancsulitisz

2016. november 17.

Kissé csalódtam ebben a dezodorban. Tudtam, hogy elsősorban nem az izzadás akadályozása a feladata, ezért ezt nem is róvom fel neki, de vannak itt egyéb problémák is.
Igazán türelmes vagyok a deók terén, nem várom, hogy azonnal száradjanak, de ez a fehér, krémes réteg nem igazán akar eltűnni, pedig igazán igyekszem keveset felvinni. Ha az ember siet, abszolút kellemetlen és összekeni a ruhát is.
A legfőbb zavaró tényező azonban az illata. Savanykás, szinte erjedt hatást kelt. Nem szeretem a túlillatosított dolgokat, de hamár van benne parfüm, legalább kellemes lehetne!
Egyedül azért kap két csillagot, mert nem szárít és nem irritál.
Nem ajánlom és nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Egyedül azért kap két csillagot, mert nem szárít és nem irritál.
Nem ajánlom és nem fogom újravenni!

Szilvi4412

2016. november 9.

Nem tetszik, hogy egy vastag krémes fehér réteg marad utána a hónaljamon. Nekem összefogta a ruháimat, ha nem száradt meg rendesen öltözködés előtt.
Árban jó. Kellemes az illata, de nem jobb, mint bármelyik másik dezodor, amit valaha használtam.
Inkább visszatérek a fújós dezodorokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Inkább visszatérek a fújós dezodorokhoz.

redrick

2016. október 29.

Szőrtelenítés után valóban irritál, ezért négyest kap, viszont a fekete ruhákat nem fogja össze és normál esetben jól funkcionál. (Természetesen amikor az ember lázas vagy nyáron harminc+ Celsius-fok uralkodik, nem várom el tőle a 24 órában egyszer bekenem és kész hatást.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

iwetna

2016. október 21.

Első almuníniumsó mentes deom, nagy reményeket fűztem hozzá, de hatalmas csalódás lett. Egy-két napig ha működik, de azután tényleg csak büdösíti az embert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

mokkalany

2016. augusztus 3.

Bevásárlás-cipekedés 30 fokban, majd másfél órás torna, és még ezután is csodálatosan működött - igaz, én mindig teszek bele egy kávéskanál szódabikarbónát, miután megveszem, de ezután még gyakrabban fogok utána nyúlni. Az illatát is imádom. Állandóan kell itthon lennie. (Abszolút biztonságot nekem csak egy bizonyos féle Dove deo ad, de mivel itthon dolgozom, az egyre ritkábban kell.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

gabimanoo

2016. június 6.

Nekem sajnos nem vált be igazán. Az illata nagyon diszkrét, és az állaga is jó, de szőrtelenítést követően nekem is irritálja a bőrömet és a testszagot alig közömbösíti. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Glycerin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.