Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Vízálló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Miskulancia

2021. január 4.

Gyatra kivitel, pont mintha zsírkréta lenne, 2-3 hónapos használat után ráadásul törik és kézzel kell visszanyomkodni!
A hatása így eltörpül mellette (ami egyébként szóra sem érdemes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

A hatása így eltörpül mellette (ami egyébként szóra sem érdemes).

Megany

2019. március 9.

Semmit nem segített a már kirepedezett ajkaimon!Arra talán jó,hogy melőtt kimész a hidegbe vastagon magadrakened és vastag rétegben talán véd a széltől.Az íze,állaga és hatása pocsék.Sajnálom!Sokkal többet vártam tőle,egyáltalan nem regenerál ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Anita97

2018. február 23.

Nekem a rózsaszín,enyhén csillogós van. (nem találtam itt) Imádom! Pár használat után érezhető,látványos eredmény. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

szlilly

2017. december 12.

Mindig nagyon durván száraz és tördezett a bőr a számon így télen. Kilépek a lakásból és máris szörnyű.... Múlt héten vettem meg ezt a kis ajakápolót és nekem tökéletesen bevált. Sokáig tart, kellemes állaga van, csak egy kis fényességet ad és egyáltalán nincsen illata. Nálam határozottan újravevős termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

redapple

2016. március 15.

Nagyon jól hidratál. Én nem vette észre, hogy fedőréteget képezne vagy elszínezné a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

ficuskinky30

2014. március 8.

Hú, kétszer használtam, de annyira lila lett tőle a szám, hogy többet nem fogom. A barátom meg is ijedt, hogy mi történt velem, hogy ilyen lila a szám. Alig bírtam levakarni. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

beautycase007

2013. szeptember 8.

Nekem nagyon ki volt száradva a szám ma, ezért vettem meg. Most este van - 3szor használtam és bye bye száraz ajkak :) Szuper jól hidratál!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

hempike1

2013. július 7.

Tegnap vettem, mindjárt ki is próbáltam. Valóban először fehér réteget képezett a számon, ám ez pár perc múlva eltűnt. Kissé tömény az eddig próbált szájápolók után, de a fényvédelem érdekében kibírható. Nagyon szuper a hidratálása, puha marad a száj utána. Szerintem rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

encimokus

2013. június 19.

Borzalmas. Mintha lemeszeltem volna a számat. Nem értem, hogy képzelik, hogy ezzel valaki utcára megy? Fényvédelemre ugyanis ott is szükség van, nem csak a strandon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

bogszil

2013. május 12.

Ugyanaz a probléma vele, mint az Alverde naptejekkel: hatásos ugyan, de fehér réteget hagy a bőrön. Magában ezért nem nagyon lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.