Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2012. január 17.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A krémben lévő illatanyagok természetes forrásból származnak.

Lunita

2013. szeptember 6.

Elég tömény kence és viaszos marad utána a bőr,ezért annyira nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Elég tömény kence és viaszos marad utána a bőr,ezért annyira nem szerettem.

Zomding

2013. március 29.

A körömvirágos verziót kerestem, annak ellenére, hogy ezt nem gyártják, ezt kaptam, azt pedig nem:) Sajnálom is, hogy ha kifogy, már lehet nem jutok hozzá. Reggel és este is használom - annak ellenére, hogy egyszer bőven elegendő lenne a bőrömnek - de imádom használni. A szemeim "lélegeznek" (ne nevess! :D )...nem tudom máshoz hasonlítani. Az állaga jó, a tubusból pont a megfelelő mennyiségű krém nyomható, pazarlás kizárva. Kicsit zsíros, de én ezt is szeretem benne. A szemeket nem irritálja, jól hidratál. Nagyon remélem, hogy a körömvirágos, új verzió pont ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

justagirl

2013. február 16.

Nagy reményekkel indulok neki. Egy sajnos már majdnem egy éve elhúzódó betegség és alkati tulajdonság miatt ijesztően fekete karikás a szemem, Az átlátszó állaga annyira nem tetszik, sajnos 3 nap alatt eddig minden egyes használatnál a földön is végezte, mert nem krémszerű, hanem inkább vizes. Eddig még nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Barabell

2012. szeptember 18.

Igaz, összehasonlítási alapom más szemkörnyékápolókkal nincs, ugyanis ez volt az első, amit használtam. De! Számomra több, mint tökéletes ez a termék! Az állaga sűrű, viszont nagyon könnyen el lehet dolgozni a bőrön. Az illata semleges, viszont egy ilyen krémnek nem is kell illatoznia, mert az valószínűleg sokak szemét irritálná. A hatása pedig vitathatatlan. Látványosan javított a szemkörnyéki területeken, a bőröm hidratált és nagyon-nagyon puha. Az eredmény nagyon szép, de mondom ezt úgy, hogy túl sok problémám, illetve ráncom nem volt, így lehet, hogy egy idősebb korosztálynak már nem hozná a várt hatást. De ki tudja?:)
A kis kiszerelés pedig ne tévesszen meg senkit! Félve vettem meg, amiért közel ezer ft.-os áron egy ujjnyi terméket kapunk. Gondoltam próba szerencse, elég lesz egy hónapig, meglátjuk mire jó. Nagy meglepetésemre 1 év rendszeres használat után, anélkül, hogy spóroltam volna vele, még mindig van benne!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Elamie

2012. augusztus 23.

Nekem ez tul tomeny volt.
Az uj koromviragos lagyabb, finomabb illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Nekem ez tul tomeny volt.
Az uj koromviragos lagyabb, finomabb illatu.

hemish77

2012. március 21.

Próbáltam használni, nem is egyszer, de nekem a többi tapasztalattal ellentétben, más érzetet kelt, illetve most egy kicsit összezavarodtam.
Ha felkenem, egyrészt nagyon sűrű, majdhogynem zsíros hatású, és olyan érzést kelt mint amikor a kozmetikusnál szempillafestés előtt az alsó szemhéjra fektetett párnácska. Elnehezíti az alsó szemhéjam és teljesen olyan érzésem van utána mintha az államig lógna.
Valahogy a könnyebb állagú szemkörnyék ápolók jobban bejöttek eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Valahogy a könnyebb állagú szemkörnyék ápolók jobban bejöttek eddig.

kata.szabo1

2012. február 26.

Nagyon megszerettem, most fog elfogyni kíváncsi leszek az új verzió milyen.
Ez végre nem csípi a szeme és nem könnyezik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 26.

Nagyon megszerettem, most fog elfogyni kíváncsi leszek az új verzió milyen.
Ez végre nem csípi a szeme és nem könnyezik tőle.

Lillababa

2012. február 14.

Nincsenek kialakult ráncaim, de a sok olvasás után kialakuló piciket szépen kisimítja.Kevés is elég belőle,kellemes krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Szép

2012. január 17.

Nagyon jó ez a krém.Kisimítja a szem körüli területet.Hamar beszívódik a bőrbe.Felvitel után nem fénylik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

melange

2012. január 1.

Még nekem sincs szükségem ránctalanító krémre, szemkörnyékápolónak használom alkalmanként. Annak bevált, finom,puha lesz a szemkörnyék,viszonylag gyorsan beszívódik, és kifejezetten finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0