Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Tusfürdők

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó birs- és szeder kivonat, valamint a gyengéd tenzidek kíméletesen tisztítják a bőrt. A bio citrom kivonat és a tengeri só élénkítő és vitalizáló hatású. Egy búza alapú összetevő, valamint a növényi glicerin gondoskodnak a bőr megfelelő hidratáltságáról.

szilvia.bano

2015. december 1.

Ez a ribizlis mellett ez a másik kedvencem, sajnos mindkettő limitált kiadás volt, nagy kár, hogy nem lehet már kapni egyiket sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Bernyke207

2014. május 6.

Ez a kedvencem az általuk forgalmazott tusfürdők közül. Vagyis már csak volt. Nagyon sajnálom, hogy megszüntették. Isteni, gyümölcsös illata volt, és nagyon kellemes, puha érzést hagyott maga után a bőrömön. Egyáltalán nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Dius86

2013. július 1.

Finom illatú, jól habzó, frissítő nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Finom illatú, jól habzó, frissítő nyári tusfürdő.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Jól habzott, jó kis gyümölcsös illata volt. Szerettem. Kár, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Jól habzott, jó kis gyümölcsös illata volt. Szerettem. Kár, hogy limitált volt.

FaerieQueene

2013. június 27.

Jó az illata, minden más tulajdonsága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Jó az illata, minden más tulajdonsága is megfelelő.

skata

2013. április 7.

Általában illat alapján választok, az Alverde tusfürdők közül ez tetszett meg. Az utolsó darabot hoztam el, kár, hogy limitált. Állaga, habzása rendben, nálam egyértelműen 5* - igaz, nincsenek túl nagy elvárásaim egy tusfürdővel kapcsolatban, mivel szárítani nem szokott egyik sem, és eddig csak 1-2-szer nyúltam mellé annyira, hogy kipattogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Luca33

2013. január 25.

Elcsábultam a boltban, így hát hazavittem. Abban negatívan csalódtam, hogy az illata töményebb adagban már kicsit "pálinkás", de még az élvezhető kategóriában. Abban viszont pozitívan, hogy tusfürdőként megállja a helyét. Jól el lehet oszlatni, jól le lehet mosni, és engem speciel nem szárított jobban, mint a többi tusfürdő.
Azért az illatát szerettem, főleg nyáron, de azért nem veszem újra, egyszer megérte bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Alice83

2012. december 18.

mmmm..isteni illat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

mmmm..isteni illat..

Jazz Juice

2012. december 17.

Az alverde tusfürdők közül 2 illat tetszik, ez és a bambuszos. Hatásáról nem tudok nyilatkozni, az összetevői jók, a bőröm akármitől is száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

hempike1

2012. december 1.

Az illata nagyon különleges, eddig még nem találkoztam hasonló illatkombinációval, ennek ellenére nagyon bejön. A bőröm pedig fantasztikus tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate