Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Fruzsi, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Tusfürdők

Az Alverde vegán tusfürdője értékes növényi összetevőivel kíméletesen tisztít és ápol. Megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmát és védi a kiszáradástól. Megnyugtatja a bőrt és selymes érzetet hagy maga után.

vrgdo1991

2021. május 13.

Számomra meglepő volt az illata, azt hittem nem is lesz neki. Citrusos beütése van, ami nekem személy szerint nem tetszik. Szivaccsal használva felhabzik, nem szárította ki a bőrömet. Én csak az illata miatt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

dundicat

2021. március 15.

Imádtam, csodálatos illta van, és engem nem is szárított, de a barátomnak egyszercsak ekcmás száraz foltok jelentke meg a testén, és arra panaszkodott, hogy fürdés után húzódik a bőre. Én elhasználom, de sajna nem vesszük újra többet :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

AVoracsek

2020. október 19.

Nem irritálja a bőrt, kellemesen hidratál. Az illata viszont nekem kicsit kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Havanna99

2020. október 7.

Kellemes az állaga, felfrissít, nem szárítja a bőrömet. Tudatos bőrápolóként csak ajánlani tudom! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Liara0826

2020. július 21.

Kerestem egy natúr tusfürdőt, mert nekem is és páromnak is nagyon érzékeny a bőrünk, gondoltam hátha ez megoldás lesz a kipirosodás ellen. Nekünk nagyon bevált, tényleg nem lett irritáció, az illata kellemes de nem túl erős és nagyon jó az állaga. Csak az ára ami kicsit több mint amit átlagosan fizetni szoktam egy tusfürdőért de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

StellaStar95

2019. november 22.

Íme szó szerint életem első és egyetlen eddigi tusfürdője, ami nem (annyira) szárítja ki a bőröm! Számomra az illata is kellemes, ami viszont nem marad meg zuhanyzás után, de ez nekem nem is baj. Géles állagú, de elég jól habzik és tisztít. Újravevős, már azért is, mert nekem mindentől szárad a bőröm, de tervezem kipróbálni a többi Alverde tusfürdőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Rommie77

2019. június 29.

Az összes Alverde terméknek szúnyogriasztó spray szaga van :D Beleértve az összes tusfürdőjüket is. Amúgy nem zavar, jobb, mint ha szintetikus illatanyagokkal pakolnák tele. Most teljesen rákattantam a tusfürdőkre, mindegyiket végigpróbálom, és eddig mindegyik nagyon bevált. Kompromisszum a natúrkozmetikum és az átlagos között, mivel nem szulfátmentesek, viszont az INCI-jük általánosságban igen jó. Az ár-érték arány szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Wikkencs91

2019. április 23.

Kellemes illatú, jól tisztít nagy kiszerelés árban 500ft. Összetevői abszolút vegán. Az összes többi tusfurdőjük is hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Holdsarlo

2019. március 29.

Számomra megfelelő az állaga, jól el lehet oszlatni tusolás közben. Az illata is frissítő, de fürdés után nem érződik. Előnye, hogy nem szárítja a bőrömet és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

alphecca

2019. március 5.

Olyan semmilyem illatú zselés izé ,ha valaki nagyon gyenge illatú bio tusfürdőt keres annak jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate