Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mentes mindenféle bőriiritáló anyagtól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emi011

2020. április 5.

Azt tegyük hozzá, hogy rengeteget kutattam az üzletek polcain parfüm mentes termék után sikertelenül mire megtaláltam őt, rögtön be is dobtam a kosaramba kettőt ilyen árért. Csak utána, hogy megvettem olvastam el a kommenteket. Szerintem az alkoholos szaga egyáltalán nem zavaró, főleg, hogy azonnal el is illan, valószínűleg minden krémnek ilyen lenne, ha nem lenne tele nyomva parfümmel (amitől nem mellesleg perioral dermatitis-t kaptam). Önmagában nem hiszem, hogy az alkohol túl nagy probléma lenne egy krémben, mivel valamivel össze kell egységesen oldani az összetevőket és tisztán egyébként is fertőtlenítő hatású. Szerintem fiatalabb korosztálynak teljesen megállja a helyét, persze, ha -30, -40, -50 feletti lennék valószínűleg nekem sem lenne elég, mivel csak egy általános hidratáló. Jelenleg viszont tökéletes. :) (23/L)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

barbonca

2019. január 15.

Iszonyat erős ALKOHOL szaga van, ez túlzás. Érzékeny bőrre?? Felkenem, éget-csíp. Komolyan nem értem, hogy gondolták... ennél még az is jobb, ha a La roche posay testápolót nyomkodom kínomban az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

MadKat

2017. szeptember 28.

Szükségből vettem, mivel az előzőleg használt DM saját márkás érzékeny bőrre való krémemet úgy tűnik, hogy levette a DM a polcáról (a nappalit és az éjszakait is, pedig nagyon szupik voltak). :(
Háááát ez nem pont olyan.. Kissé fura, valóban alkoholos illata van, mint ahogyan az előttem szólók is említik. Továbbá picit mintha irritálná is a bőremet, vagy legalábbis elmarad az a kellemes, nyugtató hatás. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Camy

2017. szeptember 20.

Ez a krém maga a csoda, de tényleg!! Nekem akinek a bőre vízhiányos, száraz, húzódó, azt kell, hogy mondjam bevált ez a krém! :) Annyi mindent próbáltam már, de annyit, hogy kb egy nyaralásra eltudnék belőle menni, és most jött egy érzés, hogy ezt kell megvennem.. Kellően könnyű, annyira "zsíros", hogy pont jó legyen ebben a kezdődő őszi időben( bár és simán nyáron is ezt fogom használni ;)..) Egy szó mint száz, ez a termék jóóó, száraz bőrűeknek külön ajánlom, hogy próbálják ki!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

zsemii

2017. szeptember 9.

Borzalmas!! Senki se vásárolja meg! Tömény alkohol szag van és borzalmas érzés a bőrön.. egyszerűen képtelen vagyok tovább használni, egy alkalom után repül a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

cigarettamacska

2017. július 3.

Egy használat után kukában landolt. Alkohol szaga volt, nem hidratált és még ragadtam is tőle. Biztos hogy nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

csdori

2017. április 11.

Reggelre sem szívódik be rendesen,zsíros érzetet hagy maga után. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Reggelre sem szívódik be rendesen,zsíros érzetet hagy maga után. :/

PrincessConsuela

2017. február 19.

Borzasztó ez az alkohol szag. Komolyan nem értem, hogy érzékeny bőrre szánt termékbe mi szükség van alkoholra.
Impulzus vásárlás volt, mert gyorsan kellett valami krém. Megbántam, hogy megvettem, de azért megpróbálom elhasználni. Nekem egy kicsit zsíros, de itthonra meg estére még elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

lucaanna

2017. február 19.

Én nagyon szeretem, nem izzad be tőle a bőröm, nem túl zsíros, nem hagy réteget, és ez már elég jó, sőt nagyon jó. A klasszikus "teszi a dolgát" kategória. ...Mondjuk épp a napokban figyeltem, hogy élettel telt, "ragyogó" az arcbőröm, ami viszont extra, és hacsak nem a leheletnyi mértékben felvitt niveás bb krémnek is kicsit betudható (highlightert, ilyesmiket nem használok) akkor ez is ennek a krémnek köszönhető. Általában egy borsónyit dolgozok el vizes kézzel az arcomon. Sajnos a pálinka/alkohol szagos hírek igazak, de csak akkor érezni, mikor az ember frissen nyomja ki a tubusból és felteszi, szóval kb. azonnal elillan. Jolly jokernek tűnik, megéri az árát, nekem sok drágább krém egyáltalán nem működött így, sőt más alverdés arckrémek sem. Mindenképp jobb mint a kamillás-hamameliszes vagy a rózsás testvére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Nagyon kellemes viselet. Most is ez van rajtam, a május óta, télen és nyáron rendületlenül szeretett és használt Alverde Mousse Make-Up-pal. Nagyon jó állagú, nem túl zsíros, nem túl sűrű, semleges szagú, jól kenhető, nem túl vizes hidratáló krém. Remekül lehet rajta az alapozót elkenni. Medet akartam venni, de az épp hiányzott a polcról. Nem bántam meg, hogy megvettem.
Balkanfan-hoz hasonlóan, én is készítettem éjszakai feldúsított változatot olajokkal, vajakkal, vitaminokkal stb. . Úgy is kiváló. (Abba illatot is tettem.) Én csak ajánlani tudom.
Én azt hiszem, hogy ez nem az eredeti változat, mert az sokkal sűrűbb és ragacsosabb volt, emlékszem. Ez viszont, ahogy írtam, nagyon jó állagú, könnyű, de kellően gazdag, a bőrön sikló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol