Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mentes mindenféle bőriiritáló anyagtól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

balkanfan

2015. szeptember 23.

Nekem nem vált be maradéktalanul - túl zsírosnak érzem, nehéz, nehezen szívódik be, inkább kenődik. Gondoltam, kísérletezek vele egy kicsit és adtam hozzá olajakat, hogy éjszakai krémmé varázsoljam - így még zsírosabb lett, de valami csoda folytán pillanatok alatt beszívódik, fantasztikusan hidratál és nem kell percekig szenvednem az eloszlatásával. "Feljavítva" nagyon tetszik, de önmagában kicsi az esélye, hogy újraveszem. Bajt nem okozott, de ez kevés így. A Rossmann saját márkás sensitiv arckréme sokkal inkább nekem való, visszatérek ahhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Wildflow

2015. július 31.

Valóban nem a jó illatáról híres, de nekem nem irritálja a bőrömet. Az összetevők sem rosszak, ha eltekintünk az alkoholtól. Nincs miért lepontozzam, jó kis krém, de azért a Balea ultra sensitiv (amire szerintem szeretne hajazni ez az Alverde... :)) jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

umpalumpa

2015. április 8.

Zaynab jóvoltából kaptam egy ilyen arcápolót.
Bár télen voltak gondok az orcáimon piros foltokkal, de már pluszok vannak odakinn. Én bevállaltam az alkoholos összetevőjével együtt. Bevallom a tél megviselte a bőröm és rettentően jól esett neki egy ilyen testesebb krém. Az alkohol nem zavart be. A T-zónára kicsit sok már, de orcákon bejött. Nyárra sztem sok lesz. Ha hosszabb távon változna a véleményem frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Zaynab jóvoltából kaptam egy ilyen arcápolót.

falsestuff

2015. február 1.

Nagyon furcsa szagú krém, de legalább valódi natúr összetevőkből áll. Rendesen hidratál, viszont pattanásaim lettek tőle (ez a bőrőmtől elég ritka teljesítmény)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

dotimoti

2015. január 6.

Először túl zsírosnak tűnt, de csak ki kell tapasztalni a használatát. Fürdés után a még enyhén vizes arcomra kenem fel, krémezésnél adok egy kis vizet is a krémhez, így szépen el lehet oszlatni az arcon, néhány perc múlva már elkezd beszívódni. Mindenképp esti/éjszakai krémnek ajánlom. Egy éjszaka alatt tökéletesen beszívódik, másnapra pihe-puha lesz az arcom tőle. Viszonylag pattanásos, ugyanakkor mégis érzékeny, száradásra hajlamos arcbőröm van, de ez a zsírosnak mondható krém mégsem okoz pattanásokat. Téli hidratálásnak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

darkbeforestorm

2014. október 31.

furcsa krém ez, az már biztos. az állaga eléggé zsírosnak és nehéznek tűnik, igazán nem is szívja be a bőr maradéktalanul, ezért én éjszakára használom (el se tudom képzelni, hogy erre hogy lehet sminkelni). azért vettem meg mert nagyon megtetszettek az összetevői: a jojoba-, szőlőmag és olívaolaj (bár az alkohol nem kellett volna bele...). egyelőre még barátkozom vele, annak ellenére hogy lassan elfogy, még nem igazán döntöttem el hányadán állok vele. szerencsére nem pattogok ki tőle, és meg is nyugtatja a bőrömet. általában ősszel/télen kicsit szárazabb a bőröm, így ilyenkor bejön, de nyáron nem hiszem hogy el tudnék használni egy ilyen zsíros krémet. összességében elégedett vagyok vele, de nem varázsolt el annyira, nem tartom csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

manulka

2014. október 18.

Már egy ideje le van árazva a dm-ben és szemeztem vele régóta:) imádom az illatmentes cuccokat. Kézkrémnek vettem, egyelőre. Az alkoholt kihagyhatták volna belőle, egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak nagyon picit szabad belőle egyszerre használni, így nagyon gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Ildiko751

2014. október 14.

Nagyon jó, még az én mindenre begyulladó, kipirosodó, pattanásosodó bőrömre is. Éjszakára használom, nedves bőrre kenve, nappalra nekem sok. Örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

crazy cat lady

2014. szeptember 8.

arckrémnek vettem, de nagyon alkoholszagú és kellemetlen érzés viselni, csíp, ezért felkenés után pár perccel lemostam. még kézkrémnek, testápolónak is alkalmatlan, mert túl ragacsos, pedig nem kenek sokat. csalódás! valószínűleg kuka lesz a sorsa, még anyukámnak se merném odaadni, pedig ő minden leselejtezett kencémnek örül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Shennny

2014. augusztus 15.

Én nagyon szeretem. Kombinált bőröm van, de az orromnál és a szemöldökömnél rendszeresen száraz. Egy eszméletlen picit kell ebből kenni és teljesen rendbe hozta. Negatívum, hogy nem igazán szívódik be és fénylik, de ezt ha az ember est használja ki lehet küszöbölni.

Update
Hónapok óta nem alszom rendesen és 19 éves létemre megfáradt és enyhén ráncos bőröm lett. Ennek a krémnek az 1 hetes használata ezt teljesen helyrehozta, így megkapja az 5*-ot

Update2:
Elkezdtem pattanásosodni mert miteszeresedni tőle brutál módon, pedig mindig teljesen megtisztítottbőrre vittem fel...

Update3
Adtam a maradékhoz 10 csepp teafaolajat, így pöpec krém lett belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Update

Update2: