Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: k.eszter88, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Tusfürdők

sailorluna

2018. augusztus 2.

szerettem a nyárias illatát, nem szárította a bőrömet, de az alkohol nagyon nem hiányozna belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

csuszka

2017. október 16.

Imádtam, mert nagyon finom illata volt. A napokban szerettem volna újra venni, de sajnos szembesülnöm kellett vele, hogy már nem gyártják. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

CamomilleRose

2016. május 12.

Nekem egy az egyben vaníliás krémtúró az illata. Nem habzik igazán, de tisztít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Lina1105

2016. január 30.

Kedvenc tusfürdőm. A habzása megfelelő, nem szárít, és az illata valami fantasztikus! Nem akarom elhinni hogy nincs többé! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

melindaH

2016. január 22.

Nagyon szeretem az illatát,bár azt hittem az összetevôi kissé "zöldebbek".Mostanában sajnos már sehol sem látom.Én is szerettem a zselés állagát és valóban nem szárítja a bôrt,pedig az enyém nagyon érzékeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

anetta.filip

2016. január 18.

Nagyon jó kis tusfürdő, ma újra akartam venni a Dunakeszi Dm-ben, de nem volt.
Átlátszó zselé amúgy, állagra kissé nyúlós, kevésbé habzó fajta, ezért vettem mellé egy új fürdőrózsát, amiben szivacsdarabkák is vannak (ajánlom mindenkinek, ha lát ilyet- vegyen, igen hasznos). Illata nagyon emlékeztet valami ultraédes nassolnivalóra, Pöttyös gurura, narancsos-marcipános Pöttyös pont2-re, vagy krémtúróra, nem is tudom...
Összetevőivel is megbarátkoztam, ára is kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Nagyon jó kis tusfürdő, ma újra akartam venni a Dunakeszi Dm-ben, de nem volt.
Összetevőivel is megbarátkoztam, ára is kedvező volt.

pcksz

2016. január 11.

nagyon jól hidratál és isteni krémtúrós illata van, nagyon szerettem. kár, hogy már nem látni sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Zsinus

2015. december 30.

Jaj, nagyon szerettem, mindig a Danone Actimelre emlékeztetett az illata! :) Az én bőrömet egyáltalán nem szárította, élmény volt vele a fürdés. Mostanában nem láttam már sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Mano1234

2015. december 7.

Legjobb illatú Alverde tusfürdő, kár, hogy sehol nem látom már :( Remélem egyszer újra lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

lili01

2015. december 6.

Imádom az Alverde tusfürdőket. Nem szárít, szereti a bőröm. Az illata nekem nagyon tetszik, karácsonykor mindig veszek egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.