Alverde

Ár:   1599 Ft (szettben)   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   1599 Ft (szettben)
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

A sarki szedres, gyömölcsös illat frissít és vitalizál.

50 ml fürdőolaj két használatra elegendő.

Vegán

Blackxentric

2019. május 1.

Kiárusítva vettem meg a szettet 700 Ft-ért kb. Nagyon jó vásárt csináltam vele. Az illata kellemes, ennek is, de ez a leggyengébb a három közül. A flakonból ennek tetszett leginkább az illata, de nem lehet érezni fürdés közben. Nem lesz tőle olajos a kád sem. Nem tudom mennyire ápolja a bőröm, mert alapból sem száraz vagy problémás. Nekem bevált, ha lesz még ilyen szett akár más illatokkal biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Tvylvis

2019. március 28.

Ez volt a leggyengébb a három közül. Ahogy Szeliger is írta, az üvegben nagyon finom illat a vízben sajnos egyáltalán nem érződött. Viszont tényleg jól ápolja a bőrt, ki lehet hagyni utána simán a testápolózást. Kidobhatna az Alverde tavaszra, nyárra egy kézkrémet vagy testápolót ezzel az illattal, nagyon frissítő ez a fanyar és mégis gyümölcsös kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

szeliger

2019. január 21.

Még soha nem találkoztam sarki szederrel, mindenesetre a fürdőolaj illata töményen savanykás, bogyós gyümölcsre emlékeztető. A csomagolás praktikus, egy flakon két használatra elegendő, ezt úgy érzésre könnyen ki is lehet önteni a kádnyi melegvízbe. A higítás után az illatot szinte nem is lehet érezni, ezt magam részéről sajnálom. A fürdő után a bőr puha, hidratált érzetű, azért én egy kis testápolót márcsak megszokásból is kentem utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol