Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: DianeD, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Ajakápolók

Ápoló bio mandulaolajjal és bio nádcukorral, édes csokoládéillattal.

DianeD

2020. június 22.

Ez az első ajakradírom, nekem nagyon tetszik. Mielőtt elkezdtem használni, sokszor jelentek meg száraz foltok az ajkaimon, de mióta ezt használom, nem tapasztaltam ilyesmit. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

dorottya96

2020. május 25.

Hirtelen felindulásból megvettem-gondoltam miért is ne. Hiba volt. A szaga pocsék, a hatása hááát.. nem az igazi. Teljesen mű az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Bisabolol
Hidratálók: Xylitol, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.