America

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Jean Paul Gaultier Classique utánzat, és a néhai Pink Playboy utódja

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

d.anett89

2021. április 27.

Nekem nem jött be..Nem tetszett magamon émelyítő volt. Viszont oda adtam egy ismerősnek. Neki maximálisan be vált,olyan jó illata van ha befujja magát.
Tartós is,rajta
Ezért jár az 5csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Tartós is,rajta
Ezért jár az 5csillag.

LolaDobrev

2020. április 9.

Tinikor kedvenc nekem is :D Imádtam és imádták rajtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Tinikor kedvenc nekem is :D Imádtam és imádták rajtam :D

Stella1993

2019. április 11.

Tejóég :D tinikorom kedvence :D imádtam.. keresek is egy webshopot ahol meg tudom rendelni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

ildi95

2019. április 11.

Gyerekkorom illata, akkor még más néven futott. Pár hónapja ráakadtam, meg is vettem. Még mindig szeretem az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

biju94

2019. március 4.

Egyszer megkaptam születésnapomra... sajnos még WC illatosítónak sem használtam el mivel zárt térben szörnyen émelyítő és sok..már nem emlékszem mi lett a sorsa, de szerintem hónapokkal később kukába került. :D
Fejfájdításra alkalmas, parfümnek nem! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Fejfájdításra alkalmas, parfümnek nem! :D

henrietta1217

2018. március 29.

Nagyon nagyon imádom, de már nem látok sehol ilyet. Valaki tudja, hol lehet kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Macska27

2018. január 30.

Akitől ezt kaptam, nyilván nem ismer eléggé...
Ez az illat abszolút nem én vagyok. Számomra túl erős, tolakodó, feltűnő, mindent körbeleng és beleivódik a ruhákba is. Egyszer fújtam be magam vele, amikor kaptam, azóta a szekrény tetejére száműztem. Nőies és fiatalos, de számomra olcsó hatást kelt. A tartóssága rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Akitől ezt kaptam, nyilván nem ismer eléggé...

FreyjaDiana

2017. május 12.

Ifjú korom meghatározó female fatale illata. Az én bőrömön jól működött, hiszen majd 6 éven át ezzel fújtam magam. Rajtam kifújáskor erős borostyán és narancsvirág illata volt, majd leszáradásnál maradt a narancsvirág és egy mély, igazán mély fahéj illat egy csipet vaníliával.
Tudtam hordani, hiszen eléggé merész voltam hozzá és mint minden tininek, lobbanékony természetem volt.
Mára már szerencsére ez megváltozott. A minap magamra fújtam az egyik boltban, de már nem én vagyok. Gumis, erős illata van, ami tolakodóan édes. Hatalmas erő van ebben a parfümben és értem, hogy miért fújtam magamra tiniként, de azt hiszem, ezt az erőt egy kevésbé harsány, ámbár minőségi parfüm is meg tudja nekem adni. :) A szép emlékek miatt öt csillagot adnék, de maga a parfüm egy alulról súrolt, laza hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Erina

2016. október 7.

Gimis éveimben használtam belőle jó néhány üveggel. Nagyon tetszett az illata, az üvege, hogy jó a szórófeje, elfért a táskámban. De ma már nem tudnám elképzelni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

pinky001

2016. május 16.

Imáááááádom! Nekem ez SZERELEM. Még akár állandó parfümömnek is el tudnám képzelni, ha nem fogyna olyan gyorsan. A kifújásnál ugyanis nem úgy spriccel, mint egy parfüm, hanem permetez, mint egy dezodor. Rajtam ez az illat a legtartósabb, az Avon Our Story mellett, amit inkább elegánsabb külsőhöz szoktam használni. Az America Pink pedig megmarad buliparfümnek, de nem kizárt, hogy beszerzek egyet nyárra belőle, annyira tetszik!. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat., SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, FD&C Red 4, CI 42090, FD&C Blue 1

Nem szabályos INCI név. Jelentése: valamilyen felhajtó gáz, ami a spréből segít a benne lévő dolog kinyomásában.

Színező anyag. (Piros)