Amika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzska1979, Módosítva: 2019. február 4.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Könnyen zsírosodó hajra kifejlesztett gél sampon, amely az alapos tisztítés után hidratálja a fejbőrt és a hajszálakat.

Szulfátmentes

Zsuzska1979

2019. január 30.

Kerestem valami sampont itt külföldön ahol lakom ami szulfátmentes, és kapható üzletben. Abban reménykedve, hogy tényleg tartósabb ezzel a rose gold hajszín. Csak ezt találtam. Mivel azt írta zsíros hajra van, gondoltam ez jó lesz. Hát nem... A hajam hosszát annyira kiszárította, hogy csak olajjal tudtam elérni hogy ne legyenek széttörve a hajvégeim. Ellenben a hajtövemnél egy nap után elkezdett zsírosodni, majd két nap után vállalhatatlanul zsíros lett. A szín is kopott. Talán kevésbé mint eddigi samponjaimmal. Kétszer samponoztam. Első alkalommal nem habzott, másodszorra igen. Az eddigi samponom száraz hajra volt, mégse zsírosodott tőle ennyire a hajam. Amit meg a hosszával csinált... Ráadásul drága is... 5ször többe kerül mint egy normál sampon a boltokban, annak ellenére is hogy boltban sokkal olcsóbb volt mint a netes ár. 18.5 dollárért vettem... neten rendelve 32 dollár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.