Amouage

Ár:   117 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   117 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az Amouage igazi különlegességgel jelent meg 2012-ben. A Beloved illattal a patinás parfümház meglepett mindenkit: egy darab hír, pletyka sem előzte meg jöttét. Egyszer csak felbukkant a maga feltűnő pink dobozában – és azonnal elrabolta minden parfümszerető szívét. A Beloved ("kedves" vagy "szívem választottja”) parfümmel az Amouage az „elegáns, intelligens modern nő parfümjét” kívánta megalkotni. Lélegzetelállító alkotás született: bámulatos szépséggel elevenedik meg a régi dicsőséges illatok minden bája, szívében pedig feldereng a játékos, modern „pink” árnyalat. A leszáradás pedig maga igazi kincs: balzsamok és krémes fák mágiája – ez a szakasz olyan, akár a beteljesedett szerelem. Összetett, bájos, feledhetetlen és mérhetetlenül igéző. Beloved."

Amouage Beloved Woman illatminta
Ár: 1.000,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Lásd kép, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

erika830104

2020. június 10.

Azelőtt még sosem jártam így illattal!
Rosszul lettem tőle!!!
Szó szerint egy idő utan hanyingerem lett és felfordult a gyomrom.
Munkahelyemen voltam épp,és le kellett törölnöm nedves törlő kendővel...lehetetlen!!!
Nagyon különleges illat Ő és nem is rossz,de valamiert én nem bírom elviselni!
Ettől függetlenül 4 csillagot adok mert egy rendkívül különleges illat ami vagy rajtam nem működik,vagy szimplán az összetevőit nem bírom.
Inkább az utóbbi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Azelőtt még sosem jártam így illattal!
Rosszul lettem tőle!!!
Szó szerint egy idő utan hanyingerem lett és felfordult a gyomrom.
Nagyon különleges illat Ő és nem is rossz,de valamiert én nem bírom elviselni!
Inkább az utóbbi.

Tarzicia

2019. november 15.

2018.10.01.
Amouage mintaszett, több, mint egy éve kezdtem tesztelgetni őket, a Beloved-et hatodszorra... Korábban nagyon tolakodónak és cicomásnak éreztem, de nem adtam fel, tudom, hogy gyakorlatlan orrnak ezt az illatvilágot szokni kell, és én mániákusan vadászok rózsás parfümökre. (Már az összes Montale-t végigpróbáltam, hát a fasorban sincsenek ehhez képest.) A Beloved mára belopta magát a szívembe, egy nagyon különleges, komplex, krémes-balzsamos, kicsit füstös-fűszeres rózsaillat. Egzotikus, de nem túl keleties, nem sziruposan édes. Nyár kivételével szerintem bármikor hordható. Nagyon tartós, egy fújás is kitart egész nap.

2019.11.15.
Bő egy év alatt elég sokat változott az ízlésem, még az oudot is egészen megkedveltem. Van olyan Amouage, amit akkor még ki nem állhattam, most szeretem (Memoir), és van, ami akkor is és most is ugyanúgy tetszik. A Beloved az utóbbi kategóriába esik. A ház legszebb klasszikus illatának tartom, maga a megtestesült elegancia és nőiesség, időtálló és komoly alkotás. Nekem azóta mindössze egy problémám akadt vele, egyszerűen nem találok alkalmat a viselésére, pedig könnyebben hordható, mint a Gold vagy a Dia. Emiatt persze pontot nem vonok le, csak messzemenő következtetéseket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

2018.10.01.

2019.11.15.

Verona5

2019. február 23.

Volt szerencsém mintából felkenve megszaglászni és azt kell, hogy mondjam, az Amouage-ok valószínűleg nem lesznek a barátaim - legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. Ő egy nagyon szép virágos, erős illat, de jellegében ez nekem túl sok, túlontúl "A NŐ" illata. Nem illik szerintem a hétköznapi rohangáláshoz, csak ünnepibb, kiöltözősebb napokra tudnám elképzelni, hasonlóan a Jubilation XXV-höz, pedig állítólag ő a jobban hordható darabok közé tartozik az Amouage-ok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

maniac78

2019. február 15.

Biztos vagyok benne, ha a múlt században élnék, akkor ez lenne az alap illatom. De, 2019-ben nekem túlságosan vén...Tényleg sorry mindenkitől... én semmi igényességet nem érzek rajta... ez számomra az igazi kölni szag a múltból..5 milis fújósban vettem próbának, és egy baráti vacsora alkalmával teszteltem.. Hát, mit ne mondjak, nem éreztem magam komfortosan.. Brutál nagy a hatósugara, de nekem ez a legrégebbi Chanel vonal, amihez kell egy bizonyos személyiség. Én ehhez túl modern vagyok, túl friss, még így 40. évemben is... Igazából nem is tudom, hogy kin tudnám elképzelni.. Nem... ez sajnos nagyon nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Diana82

2018. június 1.

Vásárlás mellé kaptam ajándéka egy kis mintát, de őszintén szólva több év alatt se tudtam elhasználni. Nyilván mindenkinek más az ízlése, de én azt tanácsolnám, hogy egy milis mintácskával kezdjétek a tesztelést, mert ez az illat nem mindenkinek szól (mint ahogyan egyik sem, csak hát ez azért nem egy komfort illatocska, amit mondjuk ajándékba adhatunk bárkinek, mert biztosan el fogja használni az illető.) Elképesztő intezív, karakteres és szerintem igazi alkalmi illata lehet egy klasszikusan elegáns hölgynek. Azért, mert nekem nem tetszik az illat, nyilván nem fogom nagyon lehúzni ezt a minőségi parfümöt, de viselni biztosan nem tudnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Marcsi66

2018. január 17.

Nagyon-nagyon szépre kell gondolni,és végre egy olyan parfüm ami tényleg,méltó ehhez a virághoz,,,lenyűgöző az illata,a rózsába beleolvad a szegfűszeg és a levendula,a tömjén gyengéd és lágy,,mint egy finom érintés,az édessége meg egy csipetnyi báj. A pink árnyalatot hozza,nem babásan,FELNŐTTESEN,
modern,luxus,egy igazi nagyvilági NŐ,,ráadásul még kedves is,nem is lehet ŐT elfelejteni.,,

Up.tegnap kaptam kézhez,bár nem hétköznapra való,de én ezt fújtam ma,,,,majdnem szétszedtek miatta,megjegyzem nem túlzom el,.
a vélemények száma itt oly kevés,én tényleg azt érzem most,h nem tükrözi a valóságot,,.egyébként galagonyanya megközelíti,próbálta egy rendkívüli parfüm lényegét megfogalmazni...én is ez miatt lettem rá kíváncsi,,egy támpont lehet,a legkedvesebb Chanel illatom párja Ő lehet,v aki ismeri Kurkdijan Amyris Femme parfümjét,nem olyan az illata,inkább a stílusa hasonló,nekem ez nagyon tetszik...de a Beloved fölötte van.,jócskán

UP,Kis kiegészítés,én magamtól is tudom h ez egy kincs,de h ekkora??? A legtöbb bókot ez a parfümöm kapta,több olyan ismerős,de akadtak idegenek is,ami számomra a legértékesebb ,,,,egy NŐ ez az én sógornőm rákérdezett,( ezt nem hiszem el,infarktust kap egy Chanel árától ,de a világ végére is elmegy ha olyan kedve támad,,,,bizony nem vagyunk egyformák!!!) Imádta,soha életemben nem éreztem ennyire kifinomult parfümöt,és kell Neki!!!
Említettem már h a legkedvesebb Chanel illatom párja ő lehet,ez pedig a Kisasszony,,,,azoknak akik nem tudnak elszakadni Chanel legszebbjétől ( én sem,csak mellette lehet) de szép megoldás Beloved,és mostanság találtam Delina!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Tubereuse

2017. december 25.

Meggyűlt a bajom a Kedvessel...
5 ml-s mintám volt belőle. Felkenés után egy borzasztóan erős indítás: rózsa, virágok, aldehidek.
Folyamatos változás a 7-8 óra alatt, míg érezni.
Az arabos jelleget nagyon hamar eldobja, és egy semmihez sem hasonlítható krémes-fás illatfelhőt kapunk. Nem kislányok illata, és mèg a 40+-t is meggondolnám.
Viselni tudni kell! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Meggyűlt a bajom a Kedvessel...
Folyamatos változás a 7-8 óra alatt, míg érezni.
Viselni tudni kell! 5*

Kicsivero

2017. október 31.

Az utóbbi időben vonzanak az Amouage -ok ...többet is kipróbáltam...több darab hozzám is került,de eddig a Beloved az,ami igazán tetszik..Összetett illat,időt kell hagyni,hogy kiteljesedjen és érvenyesüljön rajtunk..velünk
Nőies...elegáns..finom. Eleinte az Ysl Yvresse-t fedeztem fel benne, aztan finomodik balzsamosodik
.nagyon széppé kerekedik :)
Próbáljátok ki 5☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

.nagyon széppé kerekedik :)
Próbáljátok ki 5☆

ZaFi

2016. november 25.

Nem egy tipikus rózsaszín illatra kell gondolni, sokkal elegánsabb, komolyabb annál.
Jól megkomponált, összetett illat, maga a megtestesült luxus. Minden fázisában más arcát mutatja. Legjobban a végén tetszik, több óra elteltével.

Az utóbbi időben elterveztem az összes Amouage női illat kipróbálását, ennek eredménye
(eddig 16 illat tesztelése) alapján ez az amibe igazán beleszerettem.
Több illatot is jónak találtam, de ez az amiben minden az egyben megvan és amire a környezetem is a legpozitívabban reagált:

viselhető mindennapokon, nem túl nehéz nappalra, de estére/alkalmakra sem "kevés",
modernség, nőiesség, báj, vonzerő, változatosság, virágos, fűszeres, aromás és valami arabosság, ami visszavisz az Arab-öbölbe szép emlékeimhez.

(Talán az sem véletlen, hogy az Amouage cég is ettől a parfümtől válik meg legmagasabb áron a női edp-i közül.

Persze annyira nem vagyok sznob, hogy ez szempont lett volna, csak nyugtáztam, hogy még sincs olyan lehetetlen ízlésem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

(eddig 16 illat tesztelése) alapján ez az amibe igazán beleszerettem.

Anne74

2016. október 27.

Rendkívül elegáns illat... Csodás hatással.
Első percekben egy összetett illatkompozíció érezhető, majd egyre inkább kiteljesedik...
Ennek a parfümnek időt kell adni kibontakozni. Én általában mindig sietek "késésben vagyok", kivéve a parfümériákban :)

Kb 20 perc elteltével megjelenik az az illat amely minden nő álma lehet. Igézően nőies.

Magabiztos hölgyeken tudom elképzelni.

Szerintem minden évszakban viselhető.

Csodás illat, nagyon szeretem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 27.

Rendkívül elegáns illat... Csodás hatással.

Magabiztos hölgyeken tudom elképzelni.

Szerintem minden évszakban viselhető.

Csodás illat, nagyon szeretem...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Linalool, Benzyl Benzoate, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.