Amouage  Fate Man

Amouage

Amouage Fate Man

Ár:   91 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   91 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: abszint, gyömbér, kömény, mandarin, sáfrány

Szívillat: cisztusz, levendula, rózsa, szalmavirág, tömjén

Alapillat: cédrusfa, édesgyökér, ladanum, mósusz, szantálfa, tonkabab

Amouage Fate Man
Ár: 3300 Ft, 5500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

csaktom

2018. március 4.

gyönyörű. engem a chanel antaeus-ra emlékeztetne a bementem a konyhába és rámborult a fűszerespolc érzés, ha kivennénk belőle az állati jegyeket és kicsit eltolnánk keleties irányba, bár lehet, h a gyomlálás után magától is arra csúszna, lökni se kellene rajta. a keleties itt nem azt jelenti, h vaníliás, fahéjas, ámrás/borostyános, v bármi szirupos, csak fűszerek és tömjén

az erőssége is nagyon rendben van, minden porcikája hibátlan. egy az én bajom, h az van az árcéduláján, ami, és így sosem lehet az enyém. így nem is akarom magam nagyon belelovalni az értékelésébe, mert az a sors jutott nekem, h néha elővegyem a mintám, megszimatoljam, és azt suttogjam: te bitang lókötő, hát már sosem leszel az enyém, csak sóhajtozhatok utánad?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

Anne74

2016. augusztus 24.

Nem írtam véleményt még férfi parfümről. De itt az ideje. Ő bizony a párom illata.
Csak úgy tudom jellemezni: egy tökéletes különlegesség.
Nagyon szeretem rajta. Teljesen összhangban vannak.
Volt, hogy éjjel érkezett meg (nem az Edda dalt énekelve :) ) s szinte lábujjhegyen közlekedett vigyázva álmainkra, ám rögtön megéreztem, hogy a közelemben van.
Nagyon nagy parfümkritikus (jobban tudja az összetevőket mint én ) és nagyon megválogatja a parfümjeit s ezt is tökéletesen eltalálta... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Csak úgy tudom jellemezni: egy tökéletes különlegesség.
Nagyon szeretem rajta. Teljesen összhangban vannak.

sonkabence

2016. július 9.

A kritikusok szerint az egyik legnagyobb csalódás a ház történetében. Szerintem meg a ház egyik legjobb illata :) Egy brutális adag római köménnyel indít és túltolt fűszerekkel. A kezdeti sokk egy húsz-harminc perc alatt lecsillapodik és előjön egy arab fűszeres (főként római köményes, currys) füstös, ragacsos, tömjénes csoda. Ha Villoressi Uomo-ja az olasz piacok hangulatát idézi, akkor ez az arab piacok hangulatát. Szemeim előtt felfeslik egy kép: Arábia, estefelé a lemenő nap fényére megtelnek a terek. Az utcákat arab fűszerek illatai töltik be, majd egyszer a tömeg kettéoszlik. Arannyal díszített lovon megjelenik az uralkodó. Ahogy végigmegy az utcán fenséges illata (tömjén) keveredik az utca illatával (fűszerek, füst).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Rainy

2014. november 24.

Sikerült azóta kipróbálni és azt kell, hogy mondjam sikerült megint egy nagyon kerek illatot összerakni. Az immortella nem a sables-ből ismert szirupos émelyítő oldalát mutatja és nem is az 1740-ben szereplő rumos-erjedt illattal keveredő könnyítőét, hanem egy finoman komponált közepesen édes virágét. A római kömény és a tömjén szépen nyit amely kitart a fináléig, ahhoz közeledve kicsit erősebbé válik. Szép illat, aki komplexebb és ritka élmányt akar amouage minőségben annak ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.