Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. október 3.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Amouage kreatív igazgatója komoly zenei múlttal rendelkezik. A Jubilation inspirációját egy olyan muzsika adta, amelyet az éjszakai Hold szépsége és titokzatossága inspirált. Dvorák ünnepelt operájából, a Ruszalkából származó gyönyörű Hold-ária szolgált a koncepció gerinceként. Az ária a beteljesületlen vágyakozás és remény kifejeződése, mely tökéletesen illusztrálja a Jubilation történetét.

A Jubilation 25 az időtlen örökkévalóságba enged bepillantást, ahol a fantázia és a valóság egybeolvad. Az elegáns, titokzatos és mélyen kifinomult nők számára készült, akik számára az élet a művészet egy formája – amelyet nem korlátoz idő, hely és kultúra.

Fejillat: citrom, ilang-ilang, rózsa

Szívillat: davana, ladanum, rózsa, tömjén

Alapillat: ámbra, mirha, mósusz, pacsuli, vetiver

FÚJÓS Amouage Jubilation XXV EDP
Ár: 6500 + posta , Eladó: 3tara2
Állapot: 10 mili frissen fújva, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

Verona5

2018. február 14.

Gyönyörű egy "sárga" illat, a középső szakasza tényleg olyan dámás. Nem hasonlít a Cinemához, de valahogy jellegében nálam ugyanazt az érzést adja, az eleganciáét. Viszont míg a Cinemát felfújom hétköznap is, ennek a viseléséhez meg kell találni a megfelelő alkalmat. A korom már megvan hozzá. :) Sajnos a nagy üveg ára viszont nincs, de nem is kell, mert azt hiszem belőle elég lesz a kis kiszerelés is, az is biztosan kitart majd egy ideig. Tartóssága még tesz alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 14.

Marcsi66

2017. február 26.

Csodálatos ez az " Illatország " és jó néhányat teszteltem már közülük,a végeredmény nem csak" egy" parfümöt kap az ember,MŰVÉSZET a középpontban,a minőség az természetes.A legszebb számomra Memoir,,,a lelkem kapuját ez már sarkig tárja
De itt ez a másik,évfordulós parfümje a márkának,ő is a gyönyöröket viszi tovább,bár szúrósan,kicsit savanykás ez a nyitány,a virágok kicsit morcosak a citrussal.Nem sokáig tart,mert a fűszerek,és a tömjén,olyan áldásos puhaságot adnak hozzá,,,,kiteljesedés a Nőiességben,érettebb korú hölgyeknek ajánlanám,hát a szépasszony feeling egyértelmű,
tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

tartós

Piri11

2016. november 26.

Nekem nagyon-nagyon tetszik ez az illat is :-) Igaz nem vagyok, sem 50 fölött, sem intézmény igazgatónő :)
Ő már a 3. olyan Amouage illat, amely erősen emlékeztet egy másik illatra, konkrétan a Rochas Madame Rochas régi kiadású illatára. Olyan, mintha a szép elemeit kiemelték volna, a kevésbé szépeket vagy zavarókat pedig kivették volna belőle. Mint ahogy Boszi a Rochasnál leírta, én pont ugyanazt érzem itt. Finom, mély, bódító, balzsamos, igazi, ízig-vérig NŐ.
Mi más lehetne ... 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Mi más lehetne ... 5*

ZaFi

2016. október 10.

Minőségi alkotás azt meg kell hagyni, de úgy érzem nem vagyok elég érett ehhez a parfümhöz.
A sok Amouage női illat közül ez az ami egyértelműen az 50+ vagy idősebb, elegáns nőkhöz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

BlackSwan

2016. szeptember 21.

Az egyik kedvenc parfümöm. Hűvös nőies isteni finom illat. Reggel két fújás, és egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

nina 69

2016. szeptember 21.

Nagyon kellemes, igazán nőies, a bőrömön extra tartós luxus parfüm. Több Amouage-t volt szerencsém kipróbálni a Jubilation 25 a dobogósok egyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

galagonyanya

2014. augusztus 29.

Kezdetben kicsit szúrós virágillat érződik, rózsás, citrusos jelleggel, és még valami, amit nem bírtam azonosítani; erős és bódító, egyre inkább férfiassá válik. Nem édes, inkább szúrós-savanykás, határozottan idősebbeken tudom elképzelni. Vagy mondjuk egy intézmény igazgatónőjén, ötven év felett, festett fekete haj, szemüveg:) Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.