Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: Jasmine, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

SPF 15 fényvédelem. Közepestől a maximális fokozatig terjed a fedés. Könnyű, tartós hatású ásványi pigmentek. Közreműködik a környezeti károsodással szembeni védelemben. Természetes hatás. Eltünteti a bőrhibákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MeridaLina

2018. február 19.

Ezt nem szerettem, egy vizes-olajos jellegű színezett trutymák volt, amit ha felkentem, folyamatosan érzetem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Ellesmere77

2015. november 29.

Jó drága volt anno, de sokáig jó volt, szépen fedett: Egy idő után mintha megromlott volna, egy vizes-olajos massza jött ki a tubusból, így csalódottan kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

farkasgaboc

2014. január 26.

Nekem bevált, szépen fed, és nem ül meg a bőrön vagy a pórusokban.
Lecseréltem, mert gyorsan lekopik, de a mostaninál, ami szintén amway-s és dupla annyiba került, sokkal jobb. (most az artistry kiegyensúlyozót használom, de az pocsék)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Nekem bevált, szépen fed, és nem ül meg a bőrön vagy a pórusokban.

tofifi11

2013. december 14.

Három éve használom, a light 10-es színt. Az avonos perfect wear extratartós alapozót cseréltem le erre (mivel az kikészítette a bőröm). És láss csodát, a problémáim elmúltak a váltás után. Akkor úgy kellett a bőrömnek ez az alapozó, mint egy falat kenyér. Viszont nem fed olyan jól, a bőrhibákat nem fedi el tökéletesen, hiába viszek fel több réteget, kell a púder/korrektor. Kifényesedésre hajlamos. Mégis sokkal jobb, mint elődje, nem okozott további problémákat! Ha minőségibb alapozót keresel akkor egy próbát megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

kalinkoz

2013. március 21.

Nem rossz, de többet vártam tőle. Könnyű eloszlatni, szépen belesimul a bőrbe. 3-4 órát bír ki újrapúderezés nélkül, ami nem túl meggyőző. A fedésével sem vagyok maradéktalanul elégedett, a kisebb piros foltokat sem tünteti el teljesen, úgyhogy gyenge közepesnek mondanám. Pár nap folyamatos használat után kicsit kipattogtam, de az nem biztos, hogy ettől volt, úgyhogy azt még próbálgatom. A márkához és az árához képest csalódás. Vannak ennél jobb olajmentes alapozók olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

kriszti.07

2012. december 28.

Nekem v.hogy fénylik a bőröm tőle olyan területen is ahol mástól nem. Ahhoz képest, hogy olajmentes nagyon sok púder kellett nekem rá. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

rachelsteiner

2012. szeptember 20.

nagyon jó alapozó!!! :) Amerikai termék, olajmentes és tényleg természetes hatást kelt! Sokáig képes megtartani a matt hatást és az illata is finomkás... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

bendee91

2012. május 31.

Én egy viszonylag sötétebb színt próbáltam, fura is volt, hogy mondom ez nagyon nem lesz jó a fehér arcomra, de annyira szépen igazodott hozzá, semmi maszkhatás. Könnyed, és közepes a fedése.
Lehet kapni meleg, hideg és semleges színekben, összesen 12 féle árnyalata van.
Ára picit húzós, ezért vonok le, mert szerintem olcsóbban is ki lehet fogni hasonló alapozót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Lehet kapni meleg, hideg és semleges színekben, összesen 12 féle árnyalata van.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.